بیمه ما

سال تاسیس:
1390
درباره بیمه ما
نظرات کاربران

شركت بیمه ما یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی کشور است که به‌عنوان یک شرکت سهامی عام از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت بنا بر مجوز بیمه مركزی ایران اجازه صدور و ارائه انواع خدمات بیمه‌ای از قبیل بیمه آتش‌سوزی، مسئولیت، مهندسی، نفت و انرژی، اشخاص و عمر انفرادی، اشخاص گروهی، اتومبیل، باربری و هواپیما را دارد.

۱۰ درصد سهام این شرکت متعلق به بانک ملت و شرکت گروه مالی ملت و ۱۵ درصد آن هم متعلق به کارکنان بانک ملت (تعاونی اعتبار کارکنان بانک ملت و تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت) است. مابقی سرمایه شرکت هم از سوی چند شرکت سرمایه‌گذاری و اعتباری در زمینه فناوری و صنایع نفت از جمله شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان، شرکت تعاونی خردمندان صابر عصر، شرکت مدیریت سرمایه آتیه‌خواهان و ... تامین شده است.

در رتبه‌بندی اعلام‌شده در سال ۹۶ و بر اساس داده‌های صورت‌های مالی مربوط به سال مالی ۹۵، این شرکت بیمه‌ای با کسب رتبه 151 یکی از شرکت‌های برتر ایران در میان دویست شرکت بود. طبق اعلام رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در سال ۱۳۹۶ شرکت بیمه ما بالاترین نسبت توانگری را در میان شرکت‌های بیمه در سرزمین اصلی به خود اختصاص داده‌ و در حال حاضر هم سرمایه شرکت چیزی نزدیک به 1000 میلیارد ریال است.

بیمه ما در یک نگاه

ایجاد شبكه توزیع گسترده برای ارائه هرچه بهتر خدمات بیمه‌ای در دو بخش بیمه‌های زندگی و غیر زندگی در سراسر كشور یکی از اهداف شرکت بیمه ما بوده و هست. درحال حاضر شرکت بیمه مذکور با بیش از 40 شعبه و 2000 نماینده در سراسر كشور، در انواع رشته‌های بیمه فعالیت می‌كند. این شرکت همچنین به‌منظور توسعه و تعمیم فرهنگ بیمه با ارائه مشاوره کارشناسانه در امر بیمه‌گری و برای عرضه پوشش‌های بیمه‌های خرد با قیمت‌های ارزان و پوشش‌های بیمه‌های كلان با قیمت‌های رقابتی، اقدام به طراحی و ارائه طرح‌های نوین بیمه‌ای با اتکا به فناوری‌های نوین اطلاعاتی کرده است.

یعنی علاوه بر انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه (از جمله آتش‌سوزی، اتومبیل، مسئولیت، مهندسی، انرژی، اشخاص، عمر و سرمایه‌گذاری، باربری، درمان، حوادث)، تحصیل پوشش بیمه‌های اتکائی در داخل یا خارج از کشور در رابطه با بیمه‌های صادره در چارچوب ضوابط بیمه مرکزی ایران و همین‌طور قبول بیمه‌های اتکائی از موسسات بیمه داخلی یا خارج از کشور در حدود مقررات مربوط، مشروط بر رعایت ظرفیت نگهداری شرکت و ضوابطی که بیمه مرکزی اعلام می‌کند، هم در دستور کار شرکت بیمه ما قرار دارد.

این شرکت با سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخائر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط شورای عالی بیمه، یکی از فعال‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور است که چتر حمایتی گسترده‌ای برای بیمه‌گذار ایجاد می‌کند؛ به همین دلیل هم چندین و چند تقدیرنامه و تندیس در کارنامه کاری خود دارد. برخی از این افتخارات عبارتند از:

  • جایزه ملی مدیریت ایران
  • جایزه استاندارد 34000
  • تندیس روابط‌ عمومی برتر صنعت بیمه
  • جایزه ملی محیط‌زیست
  • لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه ما 

بیمه ما شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله: بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند.

بیمه مسافرتی ما

بیمه مسافرتی ما یکی از کامل‌ترین بیمه‌نامه‌های بیمه مسافرتی در میان سایر شرکت‌های بیمه و از نظر پوشش‌های بیمه‌ای است. شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی ما، شرکت Mideast است که علاوه بر داشتن اپراتور فارسی زبان، امکان پرداخت مستقیم هزینه‌ها را در کشور مقصد دارد.

بیمه شخص ثالث ما

بیمه ما یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه شخص ثالث است. به صورت کلی باتوجه‌به اجباری بودن بیمه شخص ثالث قیمت پایه آن را بیمه مرکزی تعیین می‌کند، به همین دلیل قیمت بیمه شخص ثالث در شرکت‌های مختلف از جمله بیمه ما تفاوت زیادی ندارد و در بسیاری از موارد یکسان است. شما می‌توانید در زمان تمدید بیمه ثالث خود، آن را با حفظ تخفیفات به شرکت بیمه ما منتقل کنید. همچنین بیمه شخص ثالث ما جزء آن دسته از بیمه‌هایی است که پرداخت خسارت سیار دارد.

بیمه بدنه ما

بیمه ما در بیمه بدنه خود پوشش‌های کاملی را ارائه می‌کند. پوشش‌های اصلی مثل تصادف، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی خودرو و پوشش‌های اضافی مثل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و ... همچنین در بیمه بدنه ما تخفیف‌های مختلفی مثل تخفیف عدم خسارت، تخفیف برای دارندگان حساب در بانک ما، تخفیف برای دارندگان بیمه عمر ما، تخفیف برای خودروی صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بیمه عمر ما

بیمه ما یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر است که این بیمه را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد؛ طرح‌هایی مثل بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه جامع عمر و زندگی. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر ما، طرح جامع عمر و زندگی است که یکی از ویژگی‌های این طرح زیاد بودن تعداد بیماری‌های تحت پوشش و سقف تعهد در پوشش بیماری‌های خاص است. همچنین در این بیمه پوشش ساختمان، تأسیسات و اثاثیه منزل قابل ارائه است.

بیمه آتش‌سوزی و زلزله ما

بیمه آتش‌سوزی ما برای منازل مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی صادر می‌شود. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه آتش سوزی ما، طرح خانه امن است. شما می‌توانید این بیمه را به همراه پوشش‌های اصلی و اضافی آن مثل آتش‌سوزی‌، ‌صاعقه‌، ‌انفجار، زلزله، طوفان، ترکیدگی لوله آب، سرقت با شکست حرز و .... خریداری کنید.

بیمه موتور سیکلت ما

بیمه شخص ثالث و بدنه موتورسیکلت یکی دیگر از خدماتی است که شرکت بیمه ما ارائه می‌دهد.  این بیمه خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث و خسارت‌های جانی را که به موتور سوار وارد می‌شود، جبران می‌کند. قیمت این بیمه بر اساس سال تولید و کاربری موتورسیکلت، سقف تعهدات مالی شرکت بیمه و تعهدات درخواستی بیمه‌گذار محاسبه می‌شود.