ازکی
 ازکی

بیمه ما

از مزایای بسیار بیمه ما می‌توان به ارائه بیمه تکمیلی انفرادی با حق بیمه کم و بدون نیاز به بیمه‌گر‌های پایه مانند تامین اجتماعی و خدمات درمان اشاره کرد. بیمه تکمیلی بیمه ما فقط با داشتن بیمه عمر حتی با هزینه کم هم امکان‌پذیر است؛ خرید این دو ماشین با یکدیگر تمام مشکلات و حوادث را تحت پوشش قرار می‌دهد. تخفیف‌های ویژه‌ای که هر چند وقت یکبار شرکت بیمه ما برای رشته‌های مختلف در نظر می‌گیرد هم از جمله جذابیت‌های این شرکت است.

بیمه ما در یک نگاه

شرکت بیمه ما بیست و سومین بیمه خصوصی ایران است و در تاریخ 1390٫04٫15 پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه‌های اموال، اشخاص و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرده است. این شرکت با به کارگیری نیروی انسانی کارآمد و بهره‌گیری از کارشناسان متخصص در صنعت بیمه به جایگاه خوبی دست یافته است. شرکت بیمه ما بیش از 40 شعبه و 2000 نماینده در سراسر کشور برای ارائه انواع رشته‌های بیمه دارد. جایزه ملی مدیریت ایران، جایزه استاندارد 34000، تندیس روابط‌ عمومی برتر صنعت بیمه، جایزه ملی محیط‌زیست و لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از جمله افتخارات شرکت بیمه ما است.

پوشش‌های بیمه ما

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه ما

بیمه ما شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند.

 • بیمه ما یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه شخص ثالث است. به‌صورت کلی باتوجه‌به اجباری‌بودن بیمه شخص ثالث قیمت پایه آن را بیمه مرکزی تعیین می‌کند، به همین دلیل قیمت بیمه شخص ثالث در شرکت‌های مختلف از جمله بیمه ما تفاوت زیادی ندارد و در بسیاری از موارد یکسان است. شما می‌توانید در زمان تمدید بیمه ثالث خود، آن را با حفظ تخفیفات به شرکت بیمه ما منتقل کنید. همچنین بیمه شخص ثالث ما جزء آن دسته از بیمه‌هایی است که پرداخت خسارت سیار دارد.

  بیمه شخص ثالث سه نوع خسارت را پوشش می‌‌دهد:

  خسارت مالی فرد زیان‌‌دیده؛
  خسارت جانی افراد زیان‌‌دیده؛
  خسارت جانی راننده مقصر .

 • داشتن بیمه بدنه به شما کمک می‌‌کند تا در زمان وقوع حادثه، بتوانید بخش زیادی از خسارت را جبران کنید. بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و فرعی دارد. پوشش‌‌های اصلی بیمه بدنه شامل موارد زیر هستند:

  پوشش حادثه و تصادف
  پوشش سقوط و واژگونی
  پوشش آتش‌‌سوزی، صاعقه و انفجار
  پوشش سرقت کلی

  علاوه بر پوشش‌‌های اصلی، شما می‌‌توانید با پرداخت حق بیمه بیشتر پوشش‌‌های اضافی مانند شکست شیشه، سرقت درجا، نوسانات قیمت و ... را به بیمه بدنه خودرو اضافه کنید.

 • بیمه ما یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر است که این بیمه را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر ما، طرح جامع عمر و زندگی است که یکی از ویژگی‌های این طرح زیاد بودن تعداد بیماری‌های تحت پوشش و سقف تعهد در پوشش بیماری‌های خاص است. همچنین در این بیمه پوشش ساختمان، تأسیسات و اثاثیه منزل قابل ارائه است.

  بیمه عمر و سرمایه‌‌گذاری بیمه ما 6 طرح مختلف دارد:

  طرح جامع بیمه عمر و سرمایه‌‌گذاری
  بیمه عمر و سرمایه‌‌گذاری جام مهر
  طرح سپاس (پوشش تکمیلی درمان)
  طرح مستمری مکمل بازنشستگی
  طرح تامین آتیه فرزندان
  بیمه عمر مانده بدهکار

 • هیچ کس از بلایای طبیعی و یا حوادثی مانند آتش، سیل، دزدی، انفجار و صاعقه کاملاً در امان نخواهد بود. در اثر ایجاد چنین بلایایی خسارت‌های جبران‌ناپذیری برای افراد پیش‌ خواهد آمد. جبران خسارت حوادث ذکر شده بسیار سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن است. بیمه‌گر با دریافت حق بیمه مناسب متعهد می‌شود که خسارات واردشده را جبران کند.

  بيمه‌نامه آتش‌سوزی بیمه ما ‌پوششی است برای جبران خسارت‌های واردشده به اموال و دارائی‌های منقول و غيرمنقول که متعلق به بيمه‌گذار و يا در تصرف قانونی وی باشد که شامل ساختمان و اثاثيه منزل مسکونی و واحدهای اداری، تجاری، صنعتی، تأسيسات، ماشين‌آلات، محتويات انبارها است.

  انوع بيمه‌نامه آتش‌سوزی بیمه ما عبارت است از:

  بيمه‌نامه آتش‌سوزی واحدهای مسكونی؛
  بيمه‌نامه آتش سوزی واحدهای صنعتی؛
  بيمه‌نامه آتش سوزی واحدهای غيرصنعتی؛
  بيمه‌نامه آتش سوزی انبار.

 • بیمه‌نامه مسافران اطمینان خاطر افرادی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند. طبق شرایط این بیمه‌نامه، شبکه بین‌المللی کمک‌رسان (Mideast) که طرف قرارداد شرکت بیمه «ما» در خارج از کشور است، موظف است خدمات درمانی و امدادی مورد تعهد خود را به بیمه‌شدگان شرکت بیمه «ما» ارائه کند.

  پوشش‌های بیمه مسافرت بیمه ما

  جبران هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور (به‌جز بیماری‌های مزمن و سابقه دار)؛
  جبران جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور محل اقامت در طول سفر در اثر بروز بیماری و حادثه؛
  پرداخت هزینه فوریت‌های دندانپزشکی؛
  بازگرداندن جسد متوفی؛
  بازگشت اعضای خانواده همراه بیمه شده به کشور محل اقامت؛
  سفر اضطراری یکی از اعضای خانواده؛
  مساعدت حقوقی؛
  فقدان گذرنامه، گواهینامه و شناسنامه در خارج از کشور؛
  بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده‌اند؛
  ارسال پیام‌ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع ضروری؛
  بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده؛
  تحویل دارو؛
  تاخیر در رسیدن چمدان‌ها؛
  مفقود شدن چمدان‌های تحویل شده؛
  یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی؛
  تاخیر در حرکت؛
  حواله وجه نقد؛
  ارسال وجه الضمان.

 • بیمه درمان تکمیلی برای جبران هزینه‌‌های پزشکی به همراه بیمه پایه است. بیمه ما سه نوع بیمه درمان تکمیلی دارد:

  بیمه تکمیلی ویژه مشتریان بانک ملت؛
  بیمه درمان تکمیلی گروهی؛
  بیمه درمان تکمیلی خانواده.

استعلام و خرید آنلاین بیمه ما از ازکی

برای خرید هر کدام از انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه ما، می‌توانید از سایت ازکی استفاده کنید. یعنی به‌جای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌های این شرکت در شهر و محله خود، خیلی راحت و به‌صورت آنلاین بیمه‌نامه خود را با میزان تعهدات و پوشش‌های انتخابی بخرید. حتی می‌توانید شرایط و قیمت هرکدام از بیمه نامه‌های شرکت ما را در ازکی با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و گزینه مناسب‌تر را انتخاب کنید. کارشناسان و مشاوران ازکی به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به خریداران محترم است.

ما از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه ما یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه ما در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه ما شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه ما و همینطور در صفحه بیمه ما در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ما یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه ما یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر است که این بیمه را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر ما، طرح جامع عمر و زندگی است

برای دریافت خسارت از بیمه ما می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه ما خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.