بیمه مسافرتی بیمه ما

درباره بیمه مسافرتی بیمه ما

شرکت بیمه ما در سال 1390 تاسیس شده است و نزدیک به 10 سال سابقه فعالیت بیمه‌ای دارد. بانک ملت و شرکت‌های تعاونی این بانک از سرمایه‌گذاران اصلی این شرکت بیمه هستند. شرکت بیمه ما در حال حاضر بيش از ۴۰ شعبه و ۲۰۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد. بیمه مسافرتی شرکت بیمه ما با همکاری شرکت کمک‌رسان Mideast Assistance International برای تمام مسافران عازم خارج از کشور ارائه می‌شود.

بیمه مسافرتی بیمه ما در واقع نوعی بیمه حوادث اشخاص است که برای مسافران عازم خارج از کشور صادر می‌شود. اگر برای زیارت، سیاحت، تجارت و یا دیدار فامیل از کشور خارج شویم، باید حتما قبل از سفر یک بیمه مسافرتی با پوشش‌ مناسب بخریم. با وجود این بیمه‌نامه تمام هزینه‌های درمانی مثل ویزیت، پانسمان، جراحی، آزمایش‌های پزشکی، انتقال به بیمارستان، بیهوشی، اتاق عمل، خدمات دندان‌پزشکی، تهیه دارو و ... در کشور مقصد تحت پوشش قرار می‌گیرد. درضمن تا حد مبلغ ثبت‌شده در بیمه‌نامه، هزینه‌های اضافی سفر مثل خسارت گم شدن پاسپورت و پول، خسارت‌ گم شدن چمدان، خسارت لغو یا تاخیر پرواز و سایر حوادثی که ممکن است در جریان سفر خارجی اتفاق بیفتد، برای مسافر جبران می‌شود.

استعلام بیمه مسافرتی بیمه ما

در سایت ازکی می‌توانید باتوجه‌به سن، مقصد و مدت سفرتان، طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی بیمه ما را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و بیمه‌نامه مناسب خودتان را بخرید. فقط باید اطلاعاتی مثل کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر و همچنین تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه‌نامه را در فرم خرید بیمه مسافرتی در صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی وارد کنید. سپس شرایط و قیمت بیمه مسافرتی برای سفر موردنظرتان در بهترین شرکت‌های بیمه فعال در کشور آنلاین محاسبه و برایتان نمایش داده می‌شود. 

محاسبه بیمه مسافرتی بیمه ما

حق بیمه پرداختی برای خرید بیمه‌ مسافرتی بیمه ما معمولا بر اساس ۳ عامل محاسبه می‌شود: سن مسافر، مقصد سفر و مدت سفر؛ یعنی هرچه سن مسافر بیشتر باشد یا مدت اقامت طولاتی‌تری در مقصد داشته باشد، مبلغ بیشتری را باید برای خرید بیمه مسافرتی پرداخت کند. در ضمن اگر قصد سفر به چندین کشور را داشته باشید، مبلغ پرداختی حق بیمه نسبت به یک‌سفر تک‌مقصدی بیشتر خواهد بود. از همه مهم‌تر، بسته به .حداکثر مبلغی که انتخاب می‌کنید شرکت بیمه در هر حادثه به شما پرداخت ‌کند، قیمت بیمه‌نامه می‌تواند بالا و پایین می‌شود.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی بیمه ما از ازکی

برای خرید بیمه مسافرتی شرکت بیمه ما تنها کافیست،‌ مقصد سفر، مدت زمان اقامت و سن مسافران را در صفحه بیمه مسافرتی ازکی وارد کنید تا همزمان با استعلام قیمت و شرایط بیمه مسافرتی بیمه ما، قیمت و پوشش‌های سایر شرکت‌های بیمه را هم که مطابق یا شرایط شما تنظیم شده‌اند مشاهده و با هم مقایسه کنید و با خیال آسوده بیمه مسافرتی بخرید.

 خرید بیمه مسافرتی بیمه ما اقساطی

حق بیمه طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی شرکت بیمه ما چندان زیاد نیست. همچنین در مقابل سایر هزینه‌های سفر از بلیت هواپیما گرفته تا هتل و ... بیمه نامه مسافرتی هزینه آنچنانی حساب نمی‌شود. منتها اگر می‌خواهید بیمه مسافرتی بیمه ما را قسطی بخرید با کارشناسان ازکی تماس بگیرید تا اگر شرایط پرداخت اقساطی با چک وجود دارد شما را راهنمایی کنند.

 تمدید بیمه مسافرتی بیمه ما

مدت اعتبار بیمه مسافرتی ۹۲ روز متوالی است. این بازه زمانی از زمان خروج از کشور و هنگام خوردن مهر خروج بر روی گذرنامه آغاز می‌شود. البته می‌توانید بیمه مسافرتی یک ساله هم بخرید، منتها باز هم باید هر ۹۲روز به کشور بازگردید، چون از روز ۹۳ ام به بعد دیگر تحت پوشش این بیمه نخواهید بود. تمدید بیمه مسافرتی بیمه ما با سایت ازکی بسیار راحت است. فقط حواستان باید به بازه زمانی گفته شده باشد.

 تخفیف های بیمه مسافرتی بیمه ما

تقریبا بیشتر شرکت‌های بیمه زمان خرید بیمه مسافرتی برای بیمه‌شده‌هایی که از سایر محصولات بیمه‌ای آن‌ها استفاده می‌کنند تخفیف‌های درنظر می‌گیرند. مثلا اگر قبلا بیمه تکمیلی از شرکت بیمه خریده‌اید و حالا قرار است برایتان بیمه مسافرتی هم صادر کند احتمالا درصدی تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. البته این درصد تخفیف برای طرح‌‌های مختلف بیمه مسافرتی و بسته به میزان تعهدات و حق بیمه متفاوت خواهد بود.