بیمه مسافرتی بیمه ما

درباره بیمه مسافرتی بیمه ما

 

شرکت بیمه ما در سال 1390 تاسیس شده و نزدیک به 10 سال سابقه فعالیت بیمه‌ای دارد. بانک ملت و شرکت‌های تعاونی این بانک از سرمایه‌گذاران اصلی بیمه ما هستند. این شرکت سهامی عام است و در حال حاضر بيش از40 شعبه و 2000 نمايندگی در سراسر کشور دارد. انواع بيمه‌های اموال، اشخاص و مسئوليت توسط نمایندگی‌های بیمه ما صادر می‌شوند. بیمه مسافرتی ما هم با همکاری شرکت کمک‌رسان Mideast Assistance International برای تمام مسافران عازم خارج از کشور ارائه می‌شود.

بیمه مسافرتی ما

بیمه مسافرتی ما درواقع یک بیمه حوادث اشخاص است که ویژه مسافران عازم خارج از کشور صادر می‌شود. اگر برای زیارت، سیاحت، تجارت و یا دیدار فامیل از کشور خارج می‌شویم باید حتما قبل از سفر یک بیمه مسافرتی با پوشش‌ مناسب بخریم.

با این بیمه نامه تمام هزینه‌های درمانی مثل ویزیت، پانسمان، جراحی، آزمایش‌های پزشکی، انتقال به بیمارستان، بیهوشی، اتاق عمل، خدمات دندان‌پزشکی، تهیه دارو و ... در کشور مقصد تحت پوشش قرار می‌گیرند. درضمن هزینه‌های اضافی سفر مثل خسارت گم شدن پاسپورت و پول، خسارت‌ گم شدن چمدان و خسارت لغو یا تاخیر پرواز و سایر حوادثی که ممکن است در جریان سفر خارجی اتفاق بیفتد تا مبلغ ثبت شده در بیمه نامه برای مسافر جبران می‌شود.

استعلام بیمه مسافرتی ما

در سایت ازکی می‌توانید با توجه به سن، مقصد و مدت سفرتان، طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی ما را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و بیمه نامه مناسب خودتان را بخرید. فقط باید اطلاعاتی مثل کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر و همچنین تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه ‌نامه را در فرم خرید بیمه مسافرتی در صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی وارد کنید. سپس شرایط و قیمت بیمه مسافرتی برای سفر موردنظرتان در بهترین شرکت‌های بیمه فعال در کشور آنلاین محاسبه شده و برایتان نمایش داده می‌شود. 

محاسبه بیمه مسافرتی ما

حق بیمه پرداختی برای خرید بیمه‌ مسافرتی ما معمولا بر اساس سه عامل محاسبه می‌شود: سن مسافر، مقصد سفر و مدت سفر. یعنی هرچه سن مسافر بیشتر باشد یا مدت اقامت طولاتی‌تری در مقصد داشته باشید، مبلغ بیشتری را باید برای خرید بیمه مسافرتی پرداخت کنید. درضمن اگر قصد سفر به چندین کشور را داشته باشید مبلغ پرداختی حق بیمه نسبت به یک‌سفر تک‌مقصدی بیشتر خواهد بود.

از همه مهمتر بسته به اینکه حداکثر مبلغی که می‌خواهید شرکت بیمه در هر حادثه به شما پرداخت ‌کند چقدر است قیمت بیمه نامه می‌تواند بالا و پایین شود.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی ما از ازکی

با خرید آنلاین بیمه مسافرتی آنلاین از سایت ازکی خیالتان راحت است که بهترین بیمه نامه را با پوشش‌های و سقف تعهدات بیشتر و قیمت مناسب‌تر انتخاب کرده‌اید. چون قبل از خرید لیستی از قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف بیمه به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید گزینه مناسب‌تر را بخرید و درب منزل تحویل بگیرید. درضمن نیازی هم نیست تا بین شلوغی کارهای قبل از سفر و آماده کردن چمدان و ... حضوری به نمایندگی بیمه مراجعه کنید. خیلی راحت هرکجا هستید حتی بین راه خانه و محل کار می‌توانید با گوشی موبایل‌تان یک بیمه مسافرتی بخرید.

خرید بیمه مسافرتی ما اقساطی

حق بیمه طرح‌های مختلف بیمه مسافرتی شرکت بیمه ما چندان زیاد نیست. واقعا هم در مقابل سایر هزینه‌های سفر از بلیت هواپیما گرفته تا هتل و ... بیمه نامه مسافرتی هزینه آنچنانی حساب نمی‌شود. منتها اگر می‌خواهید بیمه مسافرتی ما را قسطی بخرید با کارشناسان ازکی تماس بگیرید تا اگر شرایط پرداخت اقساطی با چک وجود دارد شما را راهنمایی کنند.

تمدید بیمه مسافرتی ما

مدت اعتبار بیمه مسافرتی 92 روز متوالی است. این بازه زمانی از زمان خروج از کشور و هنگام خوردن مهر خروج بر روی گذرنامه آغاز می‌شود. البته می‌توانید بیمه مسافرتی یک ساله هم بخرید، منتها باز هم باید هر 92 روز به کشور بازگردید، چون از روز 93ام به بعد دیگر تحت پوشش این بیمه نخواهید بود. تمدید بیمه مسافرتی ما با سایت ازکی بسیار راحت است. فقط حواستان باید به بازه زمانی گفته شده باشد.

تخفیف های بیمه مسافرتی ما

تقریبا بیشتر شرکت‌های بیمه زمان خرید بیمه مسافرتی برای بیمه‌شده‌هایی که از سایر محصولات بیمه‌ای آن‌ها استفاده می‌کنند تخفیف‌های درنظر می‌گیرند. مثلا اگر قبلا بیمه تکمیلی از شرکت بیمه خریده‌اید و حالا قرار است برایتان بیمه مسافرتی هم صادر کند احتما درصدی تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. البته این درصد تخفیف برای طرح‌‌های مختلف بیمه مسافرتی و بسته به میزان تعهدات و حق بیمه متفاوت خواهد بود.