ازکی
 ازکی

بیمه موتورسیکلت بیمه میهن

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه میهن

موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه موتوری کاربردی است. افراد زیادی روزانه برای عبور و مرور و یا حمل بار از موتور استفاده می‌کنند. در این میان سرعت بالا و توانایی عبور از مسیرهای شلوغ و باریک، این وسیله نقلیه و سواران آن را در معرض تصادفات زیادی قرار می‌دهد. این امر لزوم خرید بیمه برای موتور سیکلت را نشان می‌دهد. موتور سیکلت مانند دیگر وسایل نقلیه موتوری دارای دو بیمه نامه بدنه و شخص ثالث است. بیمه شخص ثالث موتور سیکلت میهن یکی از بیمه‌ نامه های پر طرفدار است. این بیمه نامه خسارت‌های مالی و جانی که راکبان موتور سیکلت به شخص زیان دیده ی وسایل نقلیه او وارد کرده است تا سقف تعهدات را بر عهده دارد. بيمه شخص ثالث خسارات‌های جانی وارد شده به راننده موتورسیکلت مقصر را هم تحت پوشش قرار می‌دهد. 

استعلام بیمه موتور سیکلت میهن

استعلام قیمت و مقایسه بیمه‌نامه‌های مختلف ارائه شده از سوی شرکت‌های بیمه متفاوت، یکی از ضروری‌ترین کارهایی است که باید پیش از اقدام به خرید بیمه موتور سیکلت انجام شود. شما می‌توانید این کار را در سایت ازکی برای هر نوع و مدل موتور سیکلت انجام دهید. برای استعلام بیمه موتور سیکلت بیمه میهن تنها کافیست که شماره پلاک و کد ملی مالک آن را در صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه موتور سیکلت در سایت وارد کنید. پس از آن می‌توانید از بین شرکت‌های مختلف نشان داده شده، پیشنهاد بیمه میهن را انتخاب کنید یا آن را با پیشنهادات دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. 

محاسبه بیمه موتور سیکلت میهن

محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه میهن، بر اساس بررسی چند عامل مختلف انجام می‌شود. یکی از آن‌ها نوع موتور سیکلت است. معمولا برای موتورهای دو چرخ بیمه خریداری می‌شود و بیمه موتورهای سه چرخ معمولا بیشتر است. سال تولید، تعداد سیلندر موتور سیکلت و ساختار موتور از دیگر مواردی است که بر روی محاسبه بیمه موتور سیکلت تاثیر گذار است. مبلغ دیه تامین شده برای هر فرد در ماه‌های حرام هم از دیگر عوامل تاثیر گذار بر این مسئله است. 

خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت بیمه از ازکی

شما می‌توانید به راحتی و تنها با انجام چند مرحله ساده بیمه موتور سیکلت بیمه میهن را برای موتور خود خریداری کنید. کافیست که به صفحه خرید بیمه موتور سیکلت در وب سایت ازکی مراجعه کنید. پس از آن باید شماره پلاک و کد ملی صاحب پلاک را وارد کرده و بر روی ادامه و مقایسه شرکت‌ها کلیک کنید. حالا باید سابقه تخفیف عدم خسارت و تاریخ سررسید بیمه نامه قبلی را انتخاب کنید. اگر برای اول است که برای موتور خود بیمه می‌خرید میتوانید از این مرحله عبور کنید. قیمت بیمه شخص ثالث موتور سیکلت ارائه شده از سوی شرکت بیمه میهن را انتخاب کنید. حالا کافیست که هزینه بیمه نامه را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا در کمترین زمان بیمه نامه شما صادر شود. 

تمدید بیمه موتور سیکلت میهن

اگر بیمه موتور سیکلت خود را به موقع تمدید نکنید، علاوه بر اینکه باید جریمه‌ای بابت این دیرکرد پرداخت کنید، ممکن است موتور سیکلت‌تان از سوی پلیس توقیف شود. بهتر است که بیمه موتور سیکلت را یک هفته تا ده روز قبل از به اتمام رسیدن مدت اعتبار بیمه نامه تمدید کنید. مراحل تمدید بیمه نامه در سایت ازکی مانند همان مراحل خرید است. 

تخفیف های بیمه موتور سیکلت میهن

برای خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت به طور کلی تخفیف‌های بسیاری وجود دارد. یکی از این تخیف‌های معمول و پر کاربرد تخفیف عدم خسارت است. این تخفیف که در هنگام تمدید استفاده می‌شود به ازای هر سالی که بدون دریافت خسارت سپری شد افزایش می‌یابد. این تخفیف از 5 درصد شروع می‌شود و تا 70 درصد افزایش پیدا می‌کند. معمولا برای خرید بیمه موتور سیکلت بیمه میهن به صورت نقدی هم تخفیف‌هایی در نظر گرفته می‌شود.