بیمه عمر نوین

درباره بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین در سال 1384 تاسیس شده است. این شرکت بیمه یکی از زیر مجموعه‌های موسسات بانک اقتصاد نوین محسوب می‌شود و در زمینه ارائه انواع خدمات بیمه‌ای فعالیت می‌کند. شرکت بیمه نوین انواع بیمه‌ بدنه ماشین و شخص ثالث، آتش‌سوزی، حوادث اشخاص و همین‌طور بیمه عمر، باربری، مسئولیت، هواپیما، نفت و انرژی را صادر می‌‌کند و سهم ۱.۳ درصدی از بازار بیمه کشور دارد. سرمایه فعلی شرکت بیمه نوین بیش از 2624 میلیارد ریال است و با اتکا به این سرمایه متنوع‌ترین خدمات بیمه‌ عمر و سرمایه‌گذاری را ارائه می‌کند.

بیمه عمر نوین چیست؟

بیمه عمر نوین درواقع یک امکان برای تأمین آتیه فرزندان و فراهم کردن پس‌انداز مناسب ایام بازنشستگی است. با خرید بیمه عمر می‌توانید علاوه بر سرمایه‌گذاری امن با حق‌بیمه‌های پرداختی، از پوشش‌های مختلف بیمه‌ای برای جبران هزینه‌های بیماری و  حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی هم استفاده کنید. در پایان مدت قرارداد بیمه‌ نامه هم موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی ناشی از تخصیص سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت بیمه هم، سرمایه بیمه عمر او به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افراد تعیین شده، پرداخت خواهد شد.

انواع بیمه عمر انفرادی نوین عبارتند از:

 • بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری
 • بیمه نامه عمر ساده زمانی
 • بیمه نامه عمر مانده بدهکار

پوشش های بیمه عمر نوین

پوشش‌های بیمه عمر و زندگی بیمه نوین شامل موارد زیر هستند:

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت
 • پوشش سرمایه فوت بر اثر حادثه
 • پوشش نقص عضو (نابینایی هر دو چشم، ازکارافتادگی دائم، قطع دو دست یا دو پا حداقل از مچ، قطع کامل نخاع و ناشنوایی دائم هر دو گوش)
 • پوشش امراض خاص برای بیماری‌هایی مانند سرطان سکته مغزی یا قلبی، نیاز به پیوندهای اعضای اصلی، جراحی‌های قلبی عروقی
 • پوشش هزینه‌های پزشکی در اثر حادثه
 • پوشش ازکارافتادگی دائم و کامل در اثر حادثه

محاسبه بیمه عمر نوین

مبلغ حق بیمه عمر نوین بر اساس سن بیمه‌شده، مدت بیمه‌نامه، روش پرداخت حق بیمه و سقف تعهدات انتخابی پوشش‌های بیمه ‌نامه محاسبه می‌شود.

به‌‌طور کلی برای هر بیمه نامه عمر براساس موارد گفته شده یک جدول بیمه عمر نوین تشکیل می‌شود. در این جدول مبلغ حق‌بیمه‌ سالانه و مبلغ خسارت دریافتی برای هرکدام از پوشش‌های انتخابی مثل پوشش غرامت فوت یا پوشش امراض خاص و هزینه‌های پزشکی جداگانه تعیین شده و در اختیار بیمه‌شده قرار می‌گیرد. بیمه‌شده همچنین می‌تواند مقدار سرمایه ازکارافتادگی یا اندوخته ریاضی هر ساله بیمه نامه و حتی ارزش بازخریدی بیمه نامه در هر سال بیمه ای را در این جدول ببینید.

شرایط بیمه عمر نوین

شرایط انواع مختلف بیمه عمر نوین متفاوت است. به‌طور کلی بیمه نامه عمر نوین شرایط سنی و قراردادی زیر را دارد:

 • بیمه عمر نوین برای همه افراد از 1 سالگی تا سن 65 سالگی صادر می‌شود.
 • مدت ‌زمان بیمه ‌نامه عمر نوین حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال است. البته مجموع سن بیمه‌شده‌ و مدت بیمه نامه نباید از 70 سال بیشتر شود.

سود بیمه عمر نوین

بیمه نوین به بیمه نامه‌های عمر خود سود تضمینی و سود مشارکتی ناشی از سرمایه‌گذاری پرداخت می‌کند. نرخ سود تضمینی بیمه عمر تمام شرکت‌های بیمه یکسان است. براساس تصویب سازمان بیمه مرکزی نرخ سود از محل ذخایر ریاضی بیمه‌ عمر برای دو سال اول بیمه ‌نامه 16 درصد و برای دو سال دوم بیمه ‌نامه 13 درصد  و برای سال چهارم به بعد 10 درصد است.

علاوه بر سود تضمینی هر سال سود دوران مشارکت هم در بیمه نامه‌های عمر نوین اضافه می‌شود. به‌طور کلی نرخ  شرکت بیمه نوین در چند سال اخیر 25 درصد سود قطعی به بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری پرداخت کرده است.

مزایای بیمه عمر نوین

مهم‌ترین مزایای بیمه عمر نوین برای انواع بیمه نامه عمر عبارتند از:

 • امکان افزایش پرداخت حق بیمه به‌صورت سالانه برای جبران تورم و حفظ ارزش اندوخته بیمه نامه، میزان افزایش سالانه حق بیمه می‌تواند۰، ۵ ،۱۰ ،۱۵ ،۲۰ و ۲۵ درصد باشد.
 • امکان افزایش ارزش اندوخته بیمه عمر به‌ٌورت یک‌جا. بیمه‌شده می‌تواند در هر زمان از مدت بیمه نامه مبالغی را به اندوخته بیمه عمر خود واریز کند.
 • پرداخت سود روز شمار و سود تشویقی به اندوخته برای بیمه نامه‌هایی که حق بیمه‌ آن‌ها زودتر از موعد پرداخت می‌شود.
 • امکان پرداخت حق بیمه به‌صورت یک‌جا و سالیانه یا شش ماهه، سه ماهه و ماهانه وجود دارد.
 • سرمایه بیمه نامه از قوانین انحصار وراثت معاف است.
 • امکان پرداخت سرمایه بیمه نامه به‌صورت مستمری وجود دارد.

خرید اینترنتی بیمه عمر نوین

برای خرید آنلاین بیمه عمر نوین فرم استعلام قیمت و خرید بیمه عمر نوین را در سایت ازکی تکمیل کنید. می‌توانید روش پرداخت حق بیمه عمر نوین و توان پرداخت ماهانه‌‌ را برای بیمه نامه خود انتخاب کنید. سپس با توجه به اطلاعاتی که وارد کرده‌اید لیستی از بیمه‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف به شما نشان داده می‌شود. شرایط و قیمت بیمه عمر نوین و دیگر شرکت‌های بیمه را با هم مقایسه کنید و از بین بیمه‌نامه‌های پیشنهادی بهترین بیمه عمر با پوشش‌های کافی و سقف تعهدات حداکثری را به‌صورت آنلاین بخرید.