بیمه نوین

سال تاسیس:
1384
درباره بیمه نوین
نظرات کاربران

 

 بیمه نوین

شرکت بیمه نوین هجدهمین شرکت بیمه خصوصی کشور است که از دی ماه 1384 کار خود را آغاز کرده است. مؤسسان شرکت بانک اقتصاد نوین، شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و شرکت پیمانکاری بین‌المللی استراتوس هستند. سرمایه شرکت بیمه نوین در حال حاضر مبلغ 5.000 میلیارد ریال است. 71% از این سرمایه متعلق به سهامداران حقوقی و 29% متعلق به سهامداران حقیقی است.

شرکت بیمه نوین در یک نگاه

بیمه نوین درحال حاضر بیش از 50 نمایندگی و شعبه برای صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت در سراسر کشور دارد. این شرکت می‌خواهد با ارائه خدمات بیمه ای متنوع و تولید حق بیمه و سودآوری یکی از پنج شرکت برتر غیر دولتی صنعت بیمه باشد. برای همین هم درارائه خدمات خود سیاست‌های اجرایی زیر را مدنظر دارد:

  • بازدید اولیه دقیق و تخصصی برای تفکیک ریسک و تعیین نرخ مناسب
  • بازدیدهای ایمنی متناوب در طول دوره پوشش برای جلوگیری از اتلاف سرمایه‌های بیمه‌شده‌ها
  • پوشش ارزش واقعی موارد ثبت شده در بیمه نامه
  • ارائه پوشش مناسب برای خطرات تحت پوشش بیمه نامه با کمترین نرخ و مناسب ترین شرایط

درضمن این شرکت تندیس طلائی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و جایزه ملی تعالی سازمانی را در کارنامه خود دارد.

خدمات و پوشش های بیمه ای در بیمه نوین

بیمه نوین انواع محصولات بیمه‌ای از قبیل بیمه آتش‌ سوزی، مسئولیت، مهندسی ، نفت و انرژی، اشخاص انفرادی، اشخاص گروهی، اتومبیل و باربری و هواپیما را ارائه می‌کند. البته علاوه بر عملیات بیمه‌ای در تمامی رشته‌های بیمه‌ای گقته شده بیمه‌های اتکائی واگذاری (تحصیل پوشش اتکائی) را هم بر حسب نیاز صادر می‌کند.

بیمه شخص ثالث نوین

بیمه شخص ثالث نوین درواقع زیرمجموعه بیمه اتومبیل این شرکت محسوب می‌شود. با این بیمه نامه خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی وارد شده به اتومبیل و اموال اشخاص ثالث و همین‌طور خسارت جانی خود راننده یا سرنشینان و اشخاص ثالث جبران می‌شود. یعنی هر نوع دیه یا ارش برای شکستگی، نقص و از کار افتادگی عضو اعم از جزئی یا کلی - موقت یا دائم و حتی دیه فوت برای خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی با بیمه ثالث نوین پرداخت می‌شود.

بیمه بدنه نوین

بیمه بدنه نوین خسارت‌های مختلفی که به‌دلیل تصادم، تصادف، سقوط، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار یا هر نوع سانحه و حوادث غیرمترقبه دیگر به ماشین مورد بیمه وارد می‌شود را جبران می‌کند. حتی اگر ماشین بیمه‌شده دزدیده شود و یا به‌دلیل دزدی خسارت ببیند باز هم بیمه بدنه نوین این خسارت را جبران می‌کند.

درضمن بیمه‌شده می تواند با پرداخت حق بیمه اضافی، خسارت‌های مربوط به سرقت درجای قطعات و لوازم خودرو، شکست خود به خودی شیشه، پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی بلایای طبیعی (سیل، زلزله و آتشفشان) و افت قیمت خودرو را هم از شرکت بیمه بگیرد.

بیمه موتورسیکلت نوین

بیمه موتورسیکلت نوین دررواقع یک بیمه شخص ثالث برای موتورسیکلت‌هاست. یعنی تمام پوشش‌های مالی و جانی بیمه نامه ثالث را برای موتورسوار فراهم می‌کند. البته مالک موتور می‌تواند بیمه بدنه هم برای موتورسیکلت خود بخرد تا آن را درمقابل تصادف و حادثه و آتش‌سوزی بیمه کند.

بیمه آتش سوزی نوین

شرکت بیمه نوین انواع بیمه آتش ‌سوزی مثل بیمه آتش‌ سوزی منازل مسکونی،  بیمه آتش ‌سوزی واحدهای تولیدی و مراکز صنعتی و بیمه آتش‌سوزی انبارها و مراکز غیر صنعتی را صادر می‌کند. در این بیمه نامه خود ساختمان و مشاعات آن به همراه تاسیسات و البته اثاتیه و دکوراسیون و ماشین‌آلات و موجودی و. ...  در مقابل آتش سوزی و  صاعقه و انفجار بیمه می‌شوند. درضمن می‌توانید پوشش‌های تکمیلی مثل شکست شیشه و سرقت یا زلزله و ترکیدگی لوله و ... را هم به بیمه نامه اضافه کنید.

بیمه مسافرتی نوین

این بیمه ‌نامه برای اشخاصی که برای مسافرت به خارج از کشور می‌روند صادر می‌شود تا خسارت‌های مختلف ناشی از حوادث سفر را برای آن‌ها تحت پوشش قرار بدهد. با خرید این بیمه نامه با خروج بیمه‌شده از ایران خیال او بابت هزینه‌های پزشکی و درمانی در کشور مقصد یا حوادثی مثل گم شدن چمدان یا پاسپورت و ... راحت خواهد بود.

بیمه عمر نوین

محصولات بیمه عمر نوین شامل بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری و بیمه نامه عمر ساده زمانی و مانده بدهکار می‌شود. در بیمه عمر شما با توجه به توان مالی خود، مبلغ حق بیمه را انتخاب می‌کنید و سپس با پرداخت ماهانه یا یک‌جای این مبلغ  یک سرمایه برای پوشش خطر فوت یا مستمری دوره بازنشستگی و ... پس‌انداز می‌کنید. به اندوخته سرمایه‌گذاری شما سود تضمینی و مشارکتی هم تعلق می‌گیرد. هر زمان هم نیاز داشته باشید می‌توانید این اندوخته را بازخرید کنید یا تا 90 درصد آن را وام بگیرید. سرمایه بیمه‌ای به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری همچنین می‌تواند به بازماندگان یا افراد تعیین شده در بیمه نامه پرداخت شود.

بیمه درمان تکمیلی نوین

شرکت بیمه نوین بیمه درمان تکمیلی را به‌صورت گروهی صادر می‌کند. خسارت‌های تحت پوشش این بیمه نامه شامل هزینه‌های بیمارستانی و عمل‌های جراحی و هزینه‌های پاراکلینیکی بیمه‌شدگان مازاد بر مبلغ پرداختی توسط سازمان بیمه خدمات درمانی یا سازمان تامین اجتماعی، تا سقف‌های مندج در قرارداد می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه نوین

در سایت ازکی می‌توانید هرکدام از محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه نوین را به‌صورت آنلاین بخرید. در هر شهر و استانی که هستید نیازی نیست تا یک نمایندگی بیمه نوین پیدا کنید. فقط باید یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت دم دستتان باشد. حتی از خانه و در ساعات غیر اداری و روز تعطیل هم می‌توانید برای ماشین یا ساختمان خود بیمه نوین بخرید یا کارکنان شرکت‌تان را بیمه تکمیلی نوین کنید. بیمه نامه شما هم تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود.