ازکی
 ازکی

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه پاسارگاد یکی از معتبرترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه عمر است که از سال 1385 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است. این شرکت بیشترین تعداد نماینده بیمه عمر را در کشور دارد و برای چند سال متوالی در سطح یک از نظر توانگری مالی قرار گرفته است؛ به این معنی که این شرکت توانایی مطلوبی در زمینه جبران خسارات مورد تعهد دارد. 

بیمه‌گذاران در این بیمه‌نامه با پرداخت مبلغی با عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای در آینده امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را هم خواهند داشت. 

بیمه عمر پاسارگاد معمولا به‌صورت بیمه‌نامه به‌شرط فوت یا بیمه‌نامه به‌شرط حیات صادر می‌شود. با خرید بیمه عمر به‌شرط فوت اگر خدای نکرده بیمه‌شده فوت کند، غرامت فوت به بازماندگان پرداخت می‌شود. در بیمه‌‌نامه عمر به‌شرط حیات هم علاوه بر امکان پرداخت غرامت به بازماندگان، حق بیمه‌های دریافتی به‌عنوان سرمایه بیمه‌نامه برای بیمه‌شده ذخیره می‌شود.

اگر می‌خواهید بیمه عمر پاسارگاد را تهیه کنید، می‌توانید به جز پرداخت حق بیمه، سرمایه مورد نظر خود را به شکل سپرده در بیمه عمر پس‌انداز کنید. در این صورت می‌توانید از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید و اندوخته خود را افزایش دهید. بیمه‌گذاران بیمه عمر می‌توانند برای بیمه‌نامه خود از حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان سپرده گذاری کنند.

 

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

 • امکان استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن تا ۹۰ درصد از اندوخته بیمه‌نامه (از ماه ششم صدور بیمه‌نامه به بعد)؛
 • امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط بیمه‌شده؛
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه. میانگین نرخ سود بیمه پاسارگاد 23 تا 28 درصد است؛
 • معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر؛
 • داشتن پوشش حادثه؛
 • امکان خرید پوشش آتش‌سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر؛
 • امکان تخفیف در بیمه‌های اموال.
پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد

پوشش سرمایه فوت اساس بیمه عمر است و با خرید بیمه‌نامه فعال می‌شود. دیگر پوشش‌های بیمه عمر اختیاری است و بسته به انتخاب بیمه‌گذار دارد. دیگر پوشش‌های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد عبارت است از:

 • سرمایه فوت عادی: پوشش اصلی و اساس بیمه عمر است که در صورت فوت بیمه‌گذار به هر علت و در طول مدت قرارداد به خانواده و یا ذی‌نفع او پرداخت می‌شود. به انتخاب بیمه‌گذار این سرمایه تا 360 برابر حق‌بیمه ماهانه می‌تواند باشد.
 • سرمایه فوت در اثر حادثه: اگر بیمه‌گذار در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه فوت کند، علاوه بر سرمایه فوت عادی این غرامت به خانواده او پرداخت می‌شود که می‌تواند تا 4 برابر سرمایه فوت عادی باشد.
 • سرمایه نقص عضو و ازکارافتادگی: درصورتی‌که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد و در اثر حوادث دچار نقص عضو و یا ازکارافتادگی شود، مطابق قوانین بیمه عمر پاسارگاد به وی غرامت پرداخت می‌شود. این غرامت می‌تواند تا 3 برابر سرمایه فوت باشد.
 • هزینه‌های پزشکی در اثر حادثه: ممکن است بیمه‌گذار در زمانی که تحت پوشش بیمه عمر است و در اثر حوادث نیاز به استفاده از خدمات پزشکی داشته باشد و یا در بیمارستان بستری شود. این هزینه‌ها تا سقف قرارداد به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود.
 • سرمایه ازکارافتادگی دائم و کامل: در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار در طول مدت قرارداد بیمه عمر و در اثر حوادث، سرمایه ازکارافتادگی دائم که معادل سرمایه فوت است، به وی پرداخت می‌شود.
 • معافیت از پرداخت حق بیمه: بیمه‌گذاری که دچار ازکارافتادگی دائم و کامل شده باشد، علاوه بر دریافت غرامت آن ،می‌تواند بیمه‌نامه را ادامه دهد. از آنجا که بیمه‌گذاری که دچار ازکارافتادگی شده است، قادر به پرداخت حق بیمه‌های عمر نیست، می‌تواند با استفاده از این پوشش بدون پرداخت حق بیمه تا پایان مدت قرارداد از مزایای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد استفاده کند.
 • سرمایه امراض خاص: امراض خاص اصطلاحی بیمه‌ای است برای 5 عارضه سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا اصلی بدن و عمل قلب باز. اگر در طول مدت بیمه‌نامه بیمه‌گذار به این عوارض دچار شود، می‌تواند از محل بیمه خود غرامت دریافت کند.
 • بیمه آتش‌سوزی: بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی همانند بیمه عمر، جزئی از بیمه اشخاص نیست. حتی پوششی از بیمه عمر نیست و بیمه‌ای جداگانه است که بیمه عمر پاسارگاد آن را به‌عنوان یکی از پوشش‌های بیمه عمر قرار داده است.
 •  

  متقاضیان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تا سن 65 سالگی می‌توانند این بیمه را تهیه کنند. بااین‌حال مجموع سن بیمه‌شده و مدت بیمه‌نامه نباید بیشتر از ۷۰ سال شود. مدت بیمه‌نامه هم باید از 5 تا 30 سال انتخاب شود؛ یعنی شما می‌توانید بر اساس نیاز خود بیمه عمر پاسارگاد 5 ساله یا بیمه عمر پاسارگاد 10 ساله و حتی 30 ساله بخرید. 

 • بیمه عمر 10 ساله شرکت بیمه پاسارگاد برای افرادی مناسب است که سن بیشتر از 45 دارند، بازنشسته شده‌اند و یا تا چند ساله دیگر بازنشسته می‌شوند. خرید این بیمه‌نامه به آنها کمک می‌کند که با پرداخت فقط 10 قسط به‌صورت سالانه از همه خدمات بیمه عمر بهره‌مند شوند.

 • شرکت پاسارگاد برای افرادی که سن‌ بیشتری دارند و به هر دلیلی به فکر خرید بیمه عمر برای خود هستند، این امکان را ایجاد کرده است که بتوانند بیمه عمر 5 ساله خریداری کنند. این بیمه هم مانند دیگر بیمه‌نامه‌ها فرد را در مدت زمان دوره بیمه‌نامه از همه خدمات بهره‌مند می‌کند و باتوجه‌به مبلغ پرداختی او در انتهای دوره، تسهیلاتی را به او پرداخت می‌کند.

 • به‌طور کلی بیمه عمر به شرط فوت پاسارگاد، در قالب ۲ بیمه‌نامه ارائه می‌شود:

  بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه ثابت: 

  در بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت، سرمایه بیمه در طول مدت بیمه تغییر نمی‌کند و شرکت بیمه در صورت فوت بیمه‌گذار، سرمایه فوت مشخصی به خانواده یا هر فردی که به عنوان ذی‌نفع در بیمه‌نامه مشخص شده، پرداخت می‌کند. این نوع از بیمه عمر پاسارگاد به ۲ صورت انفرادی و گروهی صادر می‌شود.

  بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه نزولی:

  بیمه عمر زمانی با سرمایه نزولی به‌صورت مستقل و یا مکمل بیمه عمر صادر می‌شود. این بیمه با هدف حمایت شخص بیمه‌شده در مقابل بدهی‌های او طراحی شده است. در این نوع بیمه عمر پاسارگاد، مبلغ بیمه سال‌به‌سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه‌نامه کاهش پیدا می‌کند و سرانجام در تاریخ انقضای بیمه‌‌نامه به صفر می‌رسد. این نوع بیمه‌نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار معروف است، در بیمه پاسارگاد به‌صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود.

 • پرداخت خسارت در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه با‌توجه‌به نوع پوشش‌ها متفاوت است. برای پرداخت خسارت ابتدا باید مدارک مورد نیاز آن را باتوجه‌به خسارت پیش‌آمده تهیه کرد. برای خسارت ناشی از فوت باید کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی به عنوان فرد بیمه شده، دفترچه اقساط بیمه عمر (برای اقساط بیمه آتیه پاسارگاد باید به سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کرد)، نامه اعلام خسارت توسط ذ‌ی‌نفعان، اصل جواز دفن، شرح حادثه فوت و کپی برابر اصل شناسنامه ذی‌نفعان بیمه‌نامه را ارائه نمود.

 • چگونگی محاسبه حق بیمه عمر، نحوه تشکیل سرمایه‌ و میزان پوشش‌های بیمه‌نامه اطلاعاتی است که معمولا نماینده شرکت بیمه و یا سامانه‌های آنلاین خرید بیمه آنها را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. این اطلاعات در قالب جدولی ارائه می‌شود که شاید خواندن و بررسی دقیق آن برای همه کار راحتی نباشد. برای همین، در ادامه به بررسی کلی برخی از این اطلاعات پرداخته شده است.

  سال بیمه‌ای

  در این قسمت مدت بیمه عمر یا همان سال‌هایی آورده شده است که شما می‌توانید از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بهره ببرید. این نکته را به یاد داشته باشید که هر چه مدت زمان قرارداد بیمه عمر پاسارگاد بیشتر باشد، در نهایت هم سود بیشتری به همراه خواهد داشت.

  سن فرد بیمه‌شده

  سن فرد بیمه‌شده در طول مدت زمان بیمه را نشان می‌دهد.

  مبلغ سپرده

  مبلغ سپرده مقدار پولی است که فرد به‌صورت دل‌بخواهی از ابتدای قرارداد به‌عنوان سرمایه‌گذاری اولیه در حساب بیمه‌نامه خود قرار داده است. نکته‌ای که لازم است در رابطه با این موضوع بدانید، این است که این مبلغ جدا از حق بیمه پرداختی است.

  حق بیمه 

  حق بیمه پرداختی سالانه، سرمایه‌گذاری اصلی فرد بیمه‌شونده است که با سود سالانه و سود نهایی بیمه‌نامه رابطه مستقیم دارد. 

  سرمایه‌‌های بیمه عمر و پوشش‌های اضافی

  منظور میزان پوشش‌های بیمه‌ای است که انتخاب کرده‌اید. بیمه عمر پاسارگاد پوشش‌های ویژه‌ای دارد که هر فرد می‌تواند به‌صورت اختیاری آنها را اضافه و کم کند. سقف پوشش هر کدام از این موارد بر اساس میزان حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید، محاسبه می‌شود.

  ذخیره ریاضی

  ذخیره ریاضی همان اندوخته بیمه‌گذار در مدت بیمه عمر است. مبلغ نهایی آن در واقعا اندوخته نهایی فرد بیمه شده است.

  ارزش بازخریدی

  مبلغی است که اگر زودتر از پایان مدت زمان بیمه بخواهید از بیمه عمر انصراف دهید و قرارداد خود را فسخ کنید، بیمه پاسارگاد به فرد بیمه شده پرداخت می‌کند.

 • شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد بیمه‌گذاران عمر و تامین آتیه خود و تامین رفاه حال آنها، اقدام به ارائه ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ویژه باتوجه‌به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه‌نامه کرده است. دارندگان بیمه‌نامه عمر و تامین آتیه می‌توانند در زمان خرید بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند.

 • بیمه عمر یکی از ضرورت‌های زندگی هر فرد است. برای اطلاع از سوابق بیمه عمر پاسارگاد خود می‌توانید به سایت رسمی بیمه پاسارگاد به نشانی pasargadinsurance.ir مراجعه کنید. اطلاعات وصول حق بیمه، وصول وام و همچنین استعلام و پرداخت بیمه عمر خود را بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت و در کوتاه‌ترین زمان از طریق این وب‌سایت بیمه پاسارگاد امکان‌پذیر است.

 • در ازکی به‌جز ارائه مشاوره تخصصی و بی‌طرفانه، امکان خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد هم وجود دارد؛ یعنی بدون نیاز به مراجعه حضوری و به‌صورت آنلاین می‌توانید بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری کنید. فقط کافی‌ است با مراجعه به صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه عمر در سایت ازکی مراحل زیر را انجام دهید:

  1. اطلاعاتی مثل سن و مدت قرارداد درخواستی بیمه‌نامه‌ را در فرم مربوطه وارد کنید؛
  2. روش پرداخت حق‌بیمه و اینکه هر ماه چه مقدار توان پرداخت حق‌بیمه را دارید، مشخص کنید؛
  3. قیمت و شرایط بیمه‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف را در لیست پیشنهادی مقایسه و بیمه عمر با پوشش‌ها و تعهدات کافی را انتخاب کنید؛
  4. حق بیمه را به‌صورت اینترنتی پرداخت کنید.

  بیمه‌نامه شما در زمان بسیار کوتاهی صادر می‌شود و به آدرسی که اعلام کرده‌اید، فرستاده خواهد شد. پرداخت بیمه عمر پاسارگاد می‌تواند به شکل ماهانه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و سالانه انجام شود. البته بعد از دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد، حتما حواستان باشد که هر قسط با شناسه مخصوص به خودش پرداخت شود. یعنی قبل از واریز قسط بیمه عمر شناسه قبض را با سررسید قسط پرداختی نوشته‌شده در برگه‌های دفترچه اقساط چک کنید. در ضمن برای پرداخت حق‌بیمه عمر پاسارگاد علاوه بر دستگاه POS پاسارگاد و کشاورزی یا خودپرداز بانک پاسارگاد و بانک توسعه تعاون و بانک صادرات، می‌توانید از یکی از روش‌های اینترنتی زیر هم استفاده کنید:

  • سایت بانک پاسارگاد یا بانک صادرات؛
  • نرم‌افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد؛
  • پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با نرم‌افزار آپ.

پاسارگاد از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بله. با خرید طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به مدت دلخواه خود بازنشستگی ماهانه دریافت کنید.

امکان دریافت وام یدون ضامن، پرداخت سود تضمینی و مشارکتی، معافیت مالیاتی و داشتن پوشش حادثه از جمله مزایای بی‌شمار بیمه عمر پاسارگاد است.

بله. هر فرد بیمه‌شده می‌تواند در هر سال بیمه‌ای اقدام به بازخرید بیمه‌نامه کند و اندوخته بیمه‌نامه را دریافت نماید.

بعد از ثبت درخواست دریافت وام، در مدت ۱۰ تا ۱۵ روز کاری وام به حساب فرد واریز می‌شود.