بیمه پاسارگاد

سال تاسیس:
1385
درباره بیمه پاسارگاد
نظرات کاربران

شرکت بیمه پاسارگاد در یک نگاه

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ در زمینه بیمه­‌های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مالی پاسارگاد تأسیس گردیده است. شرکت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸ و تحت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خود را در کلیه رشته­‌های بیمه­ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱ با صدور نخستین بیمه نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .(کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۱۶۵۱۹۴۸ )

انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال­های ۱۳۸۶و ۱۳۸۸، کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع در سال ۹۰ ، ۹۱ و ۱۳۹۲ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد.

خدمات و پوشش های بیمه ای در بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد در حال حاضر با بیش از حدود 19 هزار نمایندگی فعال در رشته بیمه عمر و حدود دو هزار نمایندگی فعال در سایر رشته‌ها، به عنوان شرکت بیمه‌ای موفق با بالاترین سهم از بازار در بیمه عمر شناخته می‌شود.

بیمه عمر بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه و مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می‌کند. نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حدی تضمین می‌کند و اگر سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه‌گزار می‌دهد. از مزایای بیمه عمر پاسارگاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فوت در اثر حادثه
  • نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه
  • هزینه پزشکی در اثر حادثه
  • پرداخت سرمایه از کارافتادگی دائم و کلی
  • بیماری‌های خاص
  • بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی
  • هزینه‌های بیمارستانی (درمان تکمیلی)

بیمه خودرو بیمه پاسارگاد

با توجه به نقش ضروری اتومبیل در زندگی روزمره انسان و ملموس بودن خطرهای ناشی از وقوع حوادث رانندگی، بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است و جزو پرفروش‌ترین بیمه‌های شرکت بیمه پاسارگاد محسوب می‌گردد. بیمه اتومبیل پاسارگاد جبران کننده خسارت‌ها و صدمات و زیان‌هایی ناشی از حوادث رانندگی است که در اثر استفاده از وسایل نقلیه به اشخاص ثالث، سرنشینان یا مالک اتومبیل وارد می‌شود. انواع بیمه خودرو پاسارگاد به شرح زیر است:

بیمه آتش سوزی بیمه پاسارگاد

بیمه آتش سوزی پاسارگاد به سه دسته کلی زیر تقسیم می‌شود:

> آتش سوزی اماکن مسکونی

> آتش سوزی اماکن اداری – تجاری (غیر صنعتی)

> آتش سوزی اماکن صنعتی

بیمه آتش سوزی پاسارگاد خسارت‌های ناشی از آتش سوزی، انفجار، صاعقه و خطرات اضافی (سیل،زلزله و …) به اموال منقول و غیر منقول اعم از ساختمان مسکونی، اداری، تجاری، انبارهای عمومی و اختصاصی، موجودی مواد اولیه و محصول و همچنین ساختمان، ماشین آلات و کالای در جریان ساخت کارگاه‌ها، مراکز صنعتی و غیرصنعتی را تحت پوشش قرار می‌دهد .

بیمه درمان تکمیلی بیمه پاسارگاد

بیمه تکمیلی پاسارگاد تنها به صورت گروهی و شرکتی فروخته می‌شود و بیمه تکمیلی به صورت انفرادی از این شرکت قابل خریداری نیست. در نتیجه بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد باید توسط یک ارگان برای کارمندان و یا کارکنانش خریداری شود. بیمه‌شدگان در بیمه تکمیلی پاسارگاد شامل کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی بیمه‌گزار هستند که به همراه اعضای خانواده از طرف بیمه‌گزار معرفی شده‌اند. منظور از اعضای خانواده همسر، فرزندان و پدر و مادر تحت تکفل است.

بیمه مسافرتی بیمه پاسارگاد

حق بيمه بيمه‌نامه درمان مسافرين خارج از كشور، بر اساس مدت و مقصد سفر و سن بيمه شده تعيين می‌شود. استفاده از خدمات بیمه مسافرتی از زمان ورود فرد به كشور مقصد به شرح مندرج در بيمه نامه امكان پذير خواهد بود و در صورت نياز به استفاده از خدمات آن در خارج از كشور كافی است تا با شماره تلفن مندرج در بيمه نامه تماس حاصل نموده و نام، شماره بيمه‌نامه و شماره گذرنامه خود را اعلام کنید.

 استعلام و خرید آنلاین بیمه پاسارگاد از ازکی

می‌توانید برای خرید انواع بیمه‌های شرکت بیمه پاساگاد از سایت ازکی استفاده کنید. کافی است تا محصول بیمه‌ای دلخواه خود را انتخاب کنید و فرآیند خرید را طی کنید. در این بین امکان استعلام بیمه پاسارگاد و مقایسه آن با سایر شرکت‌های بیمه هم برایتان فراهم شده است تا بهترین انتخاب را انجام دهید. اگر در فرآیند خرید یا بعد از آن نیاز به راهنمایی داشتید، ما در بخش پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته پاسخگویتان هستیم.

متا دسکریپشن:

خرید آنلاین بیمه (شرکت بیمه) همراه با مشاوره رایگان و امکان استعلام قیمت و مقایسه خدمات و پوشش ها در کوتاهترین زمان به سادگی و تنها با چند کلیک در وبسایت ازکی