ازکی
 ازکی

بیمه موتورسیکلت بیمه رازی

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه رازی

موتورسیکلت یکی از وسایل حمل و نقل پرطرفدار است که به دلیل سرعت بالایش می‌تواند باعث خطرات و خسارات زیادی شود. داشتن بیمه موتور می‌تواند بسیاری از این خسارات جانی و مالی که برای خود موتورسوار، موتور، عابران و دیگر ماشین‌ها رخ می‌دهد را پوشش دهد و جبران کند. بیمه موتور سیکلت رازی در دو نوع بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ارائه می‌شود. بیمه شخص ثالث موتور سیکلت رازی که از قدیمی‌ترین بیمه‌های موتور سیکلت است مانند دیگر بیمه‌های شخص ثالث خسارات وارده به اشخاص بجز راننده مقصر را پوشش می‌دهد. خسارات وارد شده به بدنه موتور مانند رخ دادن انفجار، تصادف و برخورد اجسام سنگین به موتور هم به کمک بیمه بدنه جبران می‌شود.    

 استعلام بیمه موتورسیکلت رازی

اگر موتوری را به تازگی خریده‌اید و می‌خواهید در رابطه با سوابق بیمه قبلی و بیمه‌های فعلی فعال آن اطلاعاتی کسب کنید می‌توانید به صورت آنلاین این کار را انجام دهید. برای انجام این کار می‌توانید با مراجعه به ازکی و قسمت بیمه موتور سیکلت پس از وارد کردن اطلاعاتی پایه مانند شماره پلاک موتورسیکلت و کدملی صاحب پلاک، هم استعلام بیمه‌های گذشته رو انجام دهید و هم بیمه‌های مناسب موتورسیکلت خود را بررسی و مقایسه کنید. 

 محاسبه بیمه موتورسیکلت رازی

بیمه موتور سیکلت هر ساله پس از اعلام دیه اشخاص محاسبه و اعلام می‌شود. عوامل مختلفی مانند نوع موتورسیکلت و سال تولید آن، تعداد سیلندر و نوع و ساختار موتور برای محاسبه بیمه موتور سیکلت مهم است و بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها تعداد سیلندر و نوع ساختار موتور است به گونه‌ای که هزینه خرید بیمه برای موتورهایی که تعداد سیلندرهای بیشتری دارد ، بیشتر است. 

خرید آنلاین بیمه موتورسیکلت بیمه رازی از ازکی 

خرید آنلاین بیمه موتورسیکلت بیمه رازی از ازکی را می‌توانید به راحتی و به صورت آنلاین تنها در چند مرحله انجام دهید. این بیمه را می‌توانید در ساعت‌های مختلف شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل خریداری کنید. در این سایت می‌توانید پس از وارد کردن همه مشخصات مربوط به موتورسیکلت و صاحب آن پس از مقایسه مشخصات و قیمت همه بیمه‌ها اقدام به انتخاب و خرید بهترین بیمه کنید.

خرید بیمه موتورسیکلت رازی اقساطی

داشتن یک بیمه نامه معتبر موتورسیکلت می‌تواند خیال همه موتورسواران را بابت جبران خسارات محتمل بر اثر حوادث راحت کند. اما ممکن است همه توان پرداخت تمام مبلغ خرید بیمه موتورسیکلت را به صورت یکجا نداشته باشند. ازکی برای این افراد این امکان را فراهم کرده است که بیمه خود را به صورت قسطی بخرند. یکی از این راه‌ها پرداخت 50 درصد حق بیمه به صورت نقدی و ارائه یک چک تسویه برای باقی مبلغ با مدت زمان سه تا شش ماه است. راه حل دیگر هم دریافت وام از ازکی وام است و بازپرداخت آن تا 9 الی 11 ماه است.  

 تمدید بیمه موتورسیکلت بیمه رازی

اگر بیمه موتورسیکلت خود را به موقع تمدید نکنید، علاوه بر اینکه مجبور به پرداخت جریمه دیرکرد به ازای روزهایی که بیمه نداشته‌اید می‌شود، ممکن است که موتور سیکلتتان از سوی پلیس توقیف و به پارکینگ منتقل شود. بهترین زمان برای تمدید بیمه موتورسیکلت رازی یک هفته تا ده روز قبل از تمام شدن مدت اعتبار بیمه نامه است. با این کار خیال خود را بابت افزایش ناگهانی قیمت بیمه و جریمه‌های مربوط به دیرکرد راحت می‌کنید. 

تخفیف های بیمه موتورسیکلت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی تخفیف‌های متفاوتی را برای بیمه موتورسیکلت در نظر گرفته است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، تخفیف مربوط به عدم خسارت است. افرادی که در طی مدت زمان اعتبار بیمه، تصادفی نکرده‌اند و برای جبران خسارت از بیمه هزینه‌ای دریافت نکرده‌اند می‌توانند از 5 تا 70 درصد تخفیف دریافت کنند. این شرکت برای موتور سیکلت‌ها با توجه به سال ساخت و مشخصاتشان هم تخفیف‌هایی را نظر گرفته است.