بیمه رازی

سال تاسیس:
1382
درباره بیمه رازی
نظرات کاربران

شرکت بیمه رازی فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت خصوصی در ایران از اوایل سال 1382 شروع کرد. سرمایه اولیه این شرکت 140،000 میلیون ریال بود که این عدد در سال 1400 به 20 هزار میلیارد رسید. این افزایش 700 درصدی این شرکت بیمه را سطح یک توانگری و جزو 5 شرکت اول صنعت بیمه در میزان سرمایه قرار داده است. این شرکت با تولید 22 هزار میلیارد ریال حق بیمه در حال حاضر بیش از 10 هزار بیمه گذار حقوقی و یک میلیون بیمه گذار حقیقی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. 

 بیمه رازی در یک نگاه 

شرکت بیمه رازی دارای بیش از 49 شعبه، بال بر 1500 نمایندگی، 1400 کارگزاری بیمه و 600 پرسنل است. این شرکت بر اساس اعلام سایت بیمه مرکزی، در شاخص پاسخگویی به مشتریان بهترین رتبه و در زمینه نرخ شکایت مشتری کمترین نرخ را دارا است. بیمه رازی برای تضمین تعهدات خود توانسته است از طریق شرکت‌های- TRUST INTERNATIONAL FAIR POOL - CCR ALGERIA - GIC  پوشش اتکایی مطمئنی را برای خود فراهم کند. این شرکت بیمه یکی از شرکت‌هایی است که دارای مراکز پرداخت خسارت سیار است. 

 خدمات و پوشش های بیمه ای در بیمه رازی

بیمه رازی علاوه بر رشته‌های اصلی بیمه مثل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان و… رشته‌های بیمه‌ای خاص را هم ارائه می‌کند. بیمه‌های خاص مثل: بيمه تضمين كيفيت ساختمان، بيمه اعتباري، بيمه پول، بيمه انرژي، بيمه هواپيما و بيمه كشتي. در ادامه انواع خدمات محبوب این شرکت بیمه را بررسی می‌کنیم. 

 بیمه شخص ثالث بیمه رازی 

بیمه شخص ثالث، بیمه‌ای ضروری برای همه وسایل نقلیه موتوری است. بیمه شخص ثالث بیمه رازی خسارت جانی و مالی راننده و افراد زیان دیده در تصادف (شخص ثالث حاضر در تصادف) و همچنین خسارت‌های جانی راننده مقصر را پوشش می‌دهد 

بیمه بدنه بیمه رازی

بیمه بدنه یکی از زیر مجموعه‌های بیمه اتومبیل است که س از گران شدن هزینه تعمیرات و تعویض قطعات و بدنه خودرو طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بیمه بدنه رازی دارای دو نوع پوشش اصلی و پوشش‌های اضافه است. پوشش‌های اصلی شامل پوشش حادثه و تصادف در برخورد با اجسام متحرک یا ثابت، پوشش واژگون و سقوط خودرو، پوشش آتش سوزی، صاعقه و انفجار و پوشش سرقت کلی خودرو است.  پوشش‌های اضافی هم عبارتند از پوشش سرقت درجا، پوشش شکست شیشه، پوش بلایای طبیعی، پوشش ایاب و ذهاب، پوشش پاشیدن رنگ و مواد اسیدی، پوشش نوسانات قیمت، پوشش ترانزیت و غیره است. این پوشش‌ها به خواست بیمه گذار با بهترین قیمت از سوی بیمه رازی ارائه می‌شود. 

بیمه موتور سیکلت بیمه رازی

موتور سیکلت به عنوان یکی از وسایل پر تردد در سطح شهر همیشه در معرض تصادفات و خسارت‌های بسیاری است. همین مسئله لزوم خرید بیمه موتور سیکلت برای جبران خسارات احتمالی را نشان می‌دهد. بیمه رازی دو نوع بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برای موتور سیکلت را ارائه می‌دهد. بیمه شخص ثالث موتور که بیمه‌ای اجباری است و بر اساس نوع موتور، سال تولید و مشخصات آن قیمت گذاری می‌شود را می‌توانید با بهترین شرایط از بیمه رازی خریداری کنید. 

بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه رازی

بیمه آتش‌سوزی برای جبران خسارت‌هایی که در اثر آتش سوزی، صاعقه و انفجار به ساختمان یا اموال و دارایی‌های درون آن وارد می‌شود ضروری است. خرید این بیمه نامه برای ساختمان‌های اداری اجباری است و در صورت نبود آن هزینه جبران این خسارات در صورت وقوع به عهده هیئت مدیره ساختمان است. بیمه آتش‌سوزی بیمه رازی با فروش بیش از 53 هزار بیمه آتش سوزی، 1.5 درصد از بازار بیمه آتش سوزی کل کشور را به خود اختصاص داده است. این بیمه دارای پوشش‌ها اصلی و تکمیلی است که در صورت نیاز بیمه گذار به بیمه نامه اضافه می‌شوند. 

بیمه مسافرتی بیمه رازی 

با خرید بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی، خیال خود را از بابت جبران خسارت‎های مالی و جانی پیش بینی نشده و همچنین خسارات‌های مربوط به مفقود شدن دارایی‌ها و مدارک شناسایی و غیره راحت می‌کنید. بیمه مسافرت رازی مزایای زیادی دارد که می‌توان از بین آن‎ها به پرداخت هزینه‌ خرید‌های اضطراری در صورت عدم تحویل بار تا 12 ساعت پس از گم شدن آن اشاره کرد. 

بیمه عمر بیمه رازی 

بیمه عمر رازی ترکیبی از سه بیمه نامه عمر، درمان و حادثه است. پوشش‌های اصلی بیمه عمر رازی عبارتند از: پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه، پرداخت هزینه‌های بستری در بیمارستان، پرداخت هزینه‌های درمان در صورت بروز حادثه به میزان 10 درصد سرمایه فوت، پرداخت غرامت نقص عضو یا از کار افتادگی کامل و پرداخت هزینه‌های درمانی برای بیماران خاص شامل سرطان، سکته‌های قلبی و مغزی، پیوند اعضا، جراحی عروق کرونر و... . 

بیمه درمان تکمیلی بیمه رازی

شرکت بیمه رازی بیمه تکمیلی خود را به صورت گروهی ارائه می‌دهد. این شرکت هم مانند دیگر شرکت‌های بیمه طرح ثابت و مشخصی ندارد و شرایط بیمه نامه به صورت توافقی و بر اساس شرایط و نیازهای متقاضیان بیمه تکمیلی تعیین می‌شود. افرادی که قصد خرید بیمه درمان تکمیلی رازی را دارند باید حتما تحت پوشش بیمه گر پایه باشند. 

 استعلام و خرید آنلاین بیمه رازی از ازکی 

با مراجعه با سایت ازکی می‌توانید انواع خدمات و بیمه نامه‎های شرکت بیمه رازی را خریداری کنید. برای این کار باید وارد صفحه بیمه رازی شوید و پس از آن یکی از خدمات بیمه‌ای که به دنبال آن هستید را انتخاب کنید. و پس از وارد کردن اطلاعات لازم، بیمه رازی را انتخاب کنید و به راحتی در هر زمان و مکانی که هستید بیمه خود را خریداری کنید. شما همیشه می‌تواندد پیش از خرید با مشاوران ازکی تماس بگیرید تا راهنمایی‌ها لازم در رابطه با خرید آنلاین بیمه رازی از ازکی را به شما بدهند.