ازکی
 ازکی

بیمه عمر سرمد

شرکت بیمه سرمد از شهریورماه سال ۱۳۹۲ در صنعت بیمه کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با سهام‌داری دو شرکت آرمان صادرات سپهر وابسته به بانک صادرات و بانک شهر تاسیس شده است و تمامی محصولات بیمه‌ای و انواع بیمه نامه در رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی را ارائه می‌کند.

یکی از محصولات پایه و اصلی بیمه سرمد محصولات مرتبط با بیمه عمر و زندگی است که با شرایط متنوع و در طرح‌های مختلف برای همه سنین و مشاغل صادر می‌شود. بیمه عمر سرمد درواقع یک سرمایه‌گذاری برای بیمه‌شده محسوب می‌شود. یعنی حق بیمه‌های پرداختی بیمه‌شده در هر ماه، بعد از مدت زمان مشخص می‌تواند به‌عنوان اصل سرمایه بیمه نامه به او پرداخت شود. نکته مهم اینکه سرمایه بیمه نامه همراه با سود به بیمه‌شده پرداخت می‌شود. برای همین می‌تواند یک پس‌انداز خوب برای آینده فرزندان یا خرید خانه و راه‌اندازی کسب‌وکار باشد. 

پوشش‌های بیمه عمر سرمد

بیمه عمر سرمد

هزینه‌ها و خسارت‌های تحت پوشش بیمه عمر سرمد عبارتند از: 

 • غرامت فوت به هر علت
 • غرامت فوت در اثر حادثه تا 3 برابر سرمایه فوت به هر علت
 • پوشش امراض خاص برای بیماری‌هایی مانند سرطان، سکته قلبی یا مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن، جراحی قلب و عروق و ...
 • پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی دائم کامل یا جزئی
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی بیمه‌شده
 • پوشش پرداخت مستمری با مبلغ 3 برابر حق بیمه تا 20 سال
 • مبلغ حق بیمه عمر سرمد با توجه شرایط سنی و سلامت بیمه‌شده بر اساس جدول معاینات پزشکی بیمه‌ عمر و همین‌طور مدت قرارداد محاسبه می‌شود. درواقع حق بیمه برای بیمه‌شده‌های با سن بالاتر و همین‌طور مدت قرارداد طولانی‌تر بیشتر خواهد بود. به‌طور کلی در زمان خرید بیمه عمر سرمد، یک جدول بیمه عمر برای بیمه‌شده تشکیل می‌شود که مقدار سرمایه بیمه نامه و پوشش دهی بیمه نامه برای هرکدام از خسارت‌های غرامت فوت یا پوشش امراض خاص و هزینه‌های پزشکی در آن ثبت شده است.

  معمولا جدول بیمه عمر سرمد برای هر بیمه‌شده شامل اطلاعات زیر خواهد بود:

  ·  سن بیمه‌شده

  ·  مدت بیمه ‌نامه

  ·  روش پرداخت حق بیمه

  ·  مبلغ حق بیمه

  ·  ضریب افزایش سالانه حق بیمه برای جبران تورم

  ·  سقف تعهدات انتخابی پوشش‌های بیمه ‌نامه

  ·  تجمیع پرداختی سالانه حق بیمه (مجموع حق بیمه‌های پرداخت‌شده)

  ·  مبلغ سرمایه فوت به هر علت

 • صدور بیمه عمر سرمد شرایطی دارد:

  ·  تمامی افراد از بدو تولد تا 80 سالگی می‌توانند تحت پوشش بیمه عمر سرمد باشند.

  ·  مدت اعتبار بیمه‌نامه می‌تواند از 5 سال تا 80 سال انتخاب شود منتها سن فرد بیمه‌شده نباید از 75 سال باشد.

  ·  میزان مبلغ حق بیمه عمر سرمد می‌تواند در طول مدت قرارداد بیمه نامه عمر ثابت باشد و یا برای جبران تورم به‌‌صورت افزایشی پرداخت شود.

 • در سایت ازکی می‌توانید انواع بیمه عمر سرمد را به‌صورت اینترنتی بخرید. همچنین می‌توانید قبل از خرید بیمه نامه پوشش‌ها و قیمت انواع بیمه عمر در شرکت‌های بیمه مختلف را با هم مقایسه کنید. فقط باید وارد صفحه استعلام و خرید بیمه عمر در سایت ازکی بشوید و فرم مربوطه را تکمیل کنید. یعنی باید اطلاعاتی مثل تاریخ تولد (برای محاسبه سن) و جنسیت و همین‌طور مدت قرارداد و پوشش‌های درخواستی را به دقت پر کنید. 

  سپس درباره روش پرداخت حق بیمه و توان پرداخت ماهانه‌‌ از شما پرسیده می‌شود. در مرحله نهایی با توجه به اطلاعاتی که وارد کرده‌اید لیستی از بیمه‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف به شما نشان داده می‌شود تا از بین بیمه‌ نامه‌های پیشنهادی بهترین بیمه عمر با پوشش‌های کافی و سقف تعهدات حداکثری را انتخاب کنید.

 • با خرید بیمه عمر سرمد علاوه بر پوشش‌های مختلف بیمه‌ نامه می‌توانید از مزایای زیر هم استفاده کنید:

  ·  امکان بازخرید اندوخته بیمه نامه  تنها 6 ماه پس از صدور بیمه ‌نامه عمر

  ·  امکان انتخاب ذینفعان از میان افرادی غیر از خانواده و بدون محدود شدن با قانون ارث

  ·  امکان برداشت 90 درصد از اندوخته سرمایه بیمه نامه در شرایط خاص از سال دوم به بعد پرداخت حق بیمه

  ·  معافیت اندوخته سرمایه از پرداخت مالیات و مالیات بر ارث معاف

  ·  امکان قسط‌بندی پرداخت حق بیمه به‌صورت ماهیانه، سه‌ماهه، 6 ماهه و سالیانه

  ·  امکان دریافت وام تا 90 درصد سرمایه اندوخته بیمه نامه بدون نیاز به وثیقه و ضامن از سال دوم قرارداد بیمه نامه

سرمد از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بیمه عمر سرمد یک سرمایه‌گذاری امن و مطمئن برای آینده است که علاوه بر ارائه پوشش‌های متنوع در زمینه زندگی و سلامت، امکانات ویژه‌ای مانند بازخرید اندوخته بیمه نامه، انتخاب ذینفعان خارج از قانون ارث، دریافت وام بدون نیاز به وثیقه و ضامن، و معافیت‌های مالیاتی را فراهم می‌آورد.

تمام افراد از بدو تولد تا سن 80 سالگی می‌توانند تحت پوشش بیمه عمر سرمد قرار گیرند، که این امکان را برای تمامی سنین و مشاغل فراهم می‌کند.

بله، بیمه‌شده می‌تواند از 90 درصد اندوخته سرمایه بیمه نامه برای مقاصد خاصی مانند آموزش فرزندان، خرید خانه یا راه‌اندازی کسب‌وکار، از سال دوم به بعد پرداخت حق بیمه، استفاده کند.

بله، بیمه عمر سرمد پوشش‌هایی برای بیماری‌های خاص مانند سرطان، سکته قلبی یا مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی قلب و عروق ارائه می‌دهد، که امنیت مالی بیمه‌شده را در زمان نیاز به خدمات درمانی تضمین می‌کند.

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین از طریق وب‌سایت ازکی بیمه عمر سرمد را استعلام و خریداری کنید. کافی است اطلاعات مربوط به سن، جنسیت، مدت قرارداد و پوشش‌های درخواستی را وارد کرده و سپس شرایط و قیمت‌های مختلف را مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.