بیمه سرمد

سال تاسیس:
1392
درباره بیمه سرمد
نظرات کاربران

بیمه سرمد جزو شرکت‌های بیمه تازه تأسیس محسوب می‌شود که در حال حاضر با 246 نفر پرسنل، 38 شعبه و حدود 1000 دفتر نمایندگی، در صنعت بیمه فعالیت می‌کند. بیمه سرمد انواع بیمه‌نامه‌ها مثل بیمه‌های خودرو، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه باربری و ... را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. همچنین این شرکت از نظر رضایت مشتریان در پرداخت حق بیمه و تبلیغات صحیح در این صنعت، رتبه بالایی در میان 19 شرکت بیمه دارد.

بیمه سرمد در یک نگاه

در راستای شروع سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه‌‌ها و گروه‌های مالی، اعتباری و سرمایه‌گذاری کشور شامل بانک صادرات ایران، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی و کارکنان بانک صادرات ایران به واسطه موسسه همیاری غدیر در اوایل سال 1390، روند تاسیس شرکت بیمه سرمد آغاز شد.
در تاریخ 1390/06/08، موافقت اصولی برای تاسیس این شرکت بیمه‌ای از بیمه مرکزی ایران اخذ و نهایتا با فراهم سازی مقدمات لازم، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز و پروانه فعالیت شرکت بیمه سرمد را طی مراسمی در تاریخ 1392/08/01 اعطا کرد.

خدمات و پوشش های بیمه ای در بیمه سرمد

موضوع فعالیت شرکت بیمه سرمد به شرح زیر است:

  • انجام عملیات بیمه‌ای در انواع رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی
  • تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل یا خارج از کشور
  • قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی و خارجی
  • سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی

بیمه خودرو در بیمه سرمد

بیمه شخص ثالث سرمد در کنار بیمه بدنه سرمد، کلیه خدمات و پوشش‌ها را مطابق با قوانین بیمه مرکزی ارائه می‌کند. این بیمه‌نامه‌ها تضمین کننده مسئولیت کلیه دارندگان و رانندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در قبال آسیب‌هایی است که در اثر حوادث وسایل نقلیه و یا محمولات آنها به اشخاص و اموال وارد می‌شود. در بیمه شخص ثالث سرمد آسیب‌ها شامل جبران خسارات بدنی، تامین و جبران هزینه معالجه صدمات بدنی حاصل از حوادث رانندگی همچنین جبران زیان‌های نقص عضو یا فوت، هر نوع دیه یا ارش ناشی از حوادث مشمول بیمه برای اشخاص ثالث است. همچنین جبران خسارت مالی عبارت است از تامین و جبران زیان‌های مستقیمی که در اثر حوادث مشمول بیمه به اموال و اشیای تحت مالکیت یا تصرف قانونی اشخاص ثالث وارد می‌شود.

بیمه عمر در بیمه سرمد

پوشش‌هایی که این بیمه نامه دارد در مقایسه با پوشش های بسیار از شرکت های بیمه کامل‌تر است. مثلا پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و مستمری در زمان ازکارافتادگی توسط برخی از شرکت‌های بیمه دیگر ارائه نمی‌شود.

بیمه گزار بیمه‌نامه می‌تواند بعد از اتمام سال دوم بیمه نامه، از محل اندوخته بدون نیاز به ضامن و وثیقه وام دریافت کند، حداکثر مبلغی که وی می‌تواند وام بگیرد تا ۹۰ درصد اندوخته است.

بعد از پایان سال اول بیمه گذار می‌تواند  تا ۹۰ درصد از اندوخته‌اش را برداشت کند.

بیمه گذار می‌تواند حق بیمه‌های خود را به صورت ماهانه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و یکجا پرداخت کند. اندوخته سرمایه بیمه عمر سرمد معاف از پرداخت مالیات بر اندوخته و مالیات بر ارث است.

به بیمه نامه‌های عمر سرمد علاوه بر سود تضمینی بیمه مرکزی، سود مشارکتی نیز پرداخت می‌شود که میزان این سود برای سال ۹۳ حدود ۲۸ درصد و برای سال ۹۴  برابر با ۲۴.۵ درصد بوده که به بیمه نامه های عمر بیمه گذاران پرداخت شده است.

بیمه باربری در بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد بارهای داخلی و خارجی را در بیمه های باربری جداگانه بیمه می‌کند. اگر مبدا و مقصد حمل کالا هر دو در داخل کشور باشد،‌ محموله تحت پوشش بیمه باربری داخلی سرمد قرار می‌گیرد و کلیه صاحبان کالا (حمل کنندگان) داخل کشور می‌توانند این بیمه را تهیه کنند. 

بیمه باربری بین المللی سرمرد محوله‌های وارداتی را براساس شرایط استاندارد انستیتوی بیمه گران لندن، کلوز A- B- C و Total Loss تحت پوشش قرار می‌دهد. به طور کلی مجموعه شرایط A جامع‌ترین و شرایط C و Total Loss حداقلی از پوشش ها را شامل می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه سرمد از ازکی

همه افراد همواره به دنبال شرکت بیمه‌ای هستند که بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه داده و امکان پرداخت اقساطی هزینه بیمه‌نامه را فراهم کند. در چنین مواردی شما تنها می‌توانید با مقایسه میان شرکت‌های بیمه مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید. ازکی امکان خرید آنلاین بیمه سرمد و مقایسه و استعلام بیمه سرمد را در رشته‌های مختلف بیمه فراهم کرده است. ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید قیمت، خدمات و پوشش‌های مختلف بیمه سرمد را با شرکت‌های مختلف بررسی کرده و به‌این‌ترتیب بهترین بیمه را برای خود انتخاب کنید.

با استفاده از پاسخگویی موثر و 24 ساعته پشتیبانان ازکی می‌توانید بهترین نوع بیمه را انتخاب کنید و به‌راحتی و در مدت کوتاهی، آن را خریداری کنید. با خرید از این سایت، شما می‌توانید در مدت‌ زمان بسیار کوتاهی، به‌طور رایگان بیمه‌نامه را درب منزل خود تحویل گرفته و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفترهای بیمه نخواهید داشت.