ازکی
 ازکی

بیمه درمان تکمیلی بیمه سینا

درباره بیمه درمان تکمیلی بیمه سینا

 

شرکت بیمه سینا نزدیک به 20 سال پیش (آبان‌ماه 1382) کار خود را در صنعت بیمه کشور آغاز کرد. این شرکت با سرمایه‌گذاری شرکت مادرتخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا و شرکت لیزینگ جامع سینا تاسیس شده است. در حال حاضر 62 شعبه و 1014 نمایندگی بیمه سینا در سرتاسر کشور وجود دارد که محصولات بیمه‌ای مختلف مثل بیمه عمر و زندگی و همچنین بیمه‌های ماشین و مسافرتی و تکمیلی و ... را صادر می‌کنند. یکی از محصولات اصلی بیمه سینا بیمه تکمیلی است که پوشش‌ها و سقف تعهدات قابل توجهی دارد.

بیمه درمان تکمیلی سینا

بیمه درمان تکمیلی سینا درواقع یک پوشش اضافی بر بیمه پایه برای جبران بخشی از هزینه‌های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری، حادثه و سایر پوشش‌های اضافی درمانی مثل هزینه آزمایش و سی‌تی‌اسکن و ام‌آر‌آی و حتی دارو و آمبولانس است. معمولا آن بخش از هزینه‌های درمانی و پزشکی که یا جزو تعهدات بیمه‌گر پایه قرار ندارد یا فقط تا 30 درصد پرداخت می‌شود با بیمه درمان تکمیلی پوشش داده می‌شوند. 

بیمه تکمیلی سینا معمولا به‌صورت سازمانی و برای کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی شرکت‌ها و ادارات مختلف و اعضای خانواده‌شان صادر می‌شود. یعنی بیمه‌شده می‌تواند همسر و فرزندان یا پدر و مادر خود را به‌عنوان افراد تحت تکفل معرفی کرده و تحت پوشش قرار بدهد. 

استعلام بیمه درمان تکمیلی سینا

در سایت ازکی می‌توانید برای هرکدام از انواع بیمه تکمیلی انفرادی، خانوادگی یا شرکتی استعلام بگیرید. البته برای استعلام بیمه درمان تکمیلی سینا به اطلاعاتی مثل بازه سنی بیمه‌شده یا بیمه‌شدگان، نام بیمه‌گر پایه (تامین‌اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت، بیمه نیروهای مسلح و بانک‌ها) نیاز دارید. براساس همین اطلاعات نرخ حق بیمه در شرکت بیمه سینا و همین‌طور دیگر شرکت‌های بیمه محاسبه و به شما نشان داده می‌شود. یعنی می‌توانید شرایط و قیمت بیمه تکمیلی سینا را با شرکت‌های مختلف بیمه مقایسه کنید.

محاسبه بیمه درمان تکمیلی سینا

قیمت بیمه درمان تکمیلی سینا به تعداد خدمات درمانی و پزشکی تحت پوشش و همین‌طور سقف تعهدات بیمه نامه بستگی دارد. معمولا در زمان خرید بیمه‌شد‌ه‌ها انتخاب می‌کنند که بیمه نامه آن‌ها چه پوشش‌هایی و با چه میزان تعهدات پرداخت داشته باشد. هرچقدر طرح انتخابی پوشش‌ها و تعهدات پرداخت بیشتر داشته باشد حق بیمه بیشتری هم محاسبه می‌شود. البته معمولا با افزایش تعداد افراد در گروه‌های بیمه‌شده، حق‌ بیمه کاهش پیدا می‌کند.

در ضمن سن و سلامت بیمه‌شده هم در زمان محاسبه قیمت بیمه تکمیلی درنظر گرفته می‌شود. یعنی برای سنین بالا یا شرایط جسمی خاص باید حق بیمه بیشتری پرداخت کنیم.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی سینا از ازکی

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی سینا از سایت ازکی فقط چند دقیقه زمان نیاز دارد. فقط باید سن و نام شرکت بیمه پایه افرادی که می‌خواهید بیمه‌کنید را وارد کنید. اگر هم بخواهید بیمه تکمیلی سینا را به‌صورت گروهی و شرکتی برای تعدادی از پرسنل خود بخرید. اطلاعات ثبت رسمی شرکت مثل شناسه ملی شرکت از شما گرفته می‌شود. برای پرسنل هم علاوه بر مشخصات فردی و سنی هرکدام باید اطلاعات مربوط به بیمه پایه افراد را هم در فرم‌‌های خرید ثبت کنید. 

نکته مهم اینکه نباید در زمان خرید بیمه نامه سابقه بیماری‌های زمینه‌ای (بیماری‌های قلبی، سرطان و تومور، سکته، دیابت و ...) داشته باشید یا باردار باشید.

خرید بیمه درمان تکمیلی سینا اقساطی

سایت ازکی امکان خرید بیمه درمان تکمیلی سینا به‌صورت قسطی را برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف فراهم کرده است. نحوه پرداخت اقساط و مقدار پیش‌پرداخت نقدی هم می‌تواند براساس توافق شرکت و شرایط بیمه‌ نامه و تعداد افراد بیمه‌شده متفاوت باشد. برای اطلاع بیشتر از نحوه پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی سینا با کارشناسان ازکی تماس بگیرید. 

تمدید بیمه درمان تکمیلی سینا

مدت اعتبار بیمه‌ تکمیلی سینا یک‌سال تمام شمسی است. تاریخ شروع و انقضای بیمه نامه هم با توافق طرفین در بیمه ‌نامه نوشته می‌شود. بعد از این مدت برای ادامه استفاده از خدمات بیمه تکمیلی سینا باید آن را تمدید کنیم. می‌توانید تمدید بیمه درمان تکمیلی سینا را هم به‌صورت آنلاین در سایت ازکی انجام بدهید. 

تخفیف های بیمه درمان تکمیلی سینا

در زمان صدور بیمه تکمیلی شرکتی سینا اگر تعداد افراد بیمه‌شده بالای 1000 نفر باشد تخفیف و مزایای مختلفی به آن‌ها تعلق می‌گیرد. مثلا علاوه بر کاهش قیمت حق بیمه پوشش‌هایی مثل هزینه تهیه اعضای طبیعی بدن هم به بیمه نامه اضافه می‌شود. به‌طور کلی هرکدام از گروه‌های زیر 50 نفر، 50 نفر تا 100 نفر، 100 نفره تا 250 نفره یا بالای 1000 نفر تخفیف‌های خاص خودشان را در مورد حق بیمه و پوشش‌های بیمه نامه و حتی دوره انتظار دارند.