بیمه سینا

سال تاسیس:
1382
درباره بیمه سینا
نظرات کاربران

 بیمه سینا

شرکت بیمه سینا (سهامی عام) در آبان‌ماه سال ۱۳۸۲ تاسیس شده است. سرمایه اولیه این شرکت ۱۴۰ میلیارد ریال بود و با شروع کار و توسعه فعالیت و رشد عملیات بیمه‌گری، در سال ۱۳۸۵ این سرمایه تا میزان ۵۰ درصد افزایش پیدا کرد و به ۲۱۰ میلیارد ریال رسید. در ادامه و با گذشت نزدیک 20 سال از حضور در بازار بیمه کشور، امروز سرمایه شرکت بیمه سینا با 90 درصد افزایش به نزدیک 2000 میلیارد ریال رسیده و با سرمایه پرداختی 6هزار میلیارد ریالی یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی مطرح در کشور محسوب می‌شود. 

شرکت بیمه سینا در یک نگاه

شرکت بیمه سینا 62 شعبه فعال  و 1014 نماینده فعال جنرال و 246 نماینده بیمه عمر در سراسر کشور دارد. برخی از سهام‌‌داران اصلی این شرکت هم شرکت سرمایه‌گذاری صنایع ایران، بنیاد علوی، شرکت ره‌نگار خاورمیانه پارس و ... هستند. همچنین بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی، امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه‌گر سینا 90% و سطح یک است.

خدمات و پوشش های بیمه ای در شرکت بیمه سینا

انواع خدمات بیمه‌ای اعم از بیمه درمان تکمیلی، بیمه‌ حوادث و عمر، بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه‌ بدنه اتومبیل، بیمه‌ آتش‌ سوزی، بیمه‌ مسئولیت و بیمه مسافرتی توسط نمایندگی‌های بیمه سینا در شهرها و استان‌های مختلف کشور ارائه می‌شود. بیشترین بیمه‌نامه صادر شده از سوی این نمایندگی‌ها هم بیمه‌ بدنه و بیمه‌های باربری و وجوه است. درضمن شرکت بیمه سینا انواع بیمه‌های مهندسی را هم با گستره و تنوع بالا صادر می‌کند. مثلا صدور بیمه‌نامه تمام خطر پیمانکاری/ نصب (EAR/CAR)، بیمه‌نامه ماشین‌آلات پیمانکاری (CPM)، بیمه‌نامه شکست ماشین‌آلات (MB) و ... از خدمات متمایز این شرکت محسوب می‌شوند.

بیمه شخص ثالث سینا

بیمه شخص ثالث سینا، یک بیمه اجباری برای همه ماشین‌هاست. این بیمه نامه خسارت‌های مالی و جانی وارد‌شده به شخص ثالث در تصادفات و حوادث جاده‌ای را پوشش می‌دهد. پوشش حوادث راننده بیمه شخص ثالث سینا هم اگر خود راننده در تصادف آسیب جسمی ببیند، هزینه‌های پزشکی مربوطه و حتی دیه او را پرداخت می‌کند.

بیمه موتورسیکلت سینا

بیمه موتورسیکلت سینا درواقع همان بیمه شخص ثالث برای موتورسیکلت‌هاست. تمامی موتورسیکلت‌ها چه دنده‌ای و چه گازی باید حتما بیمه موتورسیکلت داشته باشند. تعهدات بیمه موتورسیکلت سینا هم شامل پرداخت خسارت‌های جانی و مالی به شخص ثالث می‌شود.

بیمه آتش سوزی و زلزله سینا

بیمه آتش‌ سوزی و زلزله سینا را می‌توانید برای تمامی ساختمان‌ها با انواع کاربری مسکونی، تجاری و صنعتی خریداری کنید. بیمه نامه آتش سوزی سینا خسارت‌های مربوط به هرگونه حادثه ناشی از آتش سوزی را برای ساکنان آن پوشش می‌دهد. علاوه بر بنای ساختمان، اموال و اثاثیه موجود در ساختمان هم با بیمه آتش سوزی سینا بیمه می‌شوند.

بیمه مسافرتی سینا

این بیمه نامه درواقع یکی از انواع بیمه‌های اشخاص است که برای مسافران عازم خارج از کشور صادر می‌شود. پوشش های بیمه مسافرتی سینا، تقریبا تمامی خطراتی که ممکن است در یک سفر اتفاق بیفتد را جبران می‌کند. مثلا هزینه‌ خدمات درمانی و پزشکی و حتی دندان‌پزشکی در کشور مقصد یا خسارت گم شدن بار و چمدان و همچنین گم شدن و سرقت پول و مدارک در سفر هم با این بیمه نامه قابل جبران است.

بیمه عمر سینا

بیمه عمر سینا یک راه امن برای سرمایه‌گذاری و پس‌انداز است. حق بیمه‌های پرداختی در این بیمه نامه همراه با اندوخته ابتدایی آن می‌تواند به‌عنوان مسمتری روزهای بازنشستگی به خود فرد یا غرامت فوت به بازماندگان او پرداخت شود. البته بیمه‌شده می‌تواند هر زمان که نیاز داشت تمام یا بخشی از اندوخته خود را بازخرید کند یا تا 90 درصد ارزش آن بدون نیاز به ضامن وام دریافت کند.

بیمه درمان تکمیلی سینا

هزینه‌های مختلف خدمات پزشکی و آزمایشگاهی با بیمه تکمیلی سینا پرداخت می‌شود. از بستری در بیمارستان و جراحی‌ها سرپایی یا تخصصی گرفته یا خدمات تشخیصی مثل آزمایش و س‌تی‌ اسکن و ام‌آر‌آی با این بیمه نامه پوشش داده می‌شود.

بیمه بدنه سینا

بیمه بدنه سینا خسارات و آسیب‌های ناشی از تصادف و حوادثی مثل واژگونی و آتش سوزی و انفجار را برای ماشین بیمه‌شده جبران می‌کند. هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین و بدنه یا تهیه قطعات یدکی آن با بیمه بدنه سینا ممکن است. درصورت سرقت کلی ماشین هم این بیمه نامه تا 80 درصد ارزش ماشین را به مال‌باخته بازمی‌گرداند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه شرکت بیمه سینا از ازکی 

برای خرید هرکدام از انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه سینا، می‌توانید از سایت ازکی استفاده کنید. یعنی به‌جای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌های این شرکت در شهر و محله خود، خیلی راحت و به‌صورت آنلاین بیمه نامه خود را با میزان تعهدات و پوشش‌های انتخابی بخرید. حتی می‌توانید شرایط و قیمت هرکدام از بیمه نامه‌های شرکت سینا را در ازکی با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و گزینه مناسب‌تر را انتخاب کنید.