ازکی
 ازکی

بیمه سینا

علاوه بر وجود پوشش‌های بیمه‌ای که فرد بیمه‌گذار می‌تواند از آنها در صورت بروز حوادث غیرمترقبه استفاده کند، امکان حفظ ارزش پول و مقابله با تورم با استفاده از تعدیلات حق‌بیمه بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی، دریافت وام، امکان باز‌خرید بیمه و برداشت از اندوخته از دیگر مزایای بیمه سینا به شمار می‌آید.

بیمه سینا در یک نگاه

شرکت بیمه سینا در 10 آبان 1382 تأسیس شد و فعالیت بیمه‌گری خود را به طور رسمی از 28 آبان ماه 1382 آغاز نمود. شرکت بیمه سینا یک شرکت سهامی عام و خصوصی بیمه وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد علوی، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، لیزینگ جامع سینا، شرکت صادرات نیرو خلیج فارس و بانک سینا است.درحال حاضر شرکت بیمه سینا با سرمایه پرداختی 878،5 میلیارد ریال به‌عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی مطرح در تمامی رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیرزندگی مشغول به فعالیت است. شرکت بیمه سینا در سراسر کشور 62 شعبه، 1014 نماینده عمومی و تعداد 246 نماینده دارد.

پوشش‌های بیمه سینا

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه سینا

انواع خدمات بیمه‌ای اعم از بیمه درمان تکمیلی، بیمه‌ حوادث و عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه‌ بدنه خودرو، بیمه‌ آتش‌ سوزی، بیمه‌ مسئولیت و بیمه مسافرتی توسط نمایندگی‌های بیمه سینا در شهرها و استان‌های مختلف کشور ارائه می‌شود. بیشترین بیمه‌نامه صادر شده از سوی این نمایندگی‌ها هم بیمه‌ بدنه و بیمه‌های باربری است. درضمن شرکت بیمه سینا انواع بیمه‌های مهندسی را هم با گستره و تنوع بالا صادر می‌کند. مثلا صدور بیمه‌نامه تمام خطر پیمانکاری/ نصب (EAR/CAR)، بیمه‌نامه ماشین‌آلات پیمانکاری (CPM)، بیمه‌نامه شکست ماشین‌آلات (MB) و ... از خدمات متمایز این شرکت محسوب می‌شوند.

 • بیمه شخص ثالث سینا بیمه‌ای اجباری برای همه ماشین‌هاست. این بیمه‌نامه خسارت‌های مالی و جانی وارد‌شده به شخص ثالث در تصادفات و حوادث جاده‌ای را پوشش می‌دهد. پوشش حوادث راننده بیمه شخص ثالث سینا هم اگر خود راننده در تصادف آسیب جسمی ببیند، هزینه‌های پزشکی مربوطه و حتی دیه او را پرداخت می‌کند.

 • بیمه بدنه برای جبران خسارت‌های مالی خودرو است. این بیمه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد.

  پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل موارد زیر می‌شود:

  پوشش خسارت (تصادف و برخورد با اشیای ثابت یا متحرک)؛
  پوشش آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار؛
  پوشش سرقت کلی؛
  پوشش سقوط و واژگونی.

  مهم‌ترین پوشش‌های اضافی بیمه بدنه هم عبارت است از:

  پوشش سرقت درجا (سرقت لوازم و اشیا)؛
  پوشش نوسانات قیمت؛
  پوشش بلایای طبیعی؛
  پوشش شکست شیشه.

 • بیمه آتش‌سوزی همان‌طور که از اسم آن مشخص است، برای جبران خسارت ناشی از هرگونه آتش‌سوزی است. این بیمه علاوه بر پوشش اصلی آن، برخی پوشش‌های اضافه مانند پوشش زلزله، پوشش بلایای طبیعی (سیل، طوفان، بهمن و ...)، پوشش شکست شیشه و ... را دارد. بیمه آتش‌سوزی سینا برای منازل مسکونی، انبارها، مراکز صنعتی، مراکز غیر صنعتی (شرکت‌ها) و بانک‌ها قابل خریداری است.

 •  

  بیمه درمان تکمیلی سینا در واقع یک پوشش اضافی بر بیمه پایه برای جبران بخشی از هزینه‌های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری، حادثه و سایر پوشش‌های اضافی درمانی مثل هزینه آزمایش و سی‌تی‌اسکن و ام‌آر‌آی و حتی دارو و آمبولانس است. معمولا آن بخش از هزینه‌های درمانی و پزشکی که جزو تعهدات بیمه‌گر پایه قرار ندارد و یا فقط تا 30 درصد آن پرداخت می‌شود، با بیمه درمان تکمیلی پوشش داده می‌شوند.

  بیمه تکمیلی سینا معمولا به‌صورت سازمانی و برای کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی شرکت‌ها و ادارات مختلف و اعضای خانواده‌شان صادر می‌شود؛ یعنی بیمه‌شده می‌تواند همسر و فرزندان یا پدر و مادر خود را به‌عنوان افراد تحت تکفل معرفی کرده و تحت پوشش قرار دهد.

  پوشش‌های بیمه تکمیلی سینا

  بیمه تکمیلی سینا با این هدف به وجود آمده است که بتواند هزینه‌های بیمارستان و جراحی ناشی از حوادث و بیماری‌ها را جبران کند. پوشش‌های بیمه تکمیلی سینا در دو دسته اصلی و اضافی قرار می‌گیرند که عبارت‌ است از:

  هزینه‌های بستری و جراحی؛
  شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، سنگ‌شکن و آنژیوگرافی قلب؛
  جراحی‌های Day Care با زمان مراقبت کمتر از یک روز؛
  هزینه آمبولانس و فوریت‌های پزشکی؛
  هزینه همراه افراد بستری در بیمارستان که کمتر از 7 سال و بیشتر از 70 سال سن دارند.

  پوشش‌های اضافی بیمه تکمیلی سینا که با افزایش حق بیمه قابل جبران است، به شرح زیر است:

  افزایش سقف تعهدات بیمه تکمیلی برای اعمال جراحی تخصصی مانند مغز، اعصاب مرکزی، سرطان، پیوند کبد، ریه و کلیه؛
  هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین؛
  درمان‌های نازایی و ناباروری؛
  هزینه‌های پاراکلینیکی مانند سونوگرافی، ماموگرافی، آندوسکوپی، انواع اسکن و ام آر آی؛
  هزینه‌های درمان‌های تشخیصی مانند تست ورزش، نوار مغر، تست آلرژی، شنوایی‌سنجی و بینایی‌سنجی؛
  هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل پاتولوژی، ژنتیک، نوار قلب و فیزیوتراپی؛
  هزینه‌های ویزیت و دارو؛
  هزینه‌های رفع عیوب انکساری چشم درصورتی‌که نقص بینایی بیشتر از 3 دیوپتر باشد؛
  هزینه‌های غربالگری؛
  هزینه عمل‌های جراحی مجاز مانند گچ گیری، ختنه، بخیه، تخلیه کیست و لیزر درمانی.

  علاوه بر اینها، درصورتی‌که بیمه تکمیلی سینا برای گروه‌های بیشتر از هزار نفر تهیه شود، هزینه تهیه اعضای طبیعی بدن در فهرست پوشش‌های اضافی قرار می‌گیرد.

   

  بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینا

  بیمه سینا 4 طرح کلی برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارد که عبارت است از:

  بیمه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح سینابان)؛
  بیمه عمر مانده بدهکار؛
  بیمه عمر زمانی؛
  بیمه عمر تلفیقی.

  شما می‌توانید این بیمه‌های عمر را به صورت انفرادی یا گروهی تهیه کنید. البته دو طرح زمانی و تلفیقی فقط به صورت گروهی قابل تهیه است. سقف پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سینا بستگی به درخواست شما و توافق با شرکت بیمه دارد. شما می‌توانید حق‌بیمه را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یکساله پرداخت کنید و از مزایای این بیمه استفاده کنید.

 •  بیمه موتورسیکلت سینا شامل بیمه‌نامه شخص ثالث و بدنه است که داشتن بیمه شخص ثالث برای موتورسیکلت‌ها اجباری می‌باشد، پوشش خسارت‌های جانی و مالی به اشخاص ثالث و خسارت‌های جانی راننده موتورسیکلت را شامل می‌شود. استعلام قیمت بیمه موتورسیکلت سینا از طریق سایت ازکی امکان‌پذیر است و قیمت بیمه ثالث بسته به نوع و ساختار موتور تعیین می‌شود. همچنین امکان خرید آنلاین و اقساطی بیمه موتورسیکلت از ازکی وجود دارد، و بیمه سینا تخفیف‌هایی از جمله تخفیف عدم خسارت، خرید نقدی، و مناسبتی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 • بیمه‌نامه مسافرتی سینا برای اتباع ایرانی طراحی شده است تا در طول اقامت در خارج از کشور، هزینه‌های پزشکی، دندان‌پزشکی ضروری، گم شدن بار یا پاسپورت، و تاخیر در حرکت هواپیما را پوشش دهد. این بیمه با ارائه خدماتی مثل ارسال مطالب پزشکی، مکالمه فارسی با اپراتور، و نظارت بر دریافت درمان مناسب، تسهیلاتی را برای بیمه‌شده فراهم می‌کند. پوشش در تمام کشورها به جز آمریکا، کانادا، و ژاپن موجود است. استعلام آنلاین از وبسایت ازکی و خرید آنلاین بیمه ممکن است، و حق بیمه بر اساس سن مسافر، مقصد و مدت سفر محاسبه می‌شود. پوشش‌ها شامل خدمات پزشکی اضطراری، انتقال بیمه‌شده به کشور، و جبران خسارت‌های مربوط به مسافرت است، در حالی که موارد استثنا و نحوه دریافت خسارت به خوبی تعریف شده‌اند.

 • بیمه عمر سینا، با سرمایه‌گذاری حق بیمه‌های پرداختی در فرصت‌های اقتصادی مطلوب و ارائه بهترین نرخ سود به عنوان اندوخته، در پایان مدت قرارداد، سرمایه اندوخته شده و سودهای مرتبط به بیمه‌گذار بازپرداخت می‌شود. طرح‌های بیمه عمر سینا شامل بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر زمانی و بیمه عمر تلفیقی است. مبلغ حق بیمه بر اساس سن و وضعیت سلامتی بیمه‌شده محاسبه شده و شامل پوشش‌هایی نظیر فوت به هر علت، فوت ناشی از حادثه، نقص عضو، امراض خاص، و ازکارافتادگی است. بیمه عمر سینا همچنین معافیت از پرداخت حق بیمه در شرایط خاصی را فراهم می‌کند. سود تضمینی این بیمه در سال‌های اولیه بالا بوده و مزایای متعددی نظیر قابلیت بازخرید، دریافت وام و تعدیل ضریب تورم را ارائه می‌دهد. خرید آنلاین بیمه عمر سینا از طریق سایت ازکی امکان‌پذیر است، که امکان مقایسه و انتخاب بهترین بیمه نامه را فراهم می‌آورد.

استعلام و خرید آنلاین بیمه سینا از ازکی

برای خرید هر کدام از انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه سینا، می‌توانید از سایت ازکی استفاده کنید. یعنی به‌جای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌های این شرکت در شهر و محله خود، خیلی راحت و به‌صورت آنلاین بیمه‌نامه خود را با میزان تعهدات و پوشش‌های انتخابی بخرید. حتی می‌توانید شرایط و قیمت هرکدام از بیمه نامه‌های شرکت سینا را در ازکی با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و گزینه مناسب‌تر را انتخاب کنید.

سینا از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه سینا یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه سینا در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

انواع خدمات بیمه‌ای اعم از بیمه درمان تکمیلی، بیمه‌ حوادث و عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه‌ بدنه خودرو، بیمه‌ آتش‌ سوزی، بیمه‌ مسئولیت و بیمه مسافرتی توسط نمایندگی‌های بیمه سینا در شهرها و استان‌های مختلف کشور ارائه می‌شود.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه سینا و همینطور در صفحه بیمه سینا در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه سینا یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه سینا 4 طرح کلی برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ارائه می‌کند که عبارت است از: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح سینابان)؛ بیمه عمر مانده بدهکار؛ بیمه عمر زمانی؛ بیمه عمر تلفیقی.

برای دریافت خسارت از بیمه سینا می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه سینا خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.