ازکی
 ازکی

بیمه عمر تعاون

همه ما در بازه‌های زمانی مختلف در زندگی، به فکر ایجاد شرایط بهتر و مطمئن‌تری برای خود و خانواده خود هستیم. بیمه عمر یکی از بهترین راه‌ها است که آینده زندگی شما را تامین می‌کند. بنابراین با خرید بیمه عمر تعاون از ازکی، می‌توانید آینده بهتری را برای خود فراهم کنید. شرکت بیمه تعاون در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد و 17 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه دارد.

یکی از سهام‌داران اصلی این شرکت بانک توسعه تعاون است و امروز ۴۴ شعبه و ۱۷۳۴ نماینده جنرال و عمر در سراسر کشور دارد. این شرکت انواع محصولات بیمه‌ای را ارائه می‌کند که بیمه عمر نیز یکی از محصولات اصلی و کاربردی این شرکت است. بیمه تعاون بدون محدودیت سنی و از بدو تولد صادر می‌شود.

بیمه عمر تعاون یک بیمه نامه برای سرمایه گذاری و پس‌انداز امن است. این بیمه نامه درواقع یک ابزار برنامه ریزی مالی برای تامین آینده بیمه‌شده و خانواده اوست. از اندوخته بیمه عمر تعاون می‌توان برای تامین هزینه تحصیل یا جهیزیه و ازدواج فرزندان و همین راه‌اندازی کسب‌وکار و خرید خانه و ... استفاده کرد. درضمن، بیمه عمر یک گزینه عالی برای بهبود درآمد روزهای بازنشستگی است. یعنی می‌توان اندوخته بیمه عمر تعاون را به‌عنوان مستمری و به‌صورت ماهانه در روزهای بازنشستگی دریافت کرد.

پوشش‌های بیمه عمر تعاون

بیمه عمر تعاون

بیمه عمر بیمه تعاون، موارد زیر را تحت پوشش قرار می‌دهد:

·        غرامت فوت به هر دلیل

·        غرامت فوت به علت حادثه

·        غرامت نقص عضو  تا ۲۰۰% سرمایه فوت

·        هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی تا سقف ۱۰% سرمایه فوت

·        مستری تا ۴ برابر حق بیمه به بیمه‌شده در صورت ازکارافتادگی

·        پرداخت هزینه کمکی در درمان امراض خاص (سکته قلبی، سکته مغزی، پیوند اعضا، سرطان، عمل قلب باز)

 • با خرید بیمه عمر تعاون علاوه بر پوشش‌های اصلی بیمه نامه، مزایای زیر هم به بیمه‌شده تعلق می‌‌گیرند:

  ·        بیمه‌شده می‌تواند در هر زمان از طول مدت بیمه نامه، از ادامه قرارداد انصراف بدهد و ارزش بیمه نامه را بازخرید کند.

  ·        معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی کامل و دائم

  ·        معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت فوت بیمه‌شده

  ·        دریافت مستمری درآمد از کارافتادگی تا 4 برابر حق بیمه پرداختی

  ·        امکان دریافت چندباره وام تا 90% ارزش بازخریدی بیمه نامه از محل اندوخته بیمه نامه، بدون نیاز به ضمانت، وثیقه و انجام تشریفات بانکی

  ·        امکان افزایش یا کاهش حق بیمه در طول مدت بیمه نامه با توجه به درآمد بیمه‌شده

  ·        امکان افزایش حق بیمه و سرمایه پوشش های بیمه ای بیمه نامه برای جبران تورم و جلوگیری از کاهش ارزش پول

 • قیمت بیمه عمر تعاون به شرایط سنی و سلامت بیمه‌شده و همین‌طور مدت قرارداد بیمه نامه بستگی دارد. هرچه سن بیمه‌شده بالاتر باشد یا مدت قرارداد طولانی‌تر انتخاب شود، مبلغ حق بیمه هم بیشتر می‌شود. معمولا هنگام خرید بیمه عمر تعاون با توجه به اطلاعاتی که بیمه‌شده در فرم قرارداد ثبت کرده، یک جدول بیمه عمر برای او محاسبه می‌شود.

  این جدول شامل مبلغ حق‌بیمه‌ سالانه و مبلغ خسارت دریافتی برای هرکدام از پوشش‌های انتخابی مثل پوشش غرامت فوت یا پوشش امراض خاص و هزینه‌های پزشکی براساس سن و مدت بیمه‌نامه و تعداد پوشش‌ و سقف تعهدات درخواستی خواهد بود. به‌طور کلی، علاوه بر مشخصات فرد مثل سن و شغل بیمه‌شده در جدول بیمه عمر تعاون، برای هر بیمه‌شده اطلاعات زیر ثبت شده است:

  ·        مبلغ سپرده اولیه

  ·        مدت بیمه ‌نامه و مبلغ حق بیمه سالانه

  ·        سرمایه اولیه فوت (میزان سرمایه فوت ۵ تا ۲۵ برابر حق بیمه پرداختی است)

  ·        مبلغ حق بیمه اولیه در شروع قرارداد

  ·        نرخ تعدیل سرمایه در سال (مبلغ درخواستی برای اضافه کردن درصدی به سرمایه فوت بیمه‌نامه)

  ·        سرمایه حادثه در صورت فوت (معمولا ضریب سرمایه فوت تا ۴ برابر سرمایه فوت عادی است.)

  ·        ارزش بازخریدی بیمه نامه در هر سال بیمه‌ای

  ·        سرمایه امراض خاص بیمه نامه

  ·        سرمایه نقص عضو

  ·        سرمایه ازکارافتادگی

  ·        اندوخته ریاضی هر ساله بیمه نامه

 • در برخی از شرایط بیمه عمر به افراد تعلق نمی‌گیرد که این به شرکت بیمه‌کننده بستگی دارد. ولی رایج‌ترین استثنائات بیمه عمر تعاون عبارت‌اند از:

  ·        فعالیت های خطرناک

  ·        فعالیت های غیر قانونی

  ·        نوشیدن بیش از حد الکل یا مصرف مواد مخدر

  ·        آسیب یا بیماری خودساخته

  ·        اعمال جنگ، تروریسم یا آشوب داخلی

  ·        رادیواکتیویته یا انفجارهای هسته ای

  ·        عدم دریافت یا پیروی از توصیه های پزشکی

 • در سایت ازکی می‌توانید به‌صورت اینترنتی بیمه عمر تعاون بخرید. فقط باید فرم استعلام قیمت و خرید بیمه عمر را در سایت ازکی تکمیل کنید. در این فرم اطلاعاتی مثل سن و مدت قرارداد درخواستی بیمه‌نامه‌ از شما پرسیده می‌شود و باید روش پرداخت حق بیمه و توان پرداخت ماهانه‌‌ را برای بیمه نامه را مشخص کنید.

  در ادامه با توجه به اطلاعات ثبت‌شده در فرم، یک لیست از شرایط و قیمت از بیمه ‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف در اختیارتان قرار می‌گیرد. با این لیست می‌توانید شرایط و قیمت بیمه عمر تعاون را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و یک بیمه عمر با پوشش‌های کافی و سقف تعهدات مناسب را با بهترین قیمت بخرید.

 • جهت استعلام بیمه عمر بیمه تعاون، می‌توانید به سادگی وارد سایت ازکی شوید و به استعلام و بررسی شرایط بیمه عمر تعاون بپردازید. برای استعلام بیمه عمر تعاون باید طرح منتخب خود را انتخاب کنید و در صورت تمایل، آن را خریداری کنید.

 • شرکت بیمه تعاون انواع بیمه عمر را در طرح‌های زیر صادر می‌کند:

   

  1. بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

  وقتی مردم برای خرید، ساخت خانه یا رفع نیازهای زندگی وام می‌گیرند، وام گیرنده و وام‌دهنده معمولا نگران این هستند که در صورت مرگ وام گیرنده، چه اتفاقی می‌افتد و بازماندگان چه خواهند کرد. بنابراین بیمه بدهکار انفرادی برای رفع این مشکلات و نگرانی‌ها پدید آماده است.

   

  2. بیمه عمر زمانی انفرادی

  این محصول از بیمه عمر تعاون، برای پوشش خسارت فوت بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه نامه صادر می‌شود. حق بیمه این بیمه نامه، بر اساس سن و وضعیت سلامت بیمه شده تعیین می‌شود. اگر بیمه‌گذار در طول مدت بیمه فوت کند و حق بیمه تا تاریخ فوت پرداخت شود، سرمایه مندرج در بیمه‌نامه به استفاده‌کننده پرداخت می‌شود. اما اگر بیمه شده در پایان مدت بیمه در قید حیات باشد، شرکت بیمه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و حق بیمه غیر قابل استرداد است.

   

  3. بیمه تمام عمر انفرادی

  هدف بیمه عمر این است که آینده فرد بیمه شده در زمان حیات یا پس از فوت او تضمین شود و فرد یا بازماندگان او بتوانند سرمایه‌گذاری یا مستمری وی را دریافت کنند. در این نوع بیمه، بیمه‌گر در قبال دریافت حق بیمه متعهد می‌شود که در صورت فوت بیمه شده در هر زمان و به هر دلیلی، سرمایه مندرج در بیمه نامه عمر را بپردازد.

   

  4. بیمه عمر و سرمایه گذاری

  این بیمه‌نامه، کامل‌ترین محصول در بین بیمه نامه‌های عمر تعاون است. زیرا علاوه بر ارائه پوشش خطر فوت و پوشش‌های اضافی، سبد سرمایه گذاری برای بیمه شده ایجاد می‌شود تا در هر زمان در طول مدت بیمه نامه از این سبد سرمایه‌گذاری استفاده کند. در واقع، می‌توان گفت که یکی از ابزارهای برنامه‌ریزی مالی برای نهاد خانواده است که چه در زمان حیات و چه در زمان مرگ فرد، به وی و خانواده او گزینه‌های حمایتی ارائه می‌کند. این طرح‌ها عبارت‌اند از:

  ·        طرح تامین آینده کودکان

  ·        طرح کمک هزینه تحصیلی کودک

  ·        برنامه‌ریزی برای تنظیم جهیزیه و ازدواج فرزندان

  ·        برنامه‌ریزی بازنشستگی

 • هرکدام از انواع بیمه نامه‌های عمر شرایط خودشان را دارند. منتها به‌طور کلی شرایط اصلی بیمه عمر تعاون شامل موارد زیر است:

  ·        هر کسی با هر سن و شرایطی می‌تواند بیمه عمر تعاون بخرد.

  ·        مدت قرارداد بیمه نامه می‌تواند بین ۵ تا ۷۵ سال انتخاب شود.

  ·        میزان سود وام از محل بیمه نامه 4% بیشتر از سود تضمینی بیمه نامه است.

  ·        پرداخت حق بیمه می‌تواند به صورت سالیانه یا اقساطی باشد.

تعاون از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بیمه عمر بیمه تعاون با ارائه پوشش‌های اصلی و اضافی، مزایای منحصر به فردی مانند امکان بازخرید، معافیت از پرداخت حق بیمه در شرایط خاص، دریافت مستمری، و امکان وام گیری فراهم می‌آورد، که آینده مالی بیمه‌گذاران و خانواده‌های آن‌ها را تامین می‌کند.

پوشش‌های اصلی شامل غرامت فوت به هر دلیل، غرامت نقص عضو، هزینه‌های پزشکی، و مستمری در صورت ازکارافتادگی است. همچنین پوشش‌های اضافی شامل درمان امراض خاص و کمک هزینه‌های ویژه است.

هزینه بیمه عمر تعاون بر اساس سن بیمه‌شده، مدت قرارداد، و سرمایه و پوشش‌های انتخابی محاسبه می‌شود. می‌توانید از طریق سایت ازکی، با وارد کردن اطلاعات خود جهت استعلام و محاسبه هزینه اقدام کنید.

استثنائات بیمه عمر تعاون شامل فعالیت‌های خطرناک، فعالیت‌های غیر قانونی، مصرف الکل یا مواد مخدر، آسیب یا بیماری خودساخته، جنگ، تروریسم، آشوب، رادیواکتیویته، و عدم پیروی از توصیه‌های پزشکی است.

برای خرید بیمه عمر تعاون، می‌توانید به سادگی وارد سایت ازکی شده، فرم استعلام قیمت و خرید بیمه عمر را تکمیل کنید و پس از مقایسه شرایط و قیمت‌ها، نسبت به خرید اقدام نمایید.