ازکی
 ازکی

بیمه تعاون

این شرکت برای خدمت‌رسانی بهتر در سراسر کشور اقدام به جذب نماینده کرده و برای به حداقل رساندن ریسک جغرافیایی خود سیاستی اتخاذ کرده که در شهر‌ها و شهرستان‌های کوچک حداقل یک نماینده فعال داشته باشد. نسبت توانگری مالی شرکت بیمه تعاون برای سال ۱۴۰۲ معادل ۱۴۹ درصد و سطح توانگری آن «یک» است که خود اطمینان‌خاطری برای دریافت به‌موقع خسارت از این شرکت است. کمک به دریافت وام، امکان دریافت مستمری از محل بیمه و بخشودگی مالیاتی حق بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از جمله مزایای بیمه عمر تعاون محسوب می‌شود.

بیمه تعاون در یک نگاه

شرکت بیمه تعاون با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست‌های کلی اصل 44 از سال 1386 آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است. شرکت بیمه تعاون در تاریخ 1392/04/20 پروانه فعالیت خود را به عنوان شرکت خصوصی در انواع رشته‌های بیمه اموال، مسئولیت و اشخاص اخذ نمود.

بیمه تعاون با ۳۲۸ نفر نیروی انسانی علاوه بر دفتر مرکزی و وب سایت خدمات آنلاین دارای ۳۲ شعبه، ۱۰۱۸ نمایندگی و ۹۱۸ کارگزاری است و در ۲۸ استان کشور فعالیت دارد.

پوشش‌های بیمه تعاون

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه تعاون

خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه تعاون شامل انواع بیمه‌های اشخاص مثل بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه حوادث، بیمه درمان، بیمه آتش‌سوزی و همین‌طور بیمه‌های اتومبیل شامل بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث برای تمامی وسایل نقلیه سواری، اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون، تریلر، آمبولانس، تراکتور و ... است.

 

درضمن شرکت بیمه تعاون انواع بیمه‌های مسئولیت مثل بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت حرفه‌ای، بیمه مسئولیت حمل و نقل، بیمه مسئولیت کالا را هم برای کارفرمایان و پیمانکاران یا پزشکان و مدیران مراکز درمانی و حتی مالکان ساختمان‌ها صادر می‌کند.

 • بیمه شخص ثالث تعاون برای جبران خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث و سرنشینان اتومبیل است؛ یعنی اگر در تصادف باعث صدمه و آسیب جانی به کسی شویم، بیمه اجباری شخص ثالث تعاون هزینه‌های پزشکی یا هرگونه دیه و ارش نقص عضو و فوت را پرداخت می‌‌کند. اگر هم ماشین یا اموال شخص ثالث در تصادف آسیب ببیند، باز هم بیمه‌نامه شخص ثالث این خسارت را پوشش می‌دهد. در ضمن پوشش حوادث راننده بیمه شخص ثالث خسارت‌های جانی راننده مقصر حادثه یعنی خود بیمه‌شده را هم پرداخت می‌کند.

 • بیمه بدنه تعاون خسارت‌هایی را جبران می‌کند که به دلیل حوادثی مثل تصادف دو اتومبیل‌، برخورد وسیله‌ نقلیه‌ با اجسام‌ ثابت‌ و یا متحرک‌، برگشتن‌ و یا سقوط اتومبیل برای ماشین بیمه‌شده اتفاق بیفتد. البته آتش‌سوزی‌، صاعقه‌ و انفجار وسیله‌ نقلیه و سرقت‌ کلی‌ ماشین هم شامل خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه است.

  حتی هزینه‌هایی که برای نجات‌ ماشین مورد بیمه‌ و حمل‌ و نقل‌ آن‌ به ‌تعمیرگاه‌ و یا محل‌ امن‌ انجام شود یا خساراتی‌ که‌ در جریان‌ حمل‌ و نقل‌ توسط جرثقیل‌، خط آهن‌ و یا سایر وسایل‌ نقلیه‌ به ماشین وارد شود هم با این بیمه‌نامه قابل جبران خواهد بود.

 • بیمه آتش‌سوزی انواع مختلفی دارد و به این بستگی دارد که بیمه‌گذار بیمه را برای چه محلی می‌خواهد. زیرا بیمه آتش‌سوزی وسایل و تجهیزاتی را که در آن مکان وجود دارد، تحت پوشش قرار می‌دهد. چنانچه در اثر آتش‌سوزی و دیگر خسارات تحت پوشش بیمه آتش سوزی به این وسایل خسارت وارد شود و یا به کلی از بین برود، مطابق بیمه‌نامه به بیمه‌گذار خسارت پرداخت می‌شود. از آنجایی که در محیط‌های مختلف وسایل، ابزارآلات، ماشین‌ها و تجهیزات مختلفی وجود دارد، در نتیجه نیازمند این است که هر محیط بیمه آتش‌سوزی مخصوص به خود را داشته باشد. در ادامه انواع بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه تعاون را بررسی می‌کنیم.

  بیمه آتش سوزی واحد‌های مسکونی: این بیمه‌نامه فقط مخصوص منازل مسکونی صادر می‌شود و بر اساس آن در صورت وقوع آتش سوزی خسارتی که به اسباب و اثاثیه منزل وارد شده است، محاسبه و به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود.
  بیمه آتش‌سوزی تجاری، اداری و واحدهای غیر صنعتی: این بیمه‌نامه مخصوص مکان‌های غیر مسکونی و غیر صنعتی مانند ادارات، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و ... صادر می‌شود.

  بیمه آتش‌سوزی واحدهای صنعتی: برای کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی بیمه آتش‌سوزی مخصوص صادر می‌شود تا خسارت وارد شده به تجهیزات، ماشین‌آلات و ابزار صنعتی‌ای که در این محیط‌ها نگه‌داری می‌شود،ت پوشش قرار دهد.

 • بیمه مسافرتی برای افرادی صادر می‌شود که قصد خروج از کشور را دارند. در واقع یکی از شروط سفر به خارج از کشور داشتن بیمه مسافرتی است. بیمه مسافرتی با ارائه خدمات خود در طول سفر و در کشور مقصد از بیمه‌گذار حمایت می‌کند. مهم‌ترین پوشش‌های بیمه مسافرتی، پرداخت هزینه‌های درمانی بیمه‌گذار در خارج از کشور است؛ به این معنی که اگر بیمه‌گذار در خارج از کشور بر اثر تصادف یا بیماری در بیمارستان بستری شود و یا نیاز به استفاده از خدمات درمانی داشته باشد، هزینه‌های ایجادشده توسط بیمه مسافرتی تا سقف تعهدات بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. در عین حال بیمه مسافرتی دارای پوشش‌های فراوان دیگری است که دیگر خسارات واردشده در سفر را تحت پوشش قرار می‌دهد.

 • بیمه درمان تکمیلی همان‌طور که از نام آن مشخص است، بیمه‌ای است که هزینه‌های درمانی بیمه‌گذار را می‌پردازد. در حالت عادی بیمه‌گذار در هر بار مراجعه به پزشک و مراکز درمانی می‌تواند از دفترچه درمان پایه خود یعنی همان دفترچه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و ... استفاده کند؛ اما گاهی ممکن است هزینه‌های درمان بیشتر از سقف تعهدات بیمه‌های پایه شود. در این زمان مازاد هزینه‌های درمانی ایجادشده توسط بیمه درمان تکمیلی تا سقف تعهدات بیمه‌نامه قابل پرداخت است. بیمه درمان تکمیلی ممکن است به صورت انفرادی و برای هر شخص صادر شود، اما بیشتر شرکت‌های بیمه این بیمه نامه را به صورت بیمه درمان تکمیلی شرکتی و یا گروهی ارائه می‌کنند.

 • بیمه عمر تعاون هم به‌صورت گروهی صادر می‌شود و هم انفرادی. انواع خدمات بیمه عمر مثل بیمه عمر زمانی، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه عمر و بازنشستگی در بیمه تعاون ارائه می‌شود.

  این بیمه‌نامه‌ها یک راه پس‌انداز با سود تضمینی برای خانواده‌ها است. می‌توانید از حق بیمه‌های پرداختی به‌عنوان یک پس‌انداز برای تامین آتیه کودکان و تهیه هزینه تحصیل فرزندان یا حتی خرید جهیزیه و پوشش هزینه‌های ازدواج آنها استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید خیالتان بایت مخارج دوران بازنشستگی راحت باشد، می‌توانید از بیمه‌نامه عمر برای دریافت مستمری ماهانه در کنار حقوق بازنشستگی استفاده کنید. حتی هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، بیماری‌های صعب‌العلاج (انواع سکته) و پیوند اعضاء هم با این بیمه عمر تعاون جبران می‌شود.

 • بیمه مسافرتی تعاون یکی از انواع بیمه حوادث اشخاص برای مسافران خارج از کشور است. پوشش‌های این بیمه‌نامه شامل جبران هزینه‌های درمانی و پزشکی در کشور مقصد یا خسارت‌هایی مثل گم شدن چمدان، پاسپورت و پول و همچنین تاخیر و لغو پرواز است. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه تعاون از ازکی

برای استعلام و خرید آنلاین بیمه تعاون می‌توانید در سایت ازکی قیمت انواع بیمه تعاون را اینترنتی ببینید. البته در سایت ازکی قیمت و پوشش‌های انواع بیمه‌نامه تعاون همراه با دیگر شرکت‌های بیمه در اختیار شما قرار می‌گیرد. بنابراین قبل از خرید، نرخ حق بیمه و میزان تعهدات بیمه تعاون را با شرکت‌های بیمه مختلف مقایسه و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. کارشناسان و مشاوران ازکی به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه راهنمایی به خریداران و رفع مشکلات آنها هستند. 

تعاون از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه تعاون یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه تعاون در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه تعاون شامل انواع بیمه‌های اشخاص مثل بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه حوادث، بیمه درمان، بیمه آتش‌سوزی و همین‌طور بیمه‌های اتومبیل شامل بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث برای تمامی وسایل نقلیه سواری، اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون، تریلر، آمبولانس، تراکتور و ... است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه تعاون و همینطور در صفحه بیمه تعاون در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه تعاون یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر تعاون هم به‌صورت گروهی صادر می‌شود و هم انفرادی. انواع خدمات بیمه عمر مثل بیمه عمر زمانی، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه عمر و بازنشستگی در بیمه تعاون ارائه می‌شود.‌

برای دریافت خسارت از بیمه تعاون می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه تعاون خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.