ازکی
سیبیل گذاشتم گرو
 ازکی
سیبیل گذاشتم گرو

بیمه شخص ثالث بیمه تعاون

درباره بیمه شخص ثالث بیمه تعاون

بیمه تعاون یکی از جدیدترین شرکت های بیمه در ایران است که نزدیک به یک دهه از عمر آن می‌گذرد. علی‌رغم این سابقه کوتاه‌مدت، شرکت تعاون توانسته خیلی زود مراحل پیشرفت را طی و انواع مختلفی از بیمه‌نامه را برای مشتریان خود صادر کند. در حال حاضر بیمه شخص ثالث تعاون از پرطرفدارترین بیمه‌نامه‌های این شرکت است که برای جبران خسارت‌های مالی و جانی ناشی از حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پوشش های بیمه شخص ثالث تعاون

همانند سایر شرکت های بیمه، شرکت بیمه تعاون هم پوشش های بیمه ثالث را در دو دسته مالی و جانی ارائه می‌دهد. خسارت‌های مالی واردشده به اشخاص ثالث مانند آسیب به خودرو یا وسایل تا سقف معینی توسط این شرکت جبران می‌شوند.  به‌علاوه خسارت‌های جانی مانند شکستگی، نقص عضو، ازکارافتادگی دائمی یا موقتی و فوت هم تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار دارند و تا سقف مقدار دیه در ماه‌های حرام پرداخت می‌شوند. اما برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث در مورد راننده مقصر حادثه، حداکثر مبلغ دیه در ماه‌های عادی پرداخت می‌شود.

محاسبه بیمه شخص ثالث تعاون

در محاسبه بیمه ثالث تعاون چند عامل اصلی بسیار تاثیرگذار هستند. اولین مورد مربوط به پوشش های مالی بیمه ثالث است. برای بالاتر رفتن سقف این پوشش، حق بیمه شما هم بیشتر می‌شود. از سوی دیگر نوع خودرو، کاربری و تعداد سیلندرهای آن هم، در زمان محاسبه حق بیمه ثالث تعاون مورد توجه قرار می‌گیرد.

مورد بعدی که باید در زمان محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث به آن توجه کنید، تخفیف های آن است. این تخفیف‌ها باعث کاهش قیمت بیمه شخص ثالث می‌شوند. برای مثال اگر بیمه بدنه و شخص ثالث را با هم خریداری کنید یا اینکه هزینه آن را به‌صورت نقدی بپردازید، تخفیف‌هایی برای شما در نظر گرفته می‌شود. بااین‌حال باید دقت کنید که اگر در تمدید بیمه شخص ثالث دقت نکنید، ممکن است که ناچار شوید جریمه دیرکرد بپردازید. البته امکان خرید قسطی بیمه شخص ثالث تعاون هم برای شما وجود دارد.

تخفیف های بیمه شخص ثالث تعاون

اگر می‌خواهید قیمت بیمه شخص ثالث تعاون برای شما کاهش پیدا کند، بد نیست درباره طرح‌های تخفیفی این شرکت اطلاعاتی را به دست آورید. یکی از مهم‌ترین تخفیف های بیمه شخص ثالث تعاون، تخفیف عدم خسارت است. در این صورت اگر شما پس از گذشت یک سال، از مزیت‌های بیمه‌نامه خود استفاده نکرده باشید، می‌توانید در سال دوم از تخفیف این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید. این تخفیف تا سقف مشخصی برای شما اعمال شده و با افزایش تعداد سال‌ها، زیادتر می‌شود.

استعلام بیمه شخص ثالث تعاون

برای اینکه از پوشش‌ها، تخفیف‌ها و شرایط بیمه شخص ثالث تعاون مطلع شوید، پیشنهاد ما به شما گرفتن استعلام بیمه شخص ثالث است. حتی برای اطلاع از مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث هم این کار می‌تواند کمک زیادی به شما کند. گرفتن استعلام به دو صورت حضوری و آنلاین امکان‌پذیر است. در روش حضوری شما ناچار هستید که زمان زیادی را صرف مراجعه به نمایندگی‌های بیمه کنید. اما روش آسان‌تر، استفاده از خدمات ما در ازکی است. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه‌روز، استعلام بگیرید و تمدید بیمه شخص ثالث تعاون را انجام دهید. به‌این‌ترتیب فرصت خوبی برای مقایسه این بیمه‌نامه با سایر شرکت‌های بیمه هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که کمک می‌کند تا بهترین گزینه‌ها را برای خودتان انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که با خرید بیمه ثالث تعاون امکان دریافت خسارت آنلاین خودرو هم برای شما وجود دارد. اگر خسارت تصادف مالی باشد (حداکثر ۱۶ میلیون تومان) می‌توانید بدون مراجعه حضوری خسارتتان را دریافت کنید.

خرید بیمه شخص ثالث تعاون از ازکی

خرید بیمه شخص ثالث تعاون از ازکی یک فرصت بسیار عالی برای همه افرادی است که فرصت کافی برای مراجعه به شرکت های بیمه و خرید این بیمه‌نامه را ندارند. شما می‌توانید  سری به وب‌سایت ازکی بزنید و شرایط و تعرفه‌های شرکت تعاون را با سایر شرکت‌های فعال در این زمینه مقایسه کنید. همچنین امکان محاسبه بیمه ثالث با استفاده از ماشین‌حساب آنلاین ازکی هم برای شما وجود دارد. نکته مهم اینجا است که ما در ازکی برای جلوگیری از جریمه شدن شما، یک یادآور تمدید بیمه شخص ثالث راه‌اندازی کرده‌ایم که در زمان مقرر، این موضوع را به یاد شما خواهد آورد. همچنین می‌توانید به‌طور مستقیم و بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی‌های شرکت بیمه تعاون، خرید بیمه شخص ثالث را حتی در روزهای تعطیل انجام دهید و بیمه‌نامه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در مکان موردنظر خود تحویل بگیرید. ازکی همچنین برای سهولت در پرداخت هزینه بیمه نامه ها امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را برای کاربران خود فراهم کرده است. با خرید اقساطی بیمه نامه می توانید تنها با پرداخت بخشی از هزینه بیمه شخص ثالث مدنظرتان را خریداری کنید و الباقی هزینه را بصورت قسطی پرداخت نمایید