بیمه بدنه البرز

درباره بیمه بدنه البرز

یکی از شرکت‌های خصوصی و معتبر ارائه‌دهنده انواع بیمه از جمله بیمه بدنه، بیمه البرز است. بیمه البرز از سال 1338 در بخش خصوصی فعالیت می‌کند و سابقه درخشانی دارد، به همین دلیل با خرید بیمه بدنه البرز نگرانی هزینه‌های مالی تصادف را نخواهید داشت.

خرید بیمه بدنه البرز اختیاری است. این بیمه خسارت‌های مالی مربوط به ماشین راننده مقصر را پرداخت می‌کند. پرداخت خسارت بیمه بدنه البرز باتوجه‌به پوشش‌های تعیین‌شده در بیمه نامه بدنه که می‌تواند شامل پوشش‌هایی مثل سرقت کلی، آتش‌سوزی، انفجار، تصادف و … باشد،‌ انجام می‌شود.

استعلام بیمه بدنه البرز

پیش از اقدام به خرید بیمه بدنه، برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، باید از قیمت و شرایط آن در شرکت‌های مختلف اطلاعات کافی داشته باشید. شما می‌توانید برای استعلام بیمه بدنه البرز با صرف وقت و هزینه زیاد به‌صورت حضوری به شعب بیمه البرز مراجعه کنید و یا از روش دوم یعنی روش آنلاین استفاده کنید.

در حال حاضر امکان استعلام آنلاین از طریق سایت ازکی فراهم شده است. در این روش می‌توانید با وارد کردن مشخصات خودروی خود، قیمت بیمه بدنه آن را در همه شرکت‌های بیمه از جمله بیمه بدنه البرز مشاهده و بررسی کنید.

محاسبه بیمه بدنه البرز

 • اگر می‌خواهید قیمت بیمه بدنه البرز را خودتان برای ماشین‌تان محاسبه کنید، بهتر است بدانید که فرمول محاسبه انواع بیمه بدنه از جمله بیمه بدنه البرز پیچیده است. این پیچیدگی به این دلیل است که محاسبه قیمت بیمه بدنه در شرکت بیمه البرز به عوامل مختلفی مثل نوع خودرو، سال ساخت خودرو، پوشش‌های اضافی بیمه بدنه و تخفیف‌های این بیمه بستگی دارد و مبلغ معینی برای همه خودروها وجود ندارد.

پوشش‌های بیمه بدنه البرز

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه البرز شامل تصادف، سقوط و سرقت کلی خودرو است. علاوه بر پوشش‌های اصلی، پوشش‌های اضافه‌ای هم وجود دارد که می‌توانید در صورت تمایل، آنها را به ‌بیمه‌ بدنه البرز اضافه کنید. پوشش‌های اضافی بیمه بدنه البرز به شرح زیر است:

 • خسارت‌های ناشی از سیل، زلزله و آتش‌فشان
 • خسارت‌های ناشی از شکست شیشه خودرو
 • خسارت‌های ناشی از سرقت وسایل و قطعات خودرو (سرقت درجا)
 • پوشش نوسان قیمت
 • پوشش حذف فرانشیز
 • پوشش ترانزیت
 • خسارت‌های واردشده در اثر پاشیده شدن رنگ، اسید و سایر مواد شیمیایی روی بدنه خودرو

بیمه بدنه البرز همه پوشش‌های اصلی و اضافی موجود را متناسب با خواست و نیاز شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

قیمت بیمه بدنه البرز

برخلاف بیمه شخص ثالث که قیمت آن بر اساس نرخ پایه بیمه مرکزی تعیین می‌شود و در شرکت‌های مختلف بیمه یکسان است، در قیمت بیمه بدنه گاهی تفاوت‌های زیادی وجود دارد. باتوجه‌به این موضوع، قیمت بیمه بدنه البرز برای ماشین‌های مختلف متفاوت است و شما می‌توانید برای استعلام بیمه بدنه البرز از طریق سایت ازکی اقدام کنید.

تخفیف بیمه بدنه البرز

به‌ صورت کلی تخفیف‌های بیمه بدنه البرز نقش بسیار مؤثری در کاهش قیمت بیمه بدنه دارد. یکی از مهم‌ترین تخفیف‌های بیمه بدنه در تمام شرکت‌های بیمه، تخفیف عدم خسارت است که به ازای هر سال محاسبه می‌شود. به ازای هر سالی که شما خسارتی از بیمه البرز دریافت نکنید، درصدی از هزینه کلی بیمه کم خواهد شد..

در بیمه بدنه البرز تخفیف‌هایی مثل تخفیف خودروی صفر کیلومتر، تخفیف خرید گروهی بیمه بدنه برای سازمان‌ها، تخفیف برای دارندگان بیمه شخص ثالث البرز، تخفیف برای خودروهای وارداتی، تخفیف بر اساس سال تولید خودرو و تخفیف پرداخت نقدی حق بیمه هم ارائه می‌شود.

پرداخت خسارت بیمه بدنه البرز

برای دریافت خسارت بیمه بدنه البرز، دو راه دارید. می‌توانید با در دست داشتن مدارک زیر به شعبه‌های شرکت بیمه البرز مراجعه کنید.

 • اصل بیمه بدنه البرز
 • کد یکتا بیمه شخص ثالث
 • گواهی‌نامه متناسب با نوع خودرو
 • کارت خودرو و کارت ملی بیمه‌گذار

 در روش دوم می‌توانید با خرید بیمه بدنه البرز ازکی از خدمات پرداخت خسارت آنلاین استفاده کنید. در این گزینه بدون نیاز به مراجعه حضوری و دردسرهای آن می‌توانید آسان و سریع خسارت ماشین‌تان را آنلاین دریافت کنید.

خرید اینترنتی بیمه بدنه البرز از ازکی

همان‌ طور که گفتیم یک روش جدید و پرکاربرد برای دریافت استعلام قیمت و اطلاعات بیمه بدنه البرز، روش اینترنتی است؛ یعنی در این روش شما می‌توانید پس از مشاهده و بررسی قیمت و شرایط بیمه بدنه خودروی خود، بهترین بیمه را انتخاب و به‌آسانی خریداری کنید.

ازکی به‌عنوان یک مرکز مشاوره و انتخاب بیمه، امکان مقایسه بیمه بدنه شرکت‌های مختلف از جمله بیمه بدنه البرز را در اختیارتان قرار می‌دهد. به‌علاوه مشاوران ما مشاوره‌ای بی‌طرفانه را برای انتخاب بهترین بیمه بدنه ارائه می‌کنند. با خرید اینترنتی بیمه بدنه البرز، بیمه‌نامه شما در اسرع وقت صادر و به‌صورت رایگان به آدرس مورد نظرتان ارسال خواهد شد.