بیمه مسافرتی بیمه آسماری

درباره بیمه مسافرتی بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری در سال 1391 تاسیس شده و 10 سال است که در صنعت بیمه کشور فعالیت می‌کند. این شرکت در حال حاضر 86 نمایندگی فعال و 8 شعبه اصلی در تمامی نقاط کشور دارد. این نمایندگی‌‌ها انواع خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص را ارائه می‌کنند. تمامی محصولات اصلی بیمه‌ای مثل بیمه شخص ثالث و بدنه برای ماشین‌های مختلف، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی و .... توسط بیمه آسماری عرضه می‌شوند. البته بیمه آسماری به‌صورت ویژه برای مناطق آزاد هم بیمه نامه صادر می‌کند. بیمه مسافرتی آسماری هم یکی از محصولات مهم این شرکت است که در تمام کشورهای جهان معتبر است و با همکاری شرکت کمک رسان ایران (SOS) سفر امنی برای بیمه‌شده فراهم می‌کند.

بیمه مسافرتی آسماری

بیمه مسافرتی آسماری یک بیمه نامه اشخاص برای افرادی است که قصد مسافرت به خارج از ایران را دارند. این بیمه انواع حوادث و اتفاقات ناگوار احتمالی در طول سفر مثل بیماری‌، سرقت یا گم‌شدن مدارک و چمدان و … را پوشش می‌دهد. یعنی با بیمه مسافرتی آسماری خدمات پزشکی مثل بستری، معاینه، درمان، جراحی و… یا حتی معالجه ضروری دندان در کشور مقصد برای بیمه‌شده انجام می‌شود.

درضمن سایر خدمات پرکاربرد در هنگام سفر مثل کمک‌رسانی در زمان گم شدن چمدان یا تاخیر در رسیدن چمدان، سرقت و مفقود شدن ‍پول و پاسپورت هم تا سقف تعهد بیمه‌ نامه برای مسافر انجام می‌شود. 

البته بیمه مسافرتی این شرکت برای اتباع خارجه و اشخاصی که ساکن خارج از کشور هستند و قصد مسافرت به ایران را دارند هم صادر می‌شود.

استعلام بیمه مسافرتی آسماری

اگر مقصد سفر شما یک کشور خارجی است و می‌خواهید خیالتان بایت امکانات درمانی با کیفیت و هزینه‌های احتمالی راحت باشد باید حتما بیمه مسافرتی بخرید. می‌توانید در سایت ازکی قیمت بیمه مسافرتی آسماری را برای کشور مقصد و مدت زمان سفرتان استعلام بگیرید. درواقع نرخ حق بیمه با توجه به کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر و همچنین تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه در شرکت بیمه آسماری و دیگر شرکت‌های بیمه به شما نشان داده می‌شود. این یعنی شرایط و قیمت بیمه مسافرتی برای یک سفر خاص را در شرکت‌های بیمه مختلف با هم مقایسه می‌کنید و بهترین بیمه نامه را می‌خرید.

محاسبه بیمه مسافرتی آسماری

عوامل گوناگونی روی حق بیمه مسافرتی تأثیر می‌گذارند. مثلا هرچقدر میزان تعهدات درخواستی در بیمه نامه بیشتر باشد، قیمت بیمه مسافرتی نیز افزایش پیدا می‌کند. درواقع بسته به اینکه حداکثر مبلغی که شرکت بیمه در هر حادثه متعهد می‌شود چقدر باشد مبلغ حق بیمه بالا و پایین می‌شود. همچنین هرچه مدت زمان سفر طولانی‌تر باشد، یا اگر به‌جای یک کشور به چند کشور مسافرت کنیم، هزینه بیمه‌نامه مسافرتی هم بالاتر می‌رود.

سن بیمه‌شده هم در تعیین قیمت برای بیمه نامه مسافرتی نقش مهمی دارد. چون معمولا افراد زیر ۱۲ سال و بالای ۶۰ سال بیشتر احتمال دارد که در سفر دچار حادثه و بیماری شوند و به خدمات نیاز پیدا کنند. برای همین حق بیمه بیشتری برای این سنین محاسبه می‌شود.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی آسماری از ازکی               

اگر می‌خواهید قبل از سفر خیلی راحت و بدون دردسر بین زمان‌های خالی که کارهای مختلف قبل از سفر را انجام می‌دهید یک بیمه مسافرتی بخرید راهش خرید آنلاین بیمه مسافرتی آسماری از سایت ازکی است. با این کار نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه ندارید و پای لپ‌تاپ یا با گوشی موبایل  خودتان را درمقابل حوادث سفر بیمه می‌کنید. از همه مهمتر اینکه می‌‌توانید یک بیمه نامه با پوشش‌های و سقف تعهدات بیشتر و قیمت مناسب‌تر بخرید. چون قبل از خرید قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه و بهترین گزینه را برای سفرتان انتخاب می‌کنید. حق بیمه را هم اینترنتی پرداخت می‌کنید و بیمه نامه شما تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود.

خرید بیمه مسافرتی آسماری اقساطی

اختلاف قیمت ارز‌های مختلف و ریال روز به روز بیشتر می‌شود. برای همین بهتر است برای سفر به کشورهای خارجی بیمه نامه با سقف تعهدات مناسب بخریم. اما هرچقدر تعهدات پرداخت خسارت بیشتری بخواهیم باید قیمت بیشتری برای بیمه مسافرتی بپردازیم. می‌توانید از سایت ازکی بیمه مسافرتی را با پوشش‌ها و سقف تعهدات مناسب به‌صورت قسطی بخرید. البته باید با کارشناسان ازکی تماس بگیرید و درباره شرایط پرداخت اقساطی با چک برای خرید بیمه مسافرتی آسماری پرس‌وجو کنید.

تمدید بیمه مسافرتی آسماری

اعتبار بیمه‌های مسافرتی معمولا 92 روز متوالی است. می‌توانید بیمه مسافرتی یک ساله هم بخرید. منتها باز هم باید هر 92 روز به کشور بازگردید. چون از روز 93ام به بعد تحت پوشش بیمه مسافرتی نیستید و در صورت حادثه خسارتی به شما ‍پرداخت نمی‌شود. تاریخ اعتبار بیمه مسافرتی از زمان خروج از کشور و هنگام خوردن مهر خروج بر روی گذرنامه آغاز می‌شود. برای تمدید اعتبار بیمه مسافرتی آسماری حتما حواستان این بازه زمانی و تاریخ خروج‌تان از کشور باشد.

تخفیف های بیمه مسافرتی آسماری

اگر بیمه ثالث یا تکمیلی شما آسماری باشد و بخواهید یک بیمه مسافرتی هم از این شرکت بخواهید، احتمالا در محاسبه قیمت بیمه نامه برایتان تخفیف در نظر گرفته می‌شود. درصد تخفیف هم به طرح‌‌ و میزان تعهدات انتخابی بیمه مسافرتی و حق بیمه‌ای پرداخت می‌کنید بستگی دارد. البته ازکی هم به کاربرانش کد تخفیف می‌دهد و می‌توانید زمان محاسبه قیمت این کد را وارد کنید یک بیمه مسافرتی با تخفیف بخرید.