ازکی
 ازکی

بیمه مسافرتی دی

بیمه مسافرتی دی یکی از کاربردی‌ترین انواع بیمه است که برای جبران زیان‌ها و خسارت‌های احتمالی در طول سفرهای خارجی کاربرد دارد. یکی از دلایل محبوبیت شرکت بیمه دی برای بیمه مسافرتی این است که بسیاری از بیمه‌نامه‌ها معمولا فقط در داخل خاک ایران اعتبار دارند و خسارت‌های ناشی از اتفاقات و حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی در طول مسافرت به کشورهای دیگر را پوشش نمی‌دهند. این موضوع ممکن است مشکلات زیادی را در سفرهای بین‌المللی برایتان ایجاد کند. این‌جاست که مزایای بیمه مسافرتی بیمه دی بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. با استفاده از این بیمه، شما می‌توانید با خیال راحت سفر کنید؛ چون شرکت بیمه در زمان اقامت کوتاه‌مدت شما در کشور دیگر، بسیاری از هزینه‌های پزشکی پیش‌بینی‌نشده و برخی زیان‌های دیگر را تا سقف تعیین‌شده پرداخت می‌کند.

پوشش‌های بیمه مسافرتی دی

بیمه مسافرتی دی

جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌گذار به کشور در صورت بروز حوادث پیش‌بینی نشده یکی از پوشش‌های بیمه مسافرتی شرکت بیمه دی است. شما به‌عنوان فرد بیمه‌گذار، با استفاده از بیمه مسافرتی می‌توانید به مراکز درمانی مراجعه کنید؛ اما گاهی اوقات، ممکن است لازم باشد به کشور بازگردید و مراحل درمان را در ایران دنبال کنید. در این صورت، شرکت بیمه طرف قرارداد مقدمات بازگشت شما را به کشور فراهم می‌کند و هزینه این کار را می‌پردازد.
بازگرداندن اعضای درجه یک خانواده‌ بیمه‌گذار
در صورت فوت بیمه‌گذار یا بستری شدن‌ در مراکز درمانی، شرکت بیمه دی وظیفه بازگرداندن یکی از اعضای خانواده درجه یک او را به کشور محل اقامت‌اش برعهده می‌گیرد. البته، این به‌شرطی است که فرد مورد نظر به صورت عادی نتواند به محل زندگی‌اش برگردد.

 • در طول سفر، ممکن است مشکلات پیش‌بینی‌نشده‌ای مانند: دندان‌درد یا جراحات ناشی از تصادف اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی، شرکت بیمه هزینه درمان و فوریت‌های پزشکی را تا سقف تعیین‌شده در بیمه‌نامه برعهده می‌گیرد. انواع هزینه‌های پزشکی تحت پوشش بیمه مسافرتی بیمه دی عبارتند از:
  ویزیت پزشک
  انواع جراحی
  پانسمان
  انواع آزمایش‌های پزشکی
  هزینه‌های مربوط به بیهوشی
  هزینه‌های اتاق عمل
  هزینه نقل و انتقال به بیمارستان
  هزینه‌های تهیه دارو
  هزینه‌ دندانپزشکی
  هزینه زایمان
  سایر حوادث براساس توافق قبلی در بیمه‌نامه
  هزینه‌های مربوط به تهیه مدارک مسافرتی مفقود شده
  در صورت مفقود شدن چمدان یا مدارک مهمی مانند گذرنامه، گواهینامه رانندگی و مواردی نظیر این‌ها شرکت بیمه پرداخت هزینه‌های لازم برای تهیه این اسناد یا جبران خسارت‌های ناشی از آن را برعهده می‌گیرد.
  ارسال و تحویل دارو
  اگر داروی مورد نیازتان در کشور مقصد موجود نباشد، بیمه دی وظیفه ارسال و تحویل آن را برعهده می‌گیرد و هزینه‌های مربوط به این کار را پرداخت می‌کند.
  بازگرداندن پیکر بیمه‌گذار متوفی به کشور
  در صورت فوت بیمه‌گذار در زمان مسافرت، شرکت بیمه عهده‌دار پرداخت هزینه‌هایی مانند: تهیه تابوت و انتقال پیکر متوفی به نزدیک‌ترین فرودگاه بین‌المللی محل اقامت او در کشور مبدا خواهد بود.

 • در ادامه، فهرست مواردی را می‌خوانید که شرکت بیمه در قبال جبران آن‌ها هیچ مسئولیتی را برعهده نمی‌گیرد:
  ·خسارت مسافرانی که بیش از مدت قرارداد در خارج از کشور اقامت داشته‌اند.
  ·هزینه‌ ضرر و زیان‌هایی که از طرف بیمه‌گذار به‌صورت شخصی و بدون هماهنگی قبلی با شرکت بیمه پرداخت شده باشد.
  ·هزینه درمان بیماری‌های مزمن یا هر عارضه دیگری که پیش از سفر هم وجود داشته و بیمه‌گذار از آن‌ها آگاهی داشته باشد تحت پوشش بیمه مسافرتی دی قرار نمی‌گیرد.
  ·جبران زیان‌های ناشی از جنگ، جنگ داخلی، تجاوز نظامی، قیام، شورش، اعتصابات و اعتراضات خیابانی یا دیگر ناآرامی‌های‌ اجتماعی تحت پوشش بیمه مسافرتی بیمه دی قرار نمی‌گیرد.
  ·جبران ضرر و زیان‌های ناشی از مباشرت یا مشارکت در اعمال مجرمانه‌ تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار نمی‌گیرد.
  ·پوشش خسارت‌های ناشی از شرکت در مسابقات ورزشی حرفه‌ای مانند اسب‌دوانی، کوه‌نوردی، دوچرخه‌سواری، غواصی، مسابقات موتورسواری یا دیگر تفریحات خطرناک برعهده شرکت بیمه نخواهد بود.
  ·جبران خسارت‌های ناشی از انفجارهای هسته‌ای یا اثرات مستقیم و غیرمستقیم قرارگیری در معرض تشعشعات رادیواکتیو از تعهدات بیمه مسافرتی بیمه دی به حساب نمی‌آید.
  ·پرداخت هزینه‌های مربوط به زایمان زودتر از موعد و سقط جنین اختیاری برعهده بیمه مسافرتی دی نخواهد بود.
  ·زیان‌های ناشی از استعمال مواد مخدر، مشروبات الکلی یا داروهای روان‌گردان تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار نمی‌گیرد.

 • برای محاسبه آنلاین بیمه مسافرتی دی کافی است وارد سایت ازکی شوید و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، قیمت بیمه‌نامه را محاسبه کنید. نوع و تعداد تعهدات انتخابی، داشتن یا نداشتن کد تخفیف، کشور مقصد، مدت زمان سفر، تعداد مسافران، بازه سنی آن‌ها و تک‌مقصدی یا چند مقصدی بودن سفر اصلی‌ترین متغیرهایی هستند که روی قیمت نهایی بیمه مسافرتی دی تاثیر می‌گذارند.

 • برای استعلام بیمه مسافرتی دی کافی است وارد سایت ازکی شوید و مراحل زیر را دنبال کنید:
  ·وارد صفحه بیمه مسافرتی شوید.
  ·کشور مقصد را انتخاب کنید.
  ·مدت سفر را انتخاب کنید.
  ·تعداد مسافران را ثبت کنید.
  ·روی دکمه مقایسه بیمه‌ها کلیک کنید.
  ·در این مرحله، فهرستی از شرکت‌های بیمه، مبلغ نهایی قابل پرداخت و سقف خسارت پرداختی را مشاهده خواهید کرد.

 • برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی بیمه دی، پس از ورود به سایت ازکی باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  ·   مراحل قبل را برای استعلام بیمه مسافرتی پیش بروید.

  ·   بیمه دی را انتخاب کنید.

  ·   سفارش خود را تایید کنید.

  ·   اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و هزینه بیمه‌نامه را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

  ·   اعتبار بیمه‌نامه از زمان درج مهر خروج بر روی گذرنامه آغاز می‌شود.

 • اصل بیمه‌نامه
  ·   رونوشت صفحه اول گذرنامه و صفحات مهر خروج و ورود
  ·   صورتحساب پرداخت شده معتبر دارای مهر و امضا
  ·   رسید یا قبض پرداخت به صندوق
  ·   گزارش پزشکی، صورتحساب مرکز درمانی و فیش پرداخت (برای هزینه‌های درمانی)
  ·   گزارش پزشکی قانونی، بیمارستان، پزشک معالج و دیگر مراجع قانونی (برای فوت بیمه‌گذار)
  ·   فاکتور هزینه‌های پرداختی به‌همراه نامه شرکت هوایی مربوطه مبنی بر تحویل ندادن چمدان حداقل تا 12 ساعت (برای پوشش هزینه خریدهای ضروری ناشی از تاخیر در تحویل چمدان)
  ·   گزارش کامل حادثه شامل شهر و کشور محل وقوع، علت، تاریخ دقیق اقدامات درمانی اعم از بستری در بیمارستان و یا درمان سرپایی و کل مبلغ هزینه‌های درمان پرداخت شده توسط بیمه‌گذار
  ·   کد رهگیری دریافت شده از شرکت ‌‌بیمه‌
  ·   آدرس و شماره تماس ‌‌بیمه‌گذار در ایران

 • استفاده از مزایای بیمه مسافرتی بیمه دی و بهره‌مندی از پوشش‌های آن هیچ شرط سنی خاصی ندارد و همه افراد با هر سن‌وسالی در هنگام سفر می‌توانند این بیمه‌نامه را خریداری کنند.

دی از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بیمه مسافرتی بیمه دی با ارائه پوشش‌های جامع در زمینه‌های مختلف، از جمله هزینه‌های پزشکی پیش‌بینی نشده، بازگرداندن بیمه‌گذار به کشور در صورت نیاز، و جبران خسارت‌های ناشی از از دست دادن مدارک مسافرتی، اطمینان و آسودگی خاطری برای مسافران در سفرهای بین‌المللی فراهم می‌کند.

بیمه دی پوشش‌های متنوعی را ارائه می‌دهد که شامل جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌گذار به کشور، پوشش هزینه‌های فوریت‌های پزشکی، ارسال و تحویل دارو، و بازگرداندن پیکر بیمه‌گذار متوفی به کشور می‌شود.

بیمه دی مسئولیتی در قبال خسارت‌های ناشی از اقامت بیش از مدت قرارداد، زیان‌های پرداخت شده به صورت شخصی بدون هماهنگی، بیماری‌های مزمن یا عوارض پیش از سفر، ناآرامی‌های اجتماعی، شرکت در فعالیت‌های مجرمانه، و انفجارهای هسته‌ای ندارد.

شما می‌توانید با ورود به سایت ازکی، اطلاعات مورد نیاز مانند کشور مقصد، مدت سفر، تعداد مسافران و بازه سنی آن‌ها را وارد کرده و قیمت بیمه‌نامه را محاسبه کنید. پس از مقایسه پوشش‌ها و قیمت‌ها، می‌توانید بیمه مسافرتی بیمه دی را انتخاب و خریداری کنید.

برای دریافت خسارت، نیاز به ارائه اصل بیمه‌نامه، رونوشت گذرنامه و مهر خروج و ورود، صورتحساب‌های پرداخت شده معتبر، و گزارش‌های پزشکی و مدارک مربوط به هزینه‌های درمانی یا دیگر خسارت‌ها است.