بیمه مسافرتی بیمه دی

درباره بیمه مسافرتی بیمه دی

 

شرکت بیمه دی تقریبا 17 سال پیش کار خود را در صنعت بیمه کشور آغاز کرده است. سهام‌دارن اصلی این بانک دی و شرکت آتیه‌سازان دی و تعاون مسکن دی هستند. سرمایه ثبت شده بیمه دی امروز 5.950 میلیارد ریال است و با تولید بیش از 40.000 میلیار حق بیمه برای بازار بیمه یکی از شرکت‌های بیمه سطح یک کشور است. محصولات بیمه‌ای دی شامل بیمه بدنه ماشین و بیمه شخص ثالث یا بیمه تکمیلی درمانی و بیمه مسافرتی می‌شوند. یکی از مهمترین خدمات بیمه‌نامه‌‌ای این شرکت بیمه مسافرتی است که با همکاری شبكه بین‌المللی امدادرسان SoS، پوشش‌های متنوعی را به مسافران عازم خارج کشور ارائه می‌کند.

بیمه مسافرتی دی

بیمه مسافرتی دی یک بیمه نامه برای پوشش حوادث مختلف احتمالی سفر است. این بیمه نامه پذیرش و انتقال پزشکی بیمار به نزدیکترین مرکز درمانی در کشور مقصد یا بازگرداندن او به ایران، تحت مراقبت‌های پزشکی را انجام می‌دهد. درواقع پرداخت هزینه‌های پزشکی، جراحی، داروخانه و بیمارستان و حتی پرداخت فوریت‌های پزشکی و دندانپزشکی هم با بیمه مسافرتی دی ممکن است. معمولا به دلیل اختلاف واحد پولی ریال با دیگر کشورها هزینه‌های درمان در اکثر کشور‌های خارجی بسیار گران است. پس باید حتما قبل از سفر یک بیمه مسافرتی با پوشش‌ مناسب بخریم.

البته علاوه بر خدمات درمانی بیمه نامه مسافرتی شرکت بیمه دی در مواقع ضروی مثل  گم مدارک مسافرتی و پول یا سرقت آنها به بیمه‌شده کمک می‌کند. هزینه‌های مربوط به تاخیر بارمسافر یا تاخیر در پرواز هم با بیمه مسافرتی جبران می‌شود.

استعلام بیمه مسافرتی دی

اگر عازم خارج کشور هستید و می‌خواهید بیمه مسافرتی بخرید می‌توانید در سایت ازکی از قیمت بیمه مسافرتی دی برای کشور مقصد استعلام بگیرید. برای این کار باید کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر و همچنین تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه ‌نامه را مشخص کنید. سپس نرخ حق بیمه برای بیمه مسافر و سفر مورد درنظر در شرکت بیمه دی و دیگر شرکت‌های بیمه به شما نشان داده می‌شود. یعنی می‌توانید قبل از خرید شرایط و قیمت بیمه مسافرتی برای یک سفر خاص را در شرکت‌های بیمه مختلف با هم مقایسه کنید.

محاسبه بیمه مسافرتی دی

حق بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور، به مدت و مقصد سفر و سن بیمه‌شده بستگی دارد. هرچه سن مسافر یا مدت اقامت در خارج کشور طولانی‌تر باشد، قیمت بیمه مسافرتی هم بالاتر می‌رود. اگر هم سفر شما شامل چندین کشور می‌شود باید حق بیمه بیشتری نسبت به یک‌سفر تک‌مقصدی پرداخت کنید.

درضمن میزان تعهدات و پوشش‌های بیمه نامه هم قیمت آن را بالا و پایین می‌کند. یعنی بسته به اینکه انتخاب کنید حداکثر مبلغی که می‌خواهید شرکت بیمه در هر حادثه به شما پرداخت ‌کند چقدر است یک مبلغ متفاوت حق بیمه برایتان محاسبه می‌شود.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی دی از ازکی

معمولا قبل از سفر سرمان بسیار شلوغ می‌شود و کارهای مختلفی داریم. مثل خرید سوغاتی و بستن چمدان و ... خرید آنلاین بیمه مسافرتی دی از سایت ازکی یک راه سریع و آسان است که می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه خودتان را درمقابل حوادث سفر بیمه کنید و سفر امنی داشته باشید. درضمن خیالتان هم راحت است که یک بیمه نامه با پوشش‌های و سقف تعهدات بیشتر و قیمت مناسب‌تر می‌خرید. چون می‌توانید قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید. پرداخت حق بیمه هم اینترنتی است و بیمه نامه شما تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود.

خرید بیمه مسافرتی دی اقساطی

با توجه به بالا رفتن تفاوت قیمت ارز‌های مختلف و ریال بهتر است که برای سفر به کشورهای خارجی بیمه نامه با سقف تعهدات مناسب داشته باشیم. البته هرچقدر تعهدات شرکت بیمه برای پرداخت خسارت بیشتر باشد قیمت بیمه مسافرتی هم بیشتر می‌شود. اما می‌توانید از سایت ازکی بیمه مسافرتی را قسطی بخرید. البته باید با کارشناسان ازکی تماس بگیرید و بپرسید شرایط پرداخت اقساطی با چک برای خرید بیمه مسافرتی دی هم وجود دارد یا خیر.

تمدید بیمه مسافرتی دی

بیمه‌های مسافرتی معمولا با اعتبار 92 روز متوالی صادر می‌شوند. تاریخ اعتبار بیمه مسافرتی هم از زمان خروج از کشور و هنگام خوردن مهر خروج بر روی گذرنامه آغاز می‌شود. البته بیمه مسافرتی یک ساله هم وجود دارد، منتها باز هم باید هر 92 روز به کشور بازگردید. چون از روز 93ام به بعد دیگر شرکت بیمه تعهدی برای پرداخت خسارت ندارد. برای تمدید اعتبار بیمه مسافرتی دی حتما حواستان این بازه زمانی باشد.

تخفیف های بیمه مسافرتی دی

اگر غیر از بیمه مسافرتی قبلا از شرکت بیمه یک بیمه نامه دیگر مثلا بیمه تکمیلی یا ثالث هم خریده باشیم ممکن است زمان خرید بیمه مسافرتی برایمان تخفیف محاسبه شود. درصد تخفیف هم بسته به طرح‌‌ و میزان تعهدات انتخابی بیمه مسافرتی و حق بیمه‌ای پرداخت می‌کنید متفاوت خواهد بود. اگر هم از خود ازکی کد تخفیف برایتان پیامک شده زمان محاسبه قیمت این کد را وارد کنید تا بتوانید یک بیمه مسافرتی با تخفیف بخرید.