بیمه درمان تکمیلی بیمه ما

درباره بیمه درمان تکمیلی بیمه ما

بیمه ما از سال 1390 در صنعت بیمه کشور فعالیت می‌کند. این شرکت به‌صورت سهامی عام و با سرمایه‌گذاری بانک ملت و شرکت‌های تعاونی این بانک تاسیس شده است. بعد از 10 سال سابقه بیمه ما بيش از40 شعبه و 2000 نمايندگی بیمه در سراسر کشور دارد. این نمایندگی‌ها انواع محصولات بیمه‌ای مثل بيمه‌های اموال، اشخاص و مسئوليت را ارائه می‌کنند. یکی از این محصولات بیمه درمان تکمیلی است که در طرح‌‌های مختلفی و به‌صورت گروهی و خانوادگی صادر می‌شود.

بیمه درمان تکمیلی ما

بیمه تکمیلی ما هزینه‌ انواع خدمات پزشکی از جمله عمل‌های جراحی و بستری، خدمات پاراکلینکی، جراحی‌های سرپائی یا هزینه‌های آزمایش‌های تشخیصی، آمبولانس، زایمان، عیوب انکساری، ویزیت و دارو و دندانپزشکی را جبران می‌کند. درواقع بیمه درمان تکمیلی معمولا مازاد هزینه‌های درمانی که بیمه‌گر پایه پوشش نمی‌دهد را پرداخت می‌کند.

بیمه ما بیمه درمان تکمیلی را به‌صورت گروهی و خانوادگی ارائه می‌کند. یعنی تمام كاركنان رسمی، قراردادی و پیمانی كه به‌طور تمام وقت استخدام هستند همراه افراد تحت تكفل آنها با این بیمه نامه تحت پوشش قرار می‌گیرند. برای صدور بیمه درمان تکمیلی ما داشتن بیمه اولیه مثل بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و سلامت ضروری است.

استعلام بیمه درمان تکمیلی ما

با استعلام بیمه درمان تکمیلی ما، می‌توانید نرخ حق بیمه برای پوشش‌ها و تعهدات درخواستی خود را در شرکت‌های بیمه مختلف ببینید و با هم مقایسه کنید. یعنی می‌توانید یک بیمه تکمیلی با بهترین شرایط و قیمت بخرید.

خانواده‌ها یا شرکت‌ها و کارگاه‌ها برای استعلام باید اطلاعات زیر را داشته باشند و در فرم مربوط به استعلام بیمه تکمیلی وارد کنند:

  • بازه سنی بیمه‌شده یا بیمه‌شدگان
  • نام بیمه‌گر پایه (تامین‌اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت، بیمه نیروهای مسلح و بانک‌ها) 
  • لیست افراد بیمه‌شده‌

محاسبه بیمه درمان تکمیلی ما

قیمت بیمه درمان تکمیلی ما با توجه به تعداد خدمات درمانی و پزشکی تحت پوشش و سقف تعهدات بیمه نامه انتخابی بیمه نامه محاسبه می‌شود. معمولا سن و سلامت بیمه‌شده هم می‌تواند روی قیمت بیمه تکمیلی تاثیر بگذارد. مثلا هرچه سن بیمه‌شده بالاتر باشد یا شرایط جسمی خاصی داشته باشد حق بیمه بیشتری باید پرداخت کند.

در فرم خرید بیمه تکمیلی از بیمه‌شده‌ها پرسیده می‌شود که کدام پوشش‌های درمانی را و با چه میزان تعهدات پرداخت نیاز دارند. هرچه تعداد پوشش‌ها و میزان تعهدات بیشتری برای بیمه نامه بخواهیم قیمت بیمه نامه هم بالاتر می‌رود.

البته خیلی از شرکت‌های بیمه زمان صدور قیمت بیمه تکمیلی سازمانی تعداد افراد بیمه‌شده را هم در قیمت نهایی دخالت می‌دهند. مثلا اگر برای تعداد افراد بیشتری بیمه تکمیلی گروهی بخریم احتمالا حق‌ بیمه کمتری برای بیمه‌شده‌ها درنظر گرفته می‌شود.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی ما از ازکی

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی ما از سایت ازکی بدون مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه یا بانک انجام می‌شود. از دفتر کار و خانه و حتی روز تعطیل یا بعد از ساعت کاری هم می‌توانید خودتان و خانواده‌تان را بیمه تکمیلی کنید.

برای خرید بیمه تکمیلی خانوادگی باید در فرم مربوطه اطلاعاتی مثل سن بیمه‌شده‌‌ها و نام شرکت بیمه پایه آن‌ها را ثبت کنید. اگر هم می‌خواهید بیمه تکمیلی سازمانی بخرید اطلاعات ثبت رسمی شرکت مثل شناسه ملی شرکت هم از شما پرسیده می‌شود. فقط حواستان باشد در زمان خرید بیمه‌شده نباید سابقه بیماری‌های زمینه‌ای (بیماری‌های قلبی، سرطان و تومور، سکته، دیابت و ...) داشته باشد یا باردار باشد.

خرید بیمه درمان تکمیلی ما اقساطی

ازکی امکان خرید قسطی بیمه تکمیلی را برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف فراهم کرده است. البته شرایط و نحوه پرداخت اقساط و مقدار پیش‌پرداخت نقدی به توافق شرکت و شرایط بیمه‌ نامه و تعداد افراد بیمه‌شده بستگی دارد و برای هر سازمان و هر شرکت بیمه فرق می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی ما چه شرایطی دارد باید با کارشناسان ازکی تماس بگیرید. 

تمدید بیمه درمان تکمیلی ما

بیمه‌ تکمیلی ما معمولا یک ساله صادر می‌شود. تاریخ شروع و انقضای تعهدات هم در بیمه نامه ثبت می‌شود. با سر رسیدن این تاریخ شرکت بیمه دیگر تعهدی برای پرداخت خسارت به بیمه‌شده ندارد. مگر اینکه او بیمه تکمیلی خود را تمدید کند. تمدید بیمه درمان تکمیلی ما در سایت ازکی کاملا آنلاین انجام می‌شود و در تمام ساعات شبانه‌روز و روزهای هفته در دسترس است. 

تخفیف های بیمه درمان تکمیلی ما

معمولا شرکت‌های بیمه برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که برای تعداد بالای 250 نفر بیمه تکمیلی می‌خرند یک‌سری تخفیفات درنظر می‌گیرند. به‌طور کلی مقدار حق بیمه براساس تعداد افراد بیمه‌شده کم و زیاد می‌شود. یعنی گروه‌های زیر 50 نفر، 50 نفر تا 100 نفر، 100 نفره تا 250 نفره یا بالای 1000 نفر هرکدام حق بیمه و پوشش‌های متفاوتی دارند. مثلا صدور بیمه تکمیلی سازمانی برای بالای 1000 نفر احتمالا هم قیمت حق بیمه کمتری دارد و هم در بیمه نامه پوشش‌هایی اخصاصی‌تری برای بیمه‌شده‌ها اعمال می‌شود.