بیمه شخص ثالث پاسارگاد

درباره بیمه شخص ثالث پاسارگاد

بیمه شخص ثالث پاسارگاد

بیمه پاسارگاد از سال 1385 با سرمایه اولیه 450 میلیارد ریال و به پشتوانه بانک پاسارگاد فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت اکنون بیمه‌نامه‌های مختلف را به هم‌وطنان عزیز ارائه می‌دهد و در تلاش است که حداکثر پوشش را برای آن‌ها فراهم کند تا بتوانند بخش زیادی از خسارت وارد شده را جبران کنند. بیمه شخص ثالث یکی از بیمه‌نامه‌های اجباری است که داشتن آن برای همه وسایل نقلیه موتوری زمینی لازم است. بیمه شخص ثالث پاسارگاد با تعهدات متفاوت برای جبران خسارت‌های مالی و جانی صادر می‌شود که می‌توانید به دلخواه خودتان پوشش مالی را انتخاب کنید.

استعلام بیمه شخص ثالث پاسارگاد  

استعلام بیمه شخص ثالث پاسارگاد علاوه بر روش سنتی آن، یعنی مراجعه حضوری به شعب بیمه پاسارگاد، روش دیگری هم وجود دارد. راهی آسان‌تر و سریع‌تر که از طریق آن شما می‌توانید نرخ و شرایط بیمه‌نامه خود را به‌صورت آنلاین استعلام بگیرید. در این روش شما می‌توانید از طریق سایت ازکی، مشخصات خودروی خود را وارد کرده و استعلام بیمه شخص ثالث پاسارگاد را به‌سادگی مشاهده کنید.

تخفيف های بیمه شخص ثالث پاسارگاد

تنها تخفیفی که در بیمه شخص ثالث به بیمه‌گذاران تعلق می‌گیرد، تخفیف عدم خسارت است. تخفیف عدم خسارت به معنی تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گذار از بیمه خود استفاده نکرده و خسارتی از شرکت بیمه دریافت نکرده باشد. به ازای هر سال عدم استفاده از بیمه ثالث، درصد مشخصی تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. البته دقت کنید که این میزان تخفیف تنها تا سقف 70 درصد حق بیمه ارائه می‌شود که برای استفاده از آن باید حدود 14 سال یا بیشتر، از مزایای بیمه خود استفاده نکرده باشید.

راهنمای اعلام و رسیدگی به خسارت‌های بیمه شخص ثالث پاسارگاد 

برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث بیمه پاسارگاد دو راهکار وجود دارد. در راهکار اول لازم است که شما کروکی پلیس را ارائه دهید. این کروکی ممکن است به صورت سازشی یا غیرسازشی باشد که در هر دو صورت باید برگ بازجویی از طرفین حادثه، گزارش نیروی انتظامی و در بعضی موارد گزارش کارشناس رسمی دادگستری یا حکم مقام قضایی به بیمه ارائه شود. نکته مهم اینکه برای بهره‌مندی از این پوشش‌ها، باید خسارت را ظرف 5 روز بعد از حادثه اعلام کنید.

رسیدگی به خسارت ‌های بیمه شخص ثالث پاسارگاد بدون کروکی

در حالت دوم که شخص کروکی پلیس را در اختیار ندارد، پرداخت خسارت حداکثر تا سقف ۱۶ میلیون تومان (در سال ۱۴۰۰) انجام می‌شود؛ البته به شرطی که بیمه‌نامه فرد معتبر باشد و گواهینامه مجاز برای رانندگی وسیله نقلیه داشته باشد. همچنین برای ارزیابی خسارت و بازدید کارشناس، حضور وسایل نقلیه طرفین حادثه در محل شعبه الزامی است. علاوه بر این برای بهره‌مندی از پوشش های بیمه شخص ثالث پاسارگاد، ارائه مدارک زیر نیز لازم و ضروری است. البته اگر بیمه شخص ثالث پاسارگاد را از ازکی تهیه کنید می‌توانید برای این موارد از خدمات پرداخت خسارت آنلاین استفاده کنید و بدون مراجعه حضوری خسارتتان را دریافت کنید.

مدارک لازم برای دریافت خسارت بدون کروکی بیمه پاسارگاد

  • اعلام خسارت در اسرع وقت و بلافاصله بعد از تصادف
  • کد یکتای بیمه‌نامه شخص ثالث طرفین حادثه
  • اصل و کپی گواهینامه و کارت خودرو طرفین حادثه

محاسبه بیمه شخص ثالث پاسارگاد

قیمت بیمه شخص ثالث در بیمه پاسارگاد بر اساس چند عامل تعیین می‌شود که مهم‌ترین آن نرخ پایه بیمه شخص ثالث است که هرساله توسط بیمه مرکزی اعلام می‌گردد. همچنین نوع کاربری خودرو، تعداد سیلندرها، سال ساخت ماشین، تخفیف عدم خسارت، میزان پوشش بیمه‌نامه، جریمه دیرکرد و مدت اعتبار بیمه‌نامه، بر نرخ بیمه شخص ثالث تأثیر می‌گذارد.
 

قیمت بیمه شخص ثالث پاسارگاد

به منظور خرید بیمه شخص ثالث پاسارگاد ابتدا باید از قیمت آن مطلع شوید و آن را با سایر شرکت‌ها مقایسه کنید؛ قیمت اصلی این بیمه‌نامه بر اساس قیمت خودرو، سال ساخت آن و نوع خودرو مشخص خواهد شد و معمولا برای خودروهایی که در یک رده قرار دارند مساوی خواهد بود؛ اما بیمه پاسارگاد برای مشتریان خود برخی پوشش‌های اضافه‌تر را نیز قرار داده است که جبران خسارات با استفاده از آن‌ها بیشتر خواهد بود. در واقع شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مختصر در زمان عقد قرارداد، هنگام وقوع حادثه خسارات زیادی را جبران کنید.

این شرکت برای کاهش هزینه‌های راننده‌های محتاط و قانون مدار که در طول سال از بیمه‌نامه شخص ثالث پاسارگاد استفاده نکرده‌اند، تخفیف‌هایی را در نظر گرفته است. تخفیف های بیمه شخص ثالث پاسارگاد به ازای هر سال عدم استفاده افزایش پیدا می‌کند و همین موضوع می‌تواند باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های شما شود.

خرید بیمه شخص ثالث پاسارگاد از ازکی

برای اینکه مطمئن شوید بیمه شخص ثالث پاسارگاد بهترین گزینه برای شما است، می‌توانید از سرویس مقایسه ازکی استفاده کنید. ازکی امکان مقایسه دقیق بین پوشش های بیمه شخص ثالث، روش‌های پرداخت خسارت و هزینه صدور بیمه‌نامه را برای شما فراهم کرده است تا به سراغ بهترین‌ها بروید. بعد از تصمیم‌گیری و خرید نیز در صورت تمایل بیمه‌نامه درب منزل شما تحویل داده می‌شود و دیگر نیازی نیست در ترافیک معطل شوید و به شعب شرکت بیمه مراجعه کنید.