ازکی
 ازکی

بیمه موتورسیکلت بیمه سرمد

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه سرمد

شرایط مختلفی می‌تواند باعث وقوع حادثه برای موتورسوار شود؛ از شلوغی خیابان‌ها و تصادف گرفته تا احتمال بالای سرقت به دلیل پایین بودن سطح ایمنی. در این شرایط داشتن یک بیمه موتور سیکلت با شرایط مناسب می‌تواند تا حد زیادی به جبران خسارت‌های احتمالی ناشی از حادثه با موتور سیکلت کمک کند. بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد علاوه بر خسارات وارد شده به بدنه موتور سیکلت، شرایط بسیار مناسبی را برای پوشش بیمه شخص ثالث در نظر گرفته است. از این رو می‌توان بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد را یکی از گزینه‌های مناسب برای پوشش بیمه موتور سیکلت دانست.

استعلام بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد

یکی از اولین و مهمترین کارهایی که در هنگام خرید موتور سیکلت جدید باید انجام دهید، استعلام بیمه موتور سیکلت و تهیه بیمه نامه معتبر است. از آن جایی که استعلام وضعیت بیمه موتور سیکلت می‌تواند پیچیدگی‌هایی را با خود به دنبال داشته باشد، ازکی این امکان را فراهم کرده تا به سادگی و تنها با وارد کردن مشخصات موتور سیکلت مانند شماره پلاک و کد ملی صاحب قبلی موتور سیکلت بتوانید استعلام بیمه موتورسیکلت را دریافت کنید. همچنین در همان بخش از وب سایت ازکی می‌توانید انواع بیمه نامه‌ها از جمله بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد را مشاهده کنید و پس از بررسی و مقایسه، به صورت کاملا آنلاین بیمه موتور سیکلت خود را خریداری کنید

محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد

یکی از مهمترین فاکتورها برای محاسبه بیمه موتورسیکلت نوع موتور است که بر این اساس، موتورسیکلت‌ها به 4 دسته موتور گازی، موتور یک سیلندر، موتور دو و سه سیلندر و موتور سه چرخ تقسیم می‌شوند. علاوه بر این مسئله، موارد دیگری مانند سال تولید و ساختار موتور هم در نحوه محاسبه بیمه موتور سیکلت موثر است. برای محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد می‌توانید با وارد کردن اطلاعات موتور سیکلت در وب سایت ازکی از نحوه محاسبه و مبلغ بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد مطلع شوید.

خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد از ازکی

در بسیاری از مواقع ممکن است در روزهای منتهی به تعطیلات رسمی و شرایط خاص مدت زمان بیمه نامه شما به پایان برسد و نیاز داشته باشید تا در روزهای تعطیل و یا ساعات پایانی شب، بیمه موتور سیکلت خود را تمدید کنید. برای این کار می‌توانید به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته، حتی در تعطیلات رسمی، با مراجعه به وب سایت ازکی و انتخاب نوع بیمه موتور سیکلت مد نظر خود، بیمه‌ها مختلف را براساس نوع پوشش و خدمات با هم مقایسه کنید و به صورت آنلاین بیمه موتور سیکلت خود را خریداری کنید

 خرید بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد اقساطی 

این روزها و با افزایش هزینه‌های زندگی، خرید اقساطی یکی از گزینه‌های مقرون به صرفه به شمار می‌رود. خوشبختانه ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید بیمه موتور سیکلت خود را به صورت اقساطی تهیه کنید. برای خرید بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد به صورت اقساطی می‌توانید در ابتدا 50 درصد مبلغ بیمه را به صورت نقدی پرداخت کنید و مابقی هزینه بیمه را با توجه به نوع شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید، در 1 تا 3 قسط پرداخت کنید. 

تمدید بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد

عدم تمدید به موقع بیمه موتور سیکلت می‌تواند مشکلات مختلفی را به دنبال داشته باشد. فارغ از بحث مالی، در صورت تمدید نکردن به موقع بیمه موتور سیکلت، پلیس راهنمایی و رانندگی می‌تواند به دلیل نداشتن بیمه نامه، موتور سیکلت شما را توقیف و به پارکینگ منتقل کند و جریمه‌های متعددی را برای شما در نظر بگیرد. در مقابل، تمدید به موقع بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد به شما این امکان را می‌دهد تا از تخفیفات متعددی بهره‌مند شوید و با مبلغ کمتری، بیمه موتور سیکلت خود را تمدید کنید. بنابراین بهتر است پیش از به اتمام رسیدن مهلت بیمه، برای تمدید بیمه موتور سیکلت خود اقدام کنید.

تخفیف های بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد 

بیمه سرمد هم مانند دیگر شرکت‌های بیمه برای افرادی که در طول مدت بیمه خود از خسارات بیمه استفاده نکرده باشند، تخفیفاتی را در نظر می‌گیرد. به طور میانگین در صورتی که امکان استفاده از تخفیفات عدم خسارات را داشته باشید، بیمه موتور سیکلت بیمه سرمد بازه‌ای بین 5 تا 70 درصد تخفیف را بسته به نوع و مدت زمان عدم استفاده از خسارت برای شما در نظر می‌گیرد.