بیمه آرمان

سال تاسیس:
1390
درباره بیمه آرمان
نظرات کاربران

بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) از سال 1390 با دریافت پروانه فعالیت بیمه‌گری در انواع رشته‌های بیمه‌ای از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انواع بیمه‌نامه‌های خودرو، انواع بیمه‌نامه‌های باربری، انواع بیمه‌نامه آتش‌سوزی و انواع بیمه‌نامه‌های مسئولیت را با بیشترین سطح پوشش و دارا بودن خدمات پوششی فرعی متنوع و گسترده به شهروندان عرضه می‌کند. سرمایه اولیه این شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که باتوجه به حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور و اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار، به مبلغ ۱5۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

شرکت بیمه آرمان درحال حاضر با بیش از 35 شعبه فعال در سرتاسر کشور و به‌کمک بیش از 341  نیروی انسانی متخصص، سعی دارد تا همگام با تغییرات و تحولات با مدل‌سازی جدید فرآیندهای صدور خسارت، تسهیلات لازم را برای افزایش کیفیت خدمات و تسریع در تسویه خسارات به بهترین نحو فراهم کند. در همین راستا با جمع‌آوری روزانه اطلاعات از بازارهای داخلی و خارجی بیمه؛ تغییرات، تحولات و نیازهای بیمه‌گذاران را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده تا نسبت به عرضه محصولات جدید از جمله بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری و سایر بیمه‌ها نیز تصمیم‌گیری کند.

در حال حاضر بیمه آرمان یکی از معتبرترین ارائه‌دهند‌گان خدمات بیمه‌ای در است که با بهره‌گیری از نیروی متخصص خود توانسته است، خدمات ارزشمندی را درحوزه پوشش‌های بیمه‌ای مختلف به هم‌وطنان عزیز ارائه کند و با تلفیق دانش، تجربه و فناوری درحوزه صنعت بیمه، رضایت مشتریان بزرگی همچون شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، بانک مسکن، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت انتقال گاز ایران، سازمان انتقال خون ایران، شرکت آب و فاضلاب خوزستان، شهرداری قزوین و جهاد کشاورزی کردستان را هم به‌خوبی جلب کند.

از جمله اهداف کلان این شرکت، ایفای نقش پررنگ و جدی در تامین حاشیه امن از نظر خدمات درمانی و جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شهروندان است. در همین راستا و به‌دلیل کیفیت خدمات و محصولات بیمه‌ای و همچنین گستره مراکز تحت پوشش کلینیکی و پاراکلینیکی این شرکت و همچنین با توجه به میزان سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان و طرف‌های قرارداد، موفق به کسب افتخارات متعددی شده است. افتخاراتی مثل:

  • دریافت تندیس برنز رعایت حقوق مصرف‌‌کنندگان سال ۱۳۹۷
  • دریافت تندیس همایش ملی آموزش و ترویج سلامت اداری
  • کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال ۱۳۹۵
  • قرار گرفتن در رتبه ۱۹۱ مابین ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی
  • کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کننده ۱۳۹۶
  • دریافت تقدیر نامه از وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • دریافت تندیس مدیر شایسته سال ۱۳۹۶
  • دریافت لوح تقدیر مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران