بیمه آرمان

سال تاسیس:
1390
درباره بیمه آرمان
نظرات کاربران

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) از سال 1390 با دریافت پروانه فعالیت بیمه‌گری در انواع رشته‌های بیمه‌ای از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انواع بیمه‌نامه‌های خودرو، باربری، آتش‌سوزی و انواع بیمه‌نامه‌های مسئولیت را با بیشترین سطح پوشش و دارا بودن خدمات پوششی فرعی متنوع و گسترده به شهروندان عرضه می‌کند. سرمایه اولیه این شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که باتوجه‌به حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور و اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار، به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

بیمه آرمان در یک نگاه 

شرکت بیمه آرمان در حال حاضر با بیش از 35 شعبه فعال در سراسر کشور و به‌ کمک بیش از 341 نیروی انسانی متخصص فعالیت می‌کند. این شرکت سعی دارد تا همگام با تغییرات و تحولات با مدل‌سازی جدید فرآیندهای صدور خسارت، تسهیلات لازم را برای افزایش کیفیت خدمات و تسریع در تسویه خسارات به بهترین نحو فراهم کند. در همین راستا با جمع‌آوری روزانه اطلاعات از بازارهای داخلی و خارجی بیمه، تغییرات، تحولات و نیازهای بیمه‌گذاران را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده تا نسبت به عرضه محصولات جدید از جمله بیمه‌های عمر، سرمایه‌گذاری و سایر بیمه‌ها هم تصمیم‌گیری کند.

از جمله اهداف کلان این شرکت، ایفای نقش پررنگ و جدی در تامین حاشیه امن از نظر خدمات درمانی و جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شهروندان است. در همین راستا، به‌دلیل کیفیت خدمات و محصولات بیمه‌ای، گستره مراکز تحت پوشش کلینیکی و پاراکلینیکی این شرکت و همچنین باتوجه‌به میزان سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان و طرف‌های قرارداد، موفق به کسب افتخارات متعددی شده است.

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه آرمان

در حال حاضر بیمه آرمان یکی از معتبرترین ارائه‌دهند‌گان خدمات بیمه‌ای در کشور است که با بهره‌گیری از نیروی متخصص خود توانسته است خدمات ارزشمندی را در حوزه پوشش‌های بیمه‌ای مختلف به هم‌وطنان عزیز ارائه کند. همچنین با تلفیق دانش، تجربه و فناوری در حوزه صنعت بیمه، رضایت مشتریان بزرگی همچون شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، بانک مسکن، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت انتقال گاز ایران، سازمان انتقال خون ایران، شرکت آب و فاضلاب خوزستان، شهرداری قزوین و جهاد کشاورزی کردستان را هم به‌خوبی جلب کند. در ادامه به معرفی کوتاهی از بیمه‌نامه‌هایی که این شرکت ارائه می‌کند، پرداخته شده است.

بیمه شخص ثالث بیمه آرمان

،در بیمه شخص ثالث، به جز راننده مسبب حادثه همه اشخاصی که به دلیل وقوع حوادث مرتبط با وسایل نقلیه دچار زیان مالی یا جانی می‌شوند تحت پوشش قرار می‌گیرند. خسارات‌های مالی، زیان‌های مستقیمی هستند که در اثر حوادث مشمول بیمه به اموال اشخاص ثالث وارد می‌شود و خسارت‌های جانی شامل هر نوع دیه یا ارش ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی یا دیه فوت شخص ثالث است. بیمه شخص ثالث آرمان برای کلیه وسایل نقلیه موتوری بدون محدودیت صادر می‌شود.

بیمه بدنه بیمه آرمان

بیمه بدنه خسارت‌های ناشی از حوادثی را مانند تصادف، تصادم، واژگونی، سقوط، آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سرقت چه تقصیر مالک خودرو چه دیگران باشد، جبران می‌کند. بیمه‌شونده‌ها می‌توانند علاوه بر پوشش‌های اصلی، پوشش‌های دیگری هم به بیمه‌نامه خود اضافه کنند. نمایندگان بیمه آرمان علاوه بر صدور بیمه‌نامه بدنه در اسرع وقت، معمولا با حضور به موقع در صحنه تصادف خسارت‌های مالی را تا سقف ضوابط و مقررات جاری بیمه مرکزی محاسبه و پرداخت می‌کند.

بیمه موتور سیکلت بیمه آرمان

خرید بیمه‌نامه شخص ثالث برای موتورها به‌عنوان یک وسیله حمل‌ونقل موتوری اجباری است. همچنین از آنجایی که موتورها وسایل نقلیه پر استفاده‌ای هستند، امکان وقوع حوادث تحت پوشش بیمه بدنه برای آنها هم زیاد است. شرکت بیمه آرمان هر ۲ نوع بیمه‌نامه را برای موتور سیکلت ارائه می‌کند.

بیمه آتش‌سوزی و زلزله بیمه آرمان

بیمه آتش سوزی یکی از انواع بیمه اموال است. خطرات اصلی تحت پوشش بیمه آتش سوزی و زلزله آرمان شامل آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار است. علاوه بر این، افراد متقاضی می‌توانند خطرات اضافی مانند سیل و طغیان آب، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف، ترکیدگی لوله آب و غیره را برای بیمه‌نامه خود اضافه کنند. در صورت وقوع هر یک از این حوادث، باید حداکثر تا ۵ روز موضوع را به شرکت بیمه اطلاع دهند.

بیمه مسافرتی بیمه آرمان

مسافرت هم مانند دیگر فعالیت‌ها می‌تواند با خطرات و حوادث غیر منتظره‌ای همراه باشد. بیمه آرمان با ارائه محصول جامع بیمه مسافرتی خود به مسافران عازم به خارج از کشور موجب آرامش خاطر بیمه‌شونده‌ها در طول سفر می‌شود. بیمه آرمان با شرکت کمک‌رسان ایران (SOS) که در سراسر جهان فعال است، در این زمینه همکاری می‌کند.

بیمه عمر بیمه آرمان

بیمه عمر و زندگی آرمان در واقع یکی از انواع بیمه برای سرمایه‌گذاری است. تأمین درآمدی معین و مشخص برای افراد یک خانواده پس از فوت نان‌آور خانواده و تأمین درآمدی معین و مشخص برای ایام از کارافتادگی، پیری و بازنشستگی فرد بیمه‌شونده از مزایای خرید و سرمایه‌گذاری بیمه عمر آرمان است. بیمه عمر آرمان طرح‌های متفاوتی مانند طرح دختران و پسران آرمانی و بیمه آرمان زندگی طرح مشترک را دارد. هر یک از این طرح‌ها مزایا و معایب و پوشش‌های خاص خودشان را دارند.

بیمه درمان تکمیلی آرمان

بیمه درمان تکمیلی به صورت انفرادی، خانوادگی و گروهی صادر می‌شود. شرکت بیمه آرمان بر روی صدور بیمه درمان تکمیلی گروهی برای شرکت‌ها و گروه‌های بیشتر از ۵۰ نفر تمرکز دارد. تعهدات بیمه‌نامه تکمیلی آرمان عبارت است از جبران هزینه‌های مازاد بر پوشش بیمه‌های پایه. از همین رو کلیه بیمه‌شوندگان باید تحت پوشش یکی از بیمه‌های پایه باشند تا بتوانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه آرمان از ازکی 

برای استعلام و خرید بیمه آرمان می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از شعب و نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید. اما راه آسان‌تر خرید آنلاین بیمه‌های آرمان به صورت آنلاین از ازکی است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ازکی، انتخاب رشته بیمه‌ای مد نظرتان و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده همه بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید. سپس می‌توانید بیمه‌نامه‌های شرکت آرمان را با دیگر بیمه‌نامه‌ها مقایسه و انتخاب کنید.