بیمه معلم

سال تاسیس:
1373
درباره بیمه معلم
نظرات کاربران

بانک صادرات ایران، بانک سرمایه، صندوق سرمایه‌گذاری فرهنگیان و ... برخی از سهام‌داران شرکت بیمه معلم هستند. این شرکت با بیش از 1500 نمایندگی و 60 شعبه در کشور، رتبه دو توانگری مالی را در صنعت بیمه کسب کرده است. همچنین طبق آخرین آمار بیمه مرکزی، این شرکت رتبه سوم را در رضایتمندی مشتریان در میان سایر شرکت‌های بیمه به دست آورده است.

بیمه معلم در یک نگاه

  • حضور در زمره 5 شرکت برتر بیمه خصوصی کشور از نظر سودآوری و قرار گرفتن در سطح یک توانگری مالی
  • بهترین شرکت بیمه‌‏ای در ارائه خدمات با کیفیت‏ به جامعه فرهنگیان
  • مهم‌ترین شرکت بیمه‌‏ای در ارائه خدمات به حوزه حمل و نقل دریایی
  • ارتقای سهم بیمه‏‌های زندگی به حداقل ۱۳ درصد اوراق بهادار شرکت

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه معلم

شرکت معلم همواره بر آن است تا با به‌كارگيری روش‌های نوين ارائه خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شرکت معلم با اتكا بر سرمايه انسانی متخصص در جهت تامين رضايت كليه ذی‌نفعان تلاش كرده است با بهبود مستمر سبد خدماتش، حضوری موثر در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. در ادامه بخشی از خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد، معرفی شده است:

بیمه شخص ثالث معلم

بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای همه وسایل نقلیه موتوری است. بیمه شخص ثالث معلم همه خسارات جانی و مالی را جبران می‌کند که در تصادفات رانندگی به شخص ثالث راننده مقصر یا ماشین و اموال او وارد می‌شود. حتی در تصادف با اجسام ثابت مانند گاردریل، درخت یا حیوانات هم می‌شود از بیمه شخص ثالث برای جبران خسارت‌های وارد شده استفاده کرد.

بیمه بدنه معلم

بیمه بدنه خودرو معلم یکی از انواع بیمه ماشین است که به طور کلی خسارت‌های مالی وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه علاوه بر خسارت‌های وارد شده به خودرو در تصادفات، ماشین در مقابل برخی خطرات دیگر مانند سرقت، آتش‌سوزی و انفجا هم بیمه می‌شود. با خرید بیمه بدنه معلم هزینههای دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم اضافه شده به ماشین به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد شد. 

بیمه موتور سیکلت معلم

موتور سیکلت هم به‌عنوان یک وسیله نقلیه موتوری پر کاربرد بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی به بیمه شخص ثالث نیاز دارد. کاربران می‌توانند با خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت بیمه معلم، خیال خود را از بابت جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث در تصادفات موتوری راحت کنند.

بیمه آتش‌سوزی و زلزله معلم

بیمه آتش‌سوزی یکی از قدیمی‌ترین انواع بیمه‌نامه است. بیمه آتش‌سوزی بیمه معلم کلیه خساراتی را جبران می‌کند که به مراکز مسکونی، تجاری و صنعتی در جریان حوادثی مانند آتش‌سوزی، سیل، زلزله، صاعقه و سرقت وارد می‌شود. از مزایای بیمه آتش‌سوزی بیمه معلم می‌توان به تفکیک موارد تحت پوشش ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت، امکان صدور بیمه‌نامه برای انبار و افزایش سقف بیمه باتوجه‌به شرایط بنا اشاره کرد.

بیمه مسافرتی معلم

بیمه مسافرتی برای افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، بسیار ضروری است. بیمه معلم با ارائه پوشش‌های کامل در زمان سفر همراه شما خواهد بود و با پرداخت بخش زیادی از هزینه‌های غیرقابل‌پیش‌بینی به بار آمده، خیال شما را از بابت همه چیز راحت می‌کند.

بیمه عمر معلم

بیمه عمر معلم علاوه بر سرمایه‌گذاری، کمکی برای تامین هزینه‌های ضروری دیگر زندگی هم است. این بیمه می‌تواند مستمری روزهای بازنشستگی باشد و در تامین مخارج به کمک شما بیاید. می‌توانید در صفحه بیمه عمر معلم طلاعات کامل در رابطه با این نوع خدمت را بخوانید.

استعلام و خرید آنلاین بیمه معلم از ازکی 

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت ازکی و انتخاب نوع بیمه‌ای که قصد خرید آن را دارید و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، پیشنهادهای داده شده از سوی شرکت‌های مختلف را بررسی و از میان آنها انتخاب کنید. استعلام و خرید آنلاین بیمه معلم از ازکی یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های کسب اطلاعات، مقایسه و خرید بیمه است.