ازکی
 ازکی

بیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو دارای سطح توانگری یک و یک شرکت بیمه اتکایی است. این به این معناست که توان مالی لازم برای جبران خسارات مختلف را دارد. یکی از خدمات جدید این شرکت، وام بیمه است که به نوعی خرید قسطی بیمه برای افرادی است که تمایل دارند هزینه بیمه را اقساطی پرداخت کنند. معافیت از هر گونه مالیات، پرداخت سرمایه فوت به هر علت تا ۲۵ برابر حق بیمه پرداختی، پرداخت سرمایه فوت ناشی از حادثه تا ۵ برابر سرمایه فوت و پرداخت غرامت نقص عضو جزئی و کلی از دیگر مزایای خرید بیمه عمر تجارت نو است.

بیمه تجارت نو در یک نگاه

شرکت بیمه تجارت‌نو به پشتوانه سهام‌داران معتبری از جمله بانک تجارت، پست بانک ایـران، شرکت بین‌المللی‌ عمران رضوی، گسترش نفت و گاز پارسیان و سرمایه‌گذاری ایـرانیـان، پس از طی مراحل قانونی در اردیبهشت سال 1395 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تخصصی در رشـته‌هــای مختـلف بیمه‌ای به اقشار مردم آغاز کرد. نسبت توانگری مالی این شرکت در سال 1401 حدود 131 درصد برآورد شده است. شرکت بیمه تجارت نو 36 شعبه و 1065 نمایندگی فعال در رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی دارد.

پوشش‌های بیمه تجارت نو

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو تمامی رشته‌‌‌های بیمه را ارائه می‌‌‌کند. بیمه شخص ثالث تجارت نو، بیمه بدنه تجارت نو، بیمه آتش‌‌‌سوزی تجارت نو و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است. در ادامه انواع خدمات بیمه تجارت نو را بررسی می‌‌‌کنیم.

 • بیمه عمر از سال ۱۳۹۵ به سبد محصولات شرکت بیمه تجارت نو اضافه شد. در حال حاضر می‌توانید بیمه عمر تجارت نو را در طرح‌های زیر خریداری کنید:

  بیمه‌نامه عمر ساده زمانی تجارت نو (زمانی انفرادی، بیمه‌نامه عمر زمانی گروهی و بیمه‌نامه عمر مصوبه کارکنان دولت)؛
  بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار تجارت نو (انفرادی و گروهی)؛
  بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌­گذاری تجارت نو (با نام‌های «مهربان زندگی» طرح انفرادی و «مهریار زندگی»  طرح مشترک).

 • یکی از زیرمجموعه‌های بیمه درمان که بیمه تجارت نو آن را ارائه می‌کند، بیمه درمان تکمیلی گروهی است که برای تعداد افراد بیشتر از ۵۰ نفر قابل خریداری است. موارد ذکرشده در لیست زیر تعدادی از خدمات بیمه تکمیلی تجارت نو است که شما می‌توانید آنها را خریداری کنید:

  هزینه‌های دندانپزشکی، ویزیت، دارو، عینک، سمعک، خدمات آزمایشگاه و …؛
  زایمان طبیعی و سزارین؛
  هزینه‌های ناشی از درمان عیوب انکساری چشم؛
  هزینه‌های مرتبط با جراحی‌های تخصصی مانند قلب، پیوند، مغز و اعصاب مرکزی به‌استثنا دیسک ستون فقرات؛
  هزینه‌های ناشی از درمان‌های ناباروری؛
  هزینه بستری در بیمارستان و مراکز جراحی تعیین‌شده، آنژیوگرافی، سنگ‌شکن؛
  هزینه‌های مرتبط با جراحی‌های سرپایی ازجمله شکستگی، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، تخلیه کیست و لیزر درمانی؛
  سونوگرافی، ماموگرافی، ام آر آی، تست ورزش، مانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم، بینایی‌سنجی، انواع اسکن، آندوسکوپی و …؛

  تعهدات و میزان پوشش‌های هرکدام از این خدمات بستگی به نوع قرارداد و حق بیمه پرداختی شما دارد که می‌توانید در زمان خرید بیمه درمان تکمیلی بیمه تجارت نو از آنها استفاده کنید.

 • پوشش‌های بیمه آتش‌سوزی بیمه تجارت نو به شرح زیر است:

  بیمه‌آتش‌سوزی منازل مسکونی

  بیمه‌نامه منازل مسکونی سازه منزل، اثاثیه، تاسیسات، تجهیزات و وسایل نقلیه موجود در پارکینگ در مقابل آتش‌سوزی و حوادث تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه منازل مسکونی حتی مسئولیت خسارات واردشده به همسایگان را هم تحت پوشش قرار دهد.
  مجتمع‌های مسکونی می‌توانند از این نوع بیمه‌نامه استفاده کنند تا در صورت بروز آتش‌سوزی از پوشش‌های مربوط به مجتمع‌های مسکونی استفاده کنند.
  پوشش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی

  در این بیمه‌ منازل مسکونی در مقابل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، طوفان، سرقت و … تحت پوشش قرار خواهند گرفت و شرکت بیمه متعهد است علاوه بر خسارات مالی، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی ناشی از آتش‌سوزی در محل بیمه‌شده را پرداخت نماید.

  بیمه آتش‌سوزی صنعتی

  آتش سوزی در واحدهای صنعتی و کارگاهی می‌تواند منجر به آسیب و خسارات زیادی شود، بنابراین تهیه بیمه‌نامه برای این واحدهای بسیار ضروری است.
  در بیمه‌نامه واحدهای صنعتی، تولیدی و کارگاهی ساختمان‌ها، تجهیزات و تاسیسات ساختمان، دکوراسیون، اثاثیه و تمامی اقلامی که در آنها وجود دارد در مقابل خطرات مختلف تحت پوشش قرار می‌گیرند.
  پوشش بیمه صنعتی عبارت است از:

  آتش‌سوزی؛
  صاعقه؛
  انفجار؛
  زلزله؛
  سیل؛ 
  طوفان؛
  سرقت؛ 
  ترکیدگی لوله آب.

  بیمه آتش‌سوزی غیر صنعتی

  ادارات دولتی و خصوصی، ساختمان‌های تجاری، مدارس و بسیاری دیگر از واحدهای غیر صنعتی وجود دارد که در صورت وقوع آتش‌سوزی در آنها خسارات مالی شدیدی به بار می‌آید. بنابراین تهیه آن برای مدیران اینگونه ساختمان‌ها ضروری است. در بیمه‌نامه واحدهای غیر صنعتی، اداری، تجاری و ... سازه واحدها مانند ، تاسیسات، دکوراسیون و تمامی اقلام موجود در واحدهای غیر صنعتی بیمه می‌شود.
  پوشش بیمه غیرصنعتی
  در این نوع بیمه واحدهای صنعتی در مقابل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، طوفان، سرقت و … تحت پوشش قرار خواهند گرفت. شرکت بیمه باید خسارات مالی و هزینه‌های پزشکی ناشی از آتش‌سوزی در محل بیمه‌شده را پرداخت کند.

  بیمه آتش‌سوزی انبارها

  اگر حتی یکی از انبارهای خصوصی یا عمومی حاوی کالاهای مختلف دچار آتش‌سوزی شود، خسارات مالی بسیاری به بار می‌آید که جبران آن ساده نخواهد بود. بیمه انبار تجارت‌نو علاوه بر ساختمان انبار، تاسیسات، ماشین‌آلات، اثاثیه، کالاهای موجود در انبار را هم در مقابل آتش‌سوزی و دیگر حوادث تحت پوشش قرار می‌دهد.
  پوشش بیمه انبار

  در این نوع بیمه انبارها در مقابل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، طوفان، سرقت، ترکیدگی لوله آب، نوسانات برق، نشت گاز و...تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 • بیمه شخص ثالث از جمله بیمه‌های اجباری است که خسارات واردشده بر شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه را تحت پوشش قرار می‌دهد. این خسارات چه جانی چه مالی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

  پوشش بیمه شخص ثالث

  بیمه شخص ثالث تجارت نو کلیه خسارات بدنی واردشده بر شخص ثالث اعم از شکستگی، نقص عضو، از کارافتادگی جزئی یا کلی(دائم یا موقت) و حتی دیه فوت بر اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه را پوشش می‌دهد. بخش دیگری از پوشش‌های بیمه شخص ثالث، مربوط به پوشش‌دهی خسارات مالی است که به سبب حوادث مربوط به وسایل نقلیه بر اموال شاخص ثالث وارد شده است.

 • از دیگر انواع بیمه خودرو، بیمه بدنه است که هر شخصی می تواند از طریق این نوع بیمه وسایل نقلیه خود را در برابر حوادث و آسیب‌های مختلف بیمه کند.

  پوشش بیمه بدنه

  تهیه بیمه بدنه مانند بیمه شخص ثالث اجباری نیست اما از طریق بیمه‌ بدنه تجارت نو می‌توانید وسیله‌نقلیه خود را در مقابل انواع حوادث کلی و جزئی مانند برخورد خودرو با یک جسم ثابت یا متحرک و بالعکس، سقوط، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، واژگونی و سرقت خودرو تحت پوشش قرار دهید. بیمه بدنه حتی هزینه حمل‌ونقل خودرو آسیب‌دیده از محل حادثه تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه را پرداخت می‌کند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه تجارت نو از ازکی

شما با مراجعه به سایت ازکی می‌‌‌توانید انواع بیمه تجارت نو را به راحتی و در سریع‌‌‌ترین زمان خریداری کنید. در سایت ازکی انواع مختلف بیمه‌‌‌های تجارت نو مانند بیمه شخص ثالث تجارت نو، بیمه بدنه تجارت نو، بیمه درمان تکمیلی تجارت نو و ... وجود دارد.

همچنین در صورتی که در زمان خرید بیمه تجارت نو به راهنمایی نیاز داشتید در هر زمانی می‌‌‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی آنها استفاده کنید.

تجارت نو از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه تجارت نو یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه تجارت نو در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه تجارت نو تمامی رشته‌‌‌های بیمه را ارائه می‌‌‌کند. بیمه شخص ثالث تجارت نو، بیمه بدنه تجارت نو، بیمه آتش‌‌‌سوزی تجارت نو و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه تجارت نو و همینطور در صفحه بیمه تجارت نو در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه تجارت نو یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر از سال ۱۳۹۵ به سبد محصولات شرکت بیمه تجارت نو اضافه شد و در حال حاضر بیمه عمر تجارت نو در ۳ طرح متفاوت قابل خریداری است

برای دریافت خسارت از بیمه تجارت نو می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه تجارت نو خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.