بیمه عمر بیمه آسماری

درباره بیمه عمر بیمه آسماری

 

شرکت بیمه آسماری در سال 1391 تاسیس شده و امروز 86 نمایندگی فعال و 8 شعبه اصلی در تمامی نقاط کشور دارد. این شرکت 10 سال است که انواع خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص را ارائه و ویژه برای مناطق آزاد بیمه نامه صادر می‌کند. بیمه آسماری تا کنون مجموعا 52 میلیارد تومان بیمه صادر کرده‌ که شامل انواع بیمه شخص ثالث و بدنه برای ماشین‌های مختلف، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی و ... می‌شود. یکی از محصولات بیمه‌ای این شرکت هم انواع بیمه عمر است که با پوشش‌های درمانی و بازنشستگی متنوعی عرضه می‌شود.

بیمه عمر آسماری

بیمه عمر آسماری درواقع یک سرمایه‌گذاری برای بیمه‌شده است. یعنی براساس قرارداد بیمه نامه در مقابل پرداخت حق‌بیمه در زمانی معین، مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمه‌شده یا  ذینفع تعیین شده از طرف او یا وارث قانونی او پرداخت می‌شود. بیمه‌شده می‌تواند از اندوخته بیمه نامه خود به‌صورت بازخریدی، برداشت از اندوخته و یا دریافت وام استفاده کند. یا بعد از فوت او این مبلغ به‌عنوان غرامت فوت به اشخاص ذینفع ثبت شده در بیمه نامه پرداخت می‌شود.

درضمن بیمه عمر شرکت بیمه آسماری مجموعه‌ای از پوشش‌های تكميلی هم دارد که در مواقعی مانند بروز بیماری‌های خاص، نقص عضو، ازکارافتادگی، بازنشستگی هزینه‌های زندگی و نیازهای مالی بیمه‌شده را تحت پوشش قرار می‌دهد.

استعلام بیمه عمر آسماری

استعلام بیمه عمر آسماری به شما کمک می‌کند تا به‌صورت آنلاین قیمت خرید بیمه نامه عمر برای یک شخص خاص را براساس سن، مبلغ درخواستی تعهدات و مدت بیمه‌نامه و ...  محاسبه و در شرکت‌های مختلف بیمه با هم مقایسه کنید. درواقع شرایط و قیمت بیمه نامه عمر با سقف تعهدات درخواستی برای پوشش امراض خاص و مبلغ سپرده اولیه و مدت بیمه ‌نامه انتخابی در شرکت‌های بیمه مختلف به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

محاسبه بیمه عمر آسماری

قیمت بیمه عمر آسماری به سن و جنسیت بیمه‌شده و همین‌طور مدت قرارداد و پوشش‌های درخواستی برای بیمه نامه بستگی دارد. معمولا هم هرچقدر مبلغ حق بیمه اولیه در شروع قرارداد بیشتر باشد یا  سرمایه اولیه فوت و سرمایه حادثه در صورت فوت بیمه نامه را بیشتر انتخاب کنیم مبلغ حق بیمه‌ای که باید پرداخت کنیم هم بالا و پایین می‌شود. در زمان خرید یک جدول بیمه عمر برای بیمه‌شده تشکیل می‌شود که مبلغ حق بیمه و اطلاعات زیر در آن ثبت شده است:

  • مبلغ سپرده اولیه
  • مدت بیمه ‌نامه
  • سرمایه اولیه فوت
  • مبلغ حق بیمه اولیه در شروع قرارداد
  • سرمایه حادثه در صورت فوت 
  • ضریب سرمایه نقص عضو ناشی از حادثه
  • سقف تعهدات درخواستی پوشش امراض خاص 
  • ضریب افزایش سالانه حق بیمه برای جبران تورم
  • تجمیع پرداختی سالانه حق بیمه (مجموع حق بیمه‌های پرداخت‌شده)

خرید آنلاین بیمه عمر آسماری از ازکی

خرید آنلاین بیمه عمر آسماری از سایت ازکی را می‌توانید در هر ساعتی از روز و بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی شرکت بیمه انجام بدهید. حتما هم نباید در روزهای کاری وارد سایت شوید و فرم خرید بیمه عمر شامل سن و مدت قرارداد درخواستی بیمه‌نامه‌ و روش پرداخت حق بیمه و توان پرداخت ماهانه‌‌ را پر کنید. روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها هم می‌توانید خیلی راحت بیمه عمر آسماری را آنلاین بخرید و حق بیمه‌تان را هم اینترنتی پرداخت کنید. بعد از پرداخت حق بیمه بیمه نامه شما تا ساعت 21 همان‌ روز صادر می‌شود.

خرید بیمه عمر آسماری اقساطی

تقریبا همه شرکت‌های بیمه امکان پرداخت حق بیمه عمر به‌صورت یکجا و سالیانه یا شش ماهه، سه ماهه و ماهانه را برای بیمه‌شده‌ها فراهم می‌کنند. یعنی می‌توانید یک بیمه عمر آسماری اقساطی بخرید. البته حواستان باشد که سودی که به اندوخته بیمه نامه شما تعلق می‌گیرد با پرداخت حق بیمه به‌صورت یک‌جا و سالانه بیشتر خواهد بود.

تمدید بیمه عمر آسماری

به‌طور کلی بیمه نامه‌های عمر بیشتر برای مدت 1 تا 30 سال صادر می‌شوند. حداکثر طول مدت بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری هم معمولا 50 سال است. به‌شرطی که مجموع سن بیمه‌شده و مدت بیمه نامه از 70 سال بیشتر نشود. البته ممکن است در شرایطی مدت بیمه‌نامه به انتخاب بیمه‌شده 3، 5، 7 سال هم انتخاب شود. برای بازه‌های زمانی کوتاه‌تر بیمه‌شده می‌تواند بعد از مدت اعتبار قرارداد بیمه عمر خود را تمدید کند.

تخفیف های بیمه عمر آسماری

خیلی وقت‌ها شرکت‌های بیمه برای بیمه‌شدگان عمر خود تخفیف‌های ویژه‌ای درنظر می‌گیرند. البته معمولا تخفیف‌های دارندگان بیمه عمر در زمان خرید سایر بیمه‌ها مثل بیمه بدنه و شخص ثالث یا آتش‌سوزی برایشان محاسبه می‌شوند. درصد این تخفیف‌ها هم به میزان ذخیره ریاضی بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری بستگی دارد. در سایت ازکی هم می‌توانید از کدهای تخفیف ویژه کاربران استفاده کنید. برای این کار باید در زمان خرید کد تخفیف خود را وارد کنید تا روی حق بیمه شما اعمال شود.