مزایا و نکات مهم خرید بیمه عمر | چرا به بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نیاز داریم ؟

مزایا و نکات مهم خرید بیمه عمر

بیمه عمر یک سرمایه‌گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی‌الحساب به سپرده‌گذار، شامل پوشش‌های بیمه‌ای بسیاری نیز می‌باشد. در این مقاله به مزایا و نکات مهم خرید بیمه عمر می‌پردازیم.

ادامه مطلب...


قیمت بیمه بدنه پراید با احتساب پوشش‌ها و تخفیف‌های شرکت‌های بیمه مختلف

قیمت بیمه بدنه پراید

همانطور که می‌دانید بیمه خودرو به دو دسته کلی بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و حوادث راننده تقسیم می‌شود. در این بخش قصد داریم به بررسی بیمه بدنه پراید و عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه پراید بپردازیم.

ادامه مطلب...


پیش بینی زلزله ؛ با پوشش بیمه زلزله بیمه آتش سوزی

بیمه زلزله

سال‌های متمادی است که مبحث بیمه زلزله در ایران، با رخ دادن زمین لرزه بازار داغی پیدا می‌کند؛ و بازار شایعات و پیش بینی زلزله هم رونق زیادی در این میان دارد؛ اما بلافاصله با فروکش کردن استرس و اضطراب اولیه زلزله، این بیمه‌نامه به دست فراموشی سپرده می‌شود.

ادامه مطلب...


حذف کوپن ثالث از ابتدای سال ۹۷؛ صنعت بیمه‌ به سوی دیجیتالی شدن

عکس-کوپن-بیمه-نامه2.jpg

این مقاله درباره حذف کوپن ثالث از ابتدای سال ۹۷ است . همانطور که می‌دانید، در صنعت بیمه ایران و در میان انواع طرح‌های بیمه، بیشترین سهم را بیمه شخص ثالث به خود اختصاص داده، قطعا مهم‌ترین دلیل بالا بودن این سهم از بازار ”اجباری بودن“ این بیمه است.

ادامه مطلب...


۱۳ فاکتور رضایت‌مندی بیمه‌شدگان از شرکت‌های بیمه

رضایت‌مندی

معنای رضایت‌مندی بیمه‌شدگان از شرکت‌های بیمه چیست؟ شما از چه را‌هی با شرکت بیمه خود آشنا شده‌اید؟ آیا از خسارت پرداختی شرکت بیمه خود راضی هستید؟

ادامه مطلب...


بیمه زلزله از کی بخریم؟ | موارد تحت پوشش، نکات مهم و خاص

بیمه زلزله

این روزها بیمه زلزله متقاضیان بسیاری پیدا کرده است. زمین لرزه‌های متعددی که به وقوع پیوسته و خسارت‌های فراوانی که در پی داشته، افراد زیادی را نگران کرده و به فکر خریدن بیمه ای برای جبران این خسارت ها انداخته است.

ادامه مطلب...


خلافی خودرو ؛ راه‌های استعلام و اعتراض به جرایم بالاتر از یک میلیون تومان

خلافی خودرو

می‌توان گفت تمام افرادی که اقدام به خرید و فروش خودرو نموده اند با استعلام خلافی خودرو آشنایی دارند. پلیس راهور ناجا چند روش برای استعلام خلافی خودرو و اعتراض به جرایم در نظر گرفته است که بیشتر آنها به صورت الکترونیک هستند و دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری برای دریافت برگه خلافی و پرداخت […]

ادامه مطلب...


بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان چیست؟ | خطرات و پوشش‌ها

عکس-بیمه-مسئولیت-کارفرما

هر فرد به تبع شغل و حرفه خود ممکن است موجب بروز خسارت جانی و یا مالی برای افراد مرتبط با حرفه خود شود. بیمه مسئولیت مدنی ، نیاز اساسی ساخت و ساز شهری است.

ادامه مطلب...


بیمه مسئولیت مدنی مدیران مهدکودک در قبال کودکان

عکس-بیمه-مسئولیت-مهد

مدیران مهدکودک ها در قبال مشکلات احتمالی کودکان در مهدکودک مسئولیت دارند، در صورت بروز حادثه برای کودکان تحت مراقبت در مهدکودک، اگر خسارت وارد شده به دلیل عواملی که زیر مجموعه مسئولیت مدیران مهدکودک و یا مربیان باشد، این خسارت از طریق بیمه مسئولیت مدنی مدیران مهدکودک در قبال کودکان جبران خواهد شد.

ادامه مطلب...