بیمه ملت

سال تاسیس:
1382
درباره بیمه ملت
نظرات کاربران

شرکت بیمه ملت حدود ۲۰ سال پیش با ۲۰ میلیارد تومان سرمایه فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر بزرگ‌ترین بیمه خصوصی کشور با ۲۸۵ میلیارد تومان سرمایه است. سرمایه‌گذاران اصلی بیمه ملت شرکت گروه بهمن، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین، شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت افق نیلی خلیج فارس و … است. بیمه ملت، سازمانی با دانش و تجربه است و دارای نیروهای انسانی کارآمد، پیوندی جهانی و همکاران بزرگ بین‌المللی است. این بیمه توانسته است طی مدت ۹ سال متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار بگیرد.

بیمه ملت در یک نگاه

شرکت بیمه ملت توانایی و تجربه زیادی در ارائه محصولات متنوع بیمه‌ای به اشخاص حقیقی و حقوقی دارد. کارکنان واحد صدور این شرکت تجربه کافی برای صدور بیمه در زمینه کلیه رشته‌های بیمه‌ای دارند. تلفیق مهارت‌ها و ارتباطات صنعتی باعث ایجاد نظامی پیشرو در ارائه خدمات بهینه به مشتریان و ایجاد رضایت آنها شده است. این شرکت با هدف نوآوری در ارائه خدمات و اطمینان‌بخشی به آنها یا تکیه بر نیروهای انسانی جوان و تحصیل کرده، در تلاش برای کسب موفقیت، پیشرفت و ایجاد ارزش افزوده است.

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه ملت

بیمه ملت به‌عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی بیمه به ارائه انواع خدمات بیمه‌ای در زمینه رشته‌های مختلف بیمه شامل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری و ... می‌پردازد. این شرکت همچنین خدمات کاملی را به بخش دولتی، بانک‌ها، بازار سرمایه،‌ صنایع مختلف،‌ شرکت‌های خدماتی و بخش خصوصی ارائه می‌کند.

بیمه شخص ثالث ملت

بیمه شخص ثالث ملت یکی از انواع بیمه‌نامه خودرویی و مسئولیت مدنی است که خسارت‌های جانی واردشده به اشخاص در حین سانحه‌هایی را جبران می‌کند که وسایل نقلیه در آن دخیل هستند. همچنین جبران خسارت‌های مالی واردشده به خودرو یا وسیله نقلیه‌ای که مقصر سانحه نیست هم به کمک بیمه شخص ثالث پرداخت می‌‌شود. باتوجه‌به افزایش نرخ دیه و تعهدات بیمه شخص ثالث و به تبع آن افزایش قیمت بیمه، برخی از افراد امکان پرداخت حق بیمه یک ساله را ندارند. این افراد می‌توانند بیمه ملت خود را به‌صورت کوتاه‌مدت ( از ۱ روز تا ۳۶۵ روز) بنا به درخواست خود خریداری کنند.

بیمه بدنه ملت

با افزایش قیمت خودروها و سخت بودن هزینه جبران خسارت‌های واردشده به بدنه آنها بر اثر سانحه، خرید بیمه بدنه انتخاب مناسبی است. پوشش‌های بیمه بدنه ملت به ۲ دسته پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم می‌شود. پوشش‌های اصلی بیمه بدنه ملت شامل خسارت‌های حاصل از حادثه، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت است. برای خرید پوشش‌های اضافی بیمه بدنه ملت باید حق بیمه بیشتری را پرداخت کنید. این پوشش‌ها شامل نوسانات قیمت بین ۲۵ درصد تا ۱۰۰ درصد ارزش خودرو، روزهای تعمیرات، مواد شیمیایی، بلایای طبیعی، شکست شیشه بدون حادثه و ... است.

بیمه موتور سیکلت ملت

از آنجایی که موتور سیکلت یک وسیله نقلیه موتوری پر استفاده است و در معرض خطرات و سوانح زیادی قرار دارد، خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت اجباری است. با وجود اینکه آسیب‌های واردشده به بدنه خودرو معمولا زیاد نیست، خرید بیمه بدنه هم خالی از لطف نیست. شرکت بیمه ملت ارائه‌دهنده بیمه موتور سیکلت است.

بیمه آتش‌سوزی و زلزله ملت

بیمه آتش سوزی ملت دارای ۶ زیر مجموعه مختلف است. اولین آنها بیمه آتش‌سوزی مسکونی است که خود آن به ۴ طرح مختلف بیمه آتش‌سوزی معمولی، بیمه آتش‌سوزی طرح نوید ۱، ۲ و ۳ تقسیم می‌شود. بیمه آتش‌سوزی واحدهای صنعتی، واحدهای غیر صنعتی، انبار با سرمایه شناور (سرمایه متغیر موجودی کالا و مواد)، آتش‌سوزی با شرایط جایگزین و بیمه آتش‌سوزی مرهونات بانکی از دیگر زیر مجموعه‌های بیمه آتش‌سوزی و زلزله ملت است.

بیمه مسافرتی ملت

بیمه مسافرتی ملت در طرح‌های مختلفی ارائه می‌شود که هرکدام از آنها مزایای خودشان را دارند. بیمه مسافرتی ملت را می‌توانید برای هر فرد با هر سن و سالی که دارد، خریداری کنید. شما می‌توانید پوشش‌های حوادث تروریستی را هم به بیمه مسافرتی خود اضافه کنید. پرداخت خسارت‌ کنسلی بلیط هواپیما و هتل محل اقامت، امکان فسخ قرارداد بیمه‌نامه مسافرتی تا ۶ ماه بعد از صدور بیمه‌نامه در صورت نگرفتن ویزا و ... هم بخشی از این مزایای بیمه مسافرتی است. 

بیمه عمر ملت

بیمه عمر یک راه امن برای سرمایه‌گذاری و یک پشتوانه مالی قوی برای دوران بازنشستگی، از کار افتادگی و تامین هزینه‌های آینده فرزندان است. بیمه عمر ملت طرح‌های متفاوتی دارد که در همه انواع بیمه‌نامه‌های عمر ارائه می‌شود. مهم‌ترین‌ طرح‌های بیمه عمر ملت عبارتند از:

  • بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری؛
  • بیمه سپرده زندگی؛
  • بیمه تحصیل فرزندان؛
  • بیمه زندگی و بازخرید سنوات؛
  • بیمه مستمری زنان خانه‌دار.

بیمه درمان تکمیلی ملت

بیمه درمان تکمیلی ملت بیشتر به‌صورت گروهی صادر می‌شود. برای خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی دو نوع بیمه درمان کامل (فول درمان) و بیمه درمان تکمیلی (مازاد بر درمان) در ۵ طرح متفاوت منتشر می‌شود. بیمه‌های درمان تکمیلی معمولا به‌صورت ۱ ساله صادر می‌شود و پس از یک سال می‌توانید طرح انتخابی و پوشش‌های آن را برای تمدید تغییر دهید.

استعلام و خرید آنلاین بیمه ملت از ازکی

برای استعلام، خرید و باخبر شدن از طرح‌ها و پوشش‌های هر کدام از رشته‌های بیمه اولین کار مراجعه به نمایندگان شرکت بیمه ملت است. اما راه سریع‌تر مراجعه به وبسایت ازکی و خرید آنلاین است. ازکی امکان مقایسه بیمه‌نامه‌های شرکت بیمه ملت را با پیشنهادات دیگر و انتخاب بهترین‌ آنها را به شما می‌دهد. برای این کار باید به صفحه اول وب سایت ازکی بروید و رشته بیمه‌ای مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس باید اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید.