ازکی
 ازکی

بیمه سامان

برای اولین‌بار در ایران بیمه سامان به بیمه‌گذاران بیمه عمر خود در صورت از کارافتادگی کامل به مدت 10 سال 2 برابر حق بیمه پرداختی را به‌صورت مستمری پرداخت می‌نماید. همچنین پرداخت 50% سرمایه زندگی به‌صورت یکجا در صورت ازکارافتادگی کلی یا جزئی، پرداخت 25% سرمایه زندگی به بیمه‌شده در آخرین سال حیات و امکان دریافت وام تا ۹۰% حساب اندوخته از مزایای بیمه عمر سامان است.

بیمه سامان در یک نگاه

شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعالیت خود را در رشته‌های زندگی ، غیر زندگی و بیمه‌های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به‌عنوان شرکت خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت بیمه دارای بیش از ۴۰ شعبه نمایندگی در سراسر کشور است و سطح توانگری آن یک است.  

پوشش‌های بیمه سامان

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه سامان

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند. 

 • بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه‌های مسئولیت است که مسئولیت راننده را در مقابل اشخاص دیگر (ثالث) بیمه می‌کند. منظور از شخص ثالث سامان کلیه اشخاصی است که در اثر حوادث وسایل نقلیه موتوری زمینی دچار زیان‌های بدنی و یا مالی می‌شوند.

  موارد تحت پوشش بیمه شخص ثالث عبارت است از:

  تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه؛
  خسارت‌هایی که از محمولات وسیله‌نقلیه به اشخاص ثالث وارد می‌شود؛
  پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم و موقت اشخاص ثالث شامل دیه و ارش (دیه نقص عضو موقت که توسط قاضی تعیین می‌شود)؛
  جبران هزینه‌های درمانی ناشی از مصدومیت اشخاص ثالث در سوانح رانندگی؛ چنانچه مشمول قانون دیگری نباشد؛
  جبران خسارت‌های مالی وارد به اشخاص ثالث.

 • بیمه بدنه سامان برای خسارت‌های واردشده به خودرو در اثر سوانح طراحی شده است. اگر در یک تصادف رانندگی بیمه‌گذار مقصر شناخته شود، بیمه بدنه خسارت‌های واردشده به خودروی او را جبران خواهد کرد. البته در مواردی که بیمه‌گذار مقصر نباشد و میزان خسارت واردشده بیشتر از سقف تعهدات بیمه شخص ثالث راننده مقصر باشد، می‌تواند از بیمه بدنه استفاده کند.

  موارد تحت پوشش بیمه بدنه عبارت است از:

  برخورد دو اتومبیل؛
  برخورد اتومبیل با یک جسم ثابت یا متحرک؛
  برخورد اشیا به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت یا ساکن)، چنانچه در حین حرکت اجزاء و یا محموله موضوع بیمه به آن برخورد نماید؛
  واژگون شدن اتومبیل؛
  سقوط اتومبیل؛
  خسارت باطری و لاستیک‌های چرخ موضوع بیمه در اثر هر یک از خطرات بیمه شده تا۵۰ % قیمت نو قابل پرداخت است؛
  خسارتی که در جریان نجات و یا انتقال موضوع بیمه خسارت دیده به آن وارد شود؛
  پرداخت خسارتی که بیمه‌گذار مقصر حادثه نیست.

 • بیمه‌های عمر، زندگی بیمه‌گذار را تحت پوشش قرار می‌دهد و چنانچه بیمه‌گذار در طول مدت قرارداد فوت شود، بیمه سامان موظف است، مطابق قرارداد غرامت فوت را پرداخت نموده و یا به دیگر تعهداتی که در بیمه‌نامه ثبت شده است عمل کند. در بیمه سامان انواع مختلفی از بیمه عمر وجود دارد که بیمه‌گذار متناسب با نیاز خود می‌تواند آنها را تهیه کند.

  بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان؛
  بیمه عمر زمانی؛

  بیمه عمر مانده بدهکار؛

  بیمه بازنشستگی تکمیلی.

 • از انواع بیمه‌های درمان بیمه تکمیلی است که بیمه‌گذار به کمک آن می‌تواند هزینه‌های مازاد درمانی را جبران کند. بیمه‌گذار با مراجعه به مراکز درمانی در ابتدا از بیمه درمانی پایه خود استفاده می‌کند. اما هزینه‌های درمانی که توسط بیمه درمان پایه پرداخت می‌‎شود، معمولاً محدود است و هزینه درمان برخی از بیماری‌ها از سقف تعهدات بیمه درمان پایه بیشتر است. بیمه تکمیلی به بیمه‌گذار در پرداخت این هزینه‌های مازاد کمک می‌کند. در بیمه تکمیلی سامان هزینه‌های زیر تا سقف تعهدات تعیین‌شده به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود:

  پرداخت هزینه‌های بستری و بیمارستانی؛
  پرداخت هزینه عمل‌های جراحی عمومی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، شیمی‌درمانی، DareCare و مراکز جراحی محدود؛
  پرداخت هزینه عمل‌های جراحی تخصصی و مهم مانند عمل مغز، اعصاب مرکزی و نخاع، سرطان و ...؛
  پرداخت هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین؛
  پرداخت هزینه‌های آمبولانس؛
  پرداخت هزینه‌های پاراکلینیکی یعنی هزینه‌های انجام اقدام‌هایی که برای تشخیص، میزان پیشرفت و یا میزان بازیابی سلامتی بیمار انجام می‌گیرد مانند سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن شنوایی‌سنجی و ...؛
  جبران هزینه‌های ویزیت و دارو؛
  پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی؛
  پرداخت هزینه‌های خرید عینک و سمعک؛
  پرداخت هزینه‌های درمان عیوب انکساری دو چشم؛
  پرداخت هزینه افراد همراه برای بیماران زیر 7 سال و بیشتر از 70 سال؛
  پرداخت هزینه‌های عمل‌های سرپایی مثل شکستگی، گچ‌گیری، دررفتگی، ختنه و …:
  بیمه تکمیلی سامان به صورت گروهی و انفرادی ارائه می‌شود.

 • بیمه مسافرتی بسیار با اهمیت است. اگر قصد سفر به کشورهایی را داشته باشید که نیاز به ویزا دارند، حتماً باید بیمه مسافرتی را تهیه کنید. این بیمه برای اخذ ویزا از بعضی از سفارت‌ها الزامی است. در سفرهایی که نیاز به خرید بیمه مسافرتی ندارد، توصیه می‌شود که این بیمه را تهیه کنید؛ زیرا حق بیمه‌های بیمه مسافرتی بسیار کم است و در ازای خدماتی که به بیمه‌گذار ارائه می‌کند، بسیار با صرفه است. بیمه مسافرتی سامان چند نوع مختلف است و هریک پوشش‌های مخصوص به خود را دارد .

  مزایای بیمه مسافرتی سامان عبارت است

  پرداخت مستقیم هزینه‌ها در کشور مقصد شما(منحصرا در بیمه سامان)
  عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای توسط شما
  استفاده از خدمات کمک رسانی بین‌المللی توسط شرکت Mideast
  ارائه پشتیبانی شبانه‌روزی ۲۴/۷ در هر نقطه از جهان
  پشتیبانی از بیمه‌شدگان توسط اپراتور فارسی زبان
  عدم محدودیت سنی

 • این بیمه برای جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار(آصا) به اموال منقول و غیرمنقول بیمه‌گذار از جمله ساختمان، اثاثیه منازل مسکونی و واحدهای اداری، تجاری، صنعتی، تأسیسات، ماشین‌آلات و موجودی انبارها طراحی شده است.

  انواع بیمه آتش‌سوزی سامان

  سه نوع بیمه‌نامه آتش‌سوزی سامان وجود دارد:

  بیمه آتش‌سوزی واحدهای صنعتی؛
  بیمه آتش‌سوزی مسکونی؛
  بیمه آتش‌سوزی مراکز غیر صنعتی.

استعلام و خرید آنلاین بیمه سامان از ازکی

استعلام قیمت و خرید بیمه‌های مختلف این شرکت به صورت آنلاین، خریدی آگاهانه‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد. در این روش شما می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی، علاوه بر مشاهده قیمت و شرایط بیمه مورد نظر خود در شرکت سامان آن را با سایر شرکت‌های معتبر بیمه مقایسه کنید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ازکی، بهترین بیمه را به‌صورت اینترنتی خریداری کنید. در حال حاضر استعلام قیمت و خرید بیمه سامان در سایت ازکی فراهم شده است.

سامان از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه سامان یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه سامان در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه سامان و همینطور در صفحه بیمه سامان در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه سامان یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه سامان موظف است، مطابق قرارداد غرامت فوت را پرداخت نموده و یا به دیگر تعهداتی که در بیمه‌نامه ثبت شده است عمل کند

برای دریافت خسارت از بیمه سامان می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه سامان خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.