بیمه سامان

سال تاسیس:
1383
درباره بیمه سامان
نظرات کاربران

 

استعلام بیمه سامان

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله: بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند. برای استعلام قیمت و خرید بیمه‌های مختلف این شرکت می‌توانید به دو روش عمل کنید. در روش اول باید به صورت حضوری به نمایندگی‌های بیمه سامان مراجعه کرده و پس از بررسی قیمت و شرایط آن، بیمه مورد نظر خود را خریداری کنید. اما به جز این روش سنتی، روش دیگری هم وجود دارد که این روش منجر به خریدی آگاهانه‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر می‌شود. در این روش شما می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی، علاوه بر مشاهده قیمت و شرایط بیمه مورد نظر خود در شرکت سامان، آن را با سایر شرکت‌های معتبر بیمه مقایسه کنید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ازکی، بهترین بیمه را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در حال حاضر استعلام قیمت و خرید بیمه سامان در سایت ازکی فراهم شده است.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان یکی از کامل‌ترین بیمه نامه‌های مسافرتی در میان سایر شرکت‌های بیمه و از نظر پوشش‌های بیمه‌ای است. شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی سامان، شرکت Mideast است که علاوه بر داشتن اپراتور فارسی زبان، امکان پرداخت مستقیم هزینه‌ها را در کشور مقصد دارد.

بیمه شخص ثالث سامان

بیمه سامان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده بیمه شخص ثالث است. به صورت کلی با توجه به اجباری بودن بیمه شخص ثالث، قیمت پایه آن نیز توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و به همین دلیل قیمت بیمه شخص ثالث در شرکت‌های مختلف از جمله بیمه سامان تفاوت زیادی ندارد و در بسیاری از موارد یکسان است. شما می‌توانید در زمان تمدید بیمه ثالث خود، آن را با حفظ تخفیفات به شرکت بیمه سامان منتقل کنید. همچنین بیمه شخص ثالث سامان جزو آن دسته از بیمه‌هایی است که پرداخت خسارت سیار دارد.

بیمه بدنه سامان

بیمه سامان در بیمه بدنه خود پوشش‌های کاملی را ارائه می‌کند. پوشش‌های اصلی مثل تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی خودرو و پوشش‌های اضافی مثل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و ... همچنین در بیمه بدنه سامان تخفیف‌های مختلفی مثل تخفیف عدم خسارت، تخفیف برای دارندگان حساب در بانک سامان، تخفیف برای دارندگان بیمه عمر سامان، تخفیف برای خودروی صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی سامان به دو شکل انفرادی و گروهی صادر می‌شود. بیمه سامان جزو معدود شرکت‌های بیمه است که بیمه تکمیلی را به صورت انفرادی، برای همه بازه‌های سنی و در 6 طرح مختلف صادر می‌کند. همچنین بیمه تکمیلی گروهی سامان برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بالای 100 نفر ارائه می‌شود.

بیمه عمر سامان

بیمه سامان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر است که این بیمه را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد. طرح‌هایی مثل بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه جامع عمر و زندگی. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر سامان، طرح جامع عمر و زندگی است که یکی از ویژگی‌های این طرح، بالا بودن تعداد بیماری‌های تحت پوشش و سقف تعهد در پوشش بیماری‌های خاص است. همچنین در این بیمه پوشش ساختمان، تأسیسات و اثاثیه منزل قابل ارائه است.

بیمه آتش سوزی سامان

بیمه آتش سوزی سامان برای منازل مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی صادر می‌شود. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه آتش سوزی سامان، طرح خانه امن است. شما می‌توانید این بیمه را به همراه پوشش‌های اصلی و اضافی آن مثل آتش سوزی‌، ‌صاعقه‌، ‌انفجار، زلزله، طوفان، ترکیدگی لوله آب، سرقت با شکست حرز و .... خریداری کنید.