بیمه سامان

سال تاسیس:
1383
درباره بیمه سامان
نظرات کاربران

بیمه سامان به عنوان یک شرکت بیمه خصوصی در سال ۱۳۸۳ تأسیس شد و از همان سال فعالیت خود را در زمینه انواع بیمه آغاز کرد. چشم‌انداز بیمه سامان این است که با ایجاد حس اعتماد، سرآمد صنعت بیمه کشور در فعالیت‌های خود و ارائه خدمات به مشتریان باشد. سرمایه فعلی این شرکت مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال است. بیمه سامان با بهره‌مندی از مدیران و کارشناسان مجرب آشنا با صنعت بیمه، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

بیمه سامان در یک نگاه

چشم انداز اصلی شرکت بیمه سامان برای سال ۱۴۰۵ تبدیل شدن این شرکت به یک گروه مالی فرابیمه تمام دیجیتال و بین‌المللی است. بیمه سامان بر پایه ارزش‌هایی مانند گشودگی، تجربه پذیری، چابکی، کار تیمی مبتنی بر اعتماد و مشتری‌مداری بنا شده است. این شرکت بیمه دارای بیش از ۴۰ شعبه نمایندگی در سراسر کشور است و سطح توانگری آن یک است.  

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه سامان 

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای جوان و فعال است که همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و ... را به متقاضیان خود ارائه می‌کند.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان یکی از کامل‌ترین بیمه‌نامه‌های بیمه مسافرتی در میان سایر شرکت‌های بیمه و از نظر پوشش‌های بیمه‌ای است. شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی سامان، شرکت Mideast است که علاوه بر داشتن اپراتور فارسی زبان، امکان پرداخت مستقیم هزینه‌ها را در کشور مقصد دارد.

بیمه شخص ثالث سامان

بیمه سامان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه شخص ثالث است. به صورت کلی باتوجه‌به اجباری بودن بیمه شخص ثالث، قیمت پایه آن را بیمه مرکزی تعیین می‌کند و به همین دلیل قیمت بیمه شخص ثالث در شرکت‌های مختلف از جمله بیمه سامان تفاوت زیادی ندارد و در بسیاری از موارد یکسان است. شما می‌توانید در زمان تمدید بیمه ثالث خود، آن را با حفظ تخفیفات به شرکت بیمه سامان منتقل کنید. همچنین بیمه شخص ثالث سامان جزء آن دسته از بیمه‌هایی است که پرداخت خسارت سیار دارد.

بیمه بدنه سامان

بیمه سامان در بیمه بدنه خود پوشش‌های کاملی را ارائه می‌کند. پوشش‌های اصلی مثل تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی خودرو و پوشش‌های اضافی مثل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و ... همچنین بیمه بدنه سامان تخفیف‌های مختلفی مثل تخفیف عدم خسارت، تخفیف برای دارندگان حساب در بانک سامان، تخفیف برای دارندگان بیمه عمر سامان، تخفیف برای خودروی صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بیمه درمان تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی سامان به دو شکل انفرادی و گروهی صادر می‌شود. بیمه سامان جزء معدود شرکت‌های بیمه است که بیمه تکمیلی را به صورت انفرادی، برای همه بازه‌های سنی و در 6 طرح مختلف صادر می‌کند. همچنین بیمه تکمیلی گروهی سامان برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بیشتر از 100 نفر ارائه می‌شود.

بیمه عمر سامان

بیمه سامان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر است که این بیمه را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌کند؛ طرح‌هایی مثل بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و سرمایه‌ذاری، بیمه جامع عمر و زندگی. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر سامان، طرح جامع عمر و زندگی است که یکی از ویژگی‌های این طرح، بیشتر بودن تعداد بیماری‌های تحت پوشش و سقف تعهد در پوشش بیماری‌های خاص است. همچنین در این بیمه پوشش ساختمان، تأسیسات و اثاثیه منزل قابل ارائه است.

بیمه آتش سوزی و زلزله سامان

بیمه آتش سوزی سامان برای منازل مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی صادر می‌شود. جدیدترین و کامل‌ترین طرح بیمه آتش سوزی سامان، طرح خانه امن است. شما می‌توانید این بیمه را به همراه پوشش‌های اصلی و اضافی آن مثل آتش سوزی‌، ‌صاعقه‌، ‌انفجار، زلزله، طوفان، ترکیدگی لوله آب، سرقت با شکست حرز و .... خریداری کنید.

بیمه موتور سیکلت سامان

بیمه شخص ثالث و بدنه موتورسیکلت یکی دیگر از خدماتی است که شرکت بیمه سامان ارائه می‌دهد. این بیمه خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث و خسارت‌های جانی‌ای را که به موتور سوار وارد می‌شود، جبران می‌کند. قیمت این بیمه بر اساس سال تولید و کاربری موتورسیکلت، سقف تعهدات مالی شرکت بیمه و تعهدات درخواستی بیمه‌گذار محاسبه می‌شود. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه سامان از ازکی 

استعلام قیمت و خرید بیمه‌های مختلف این شرکت به صورت آنلاین، خریدی آگاهانه‌تر، سریع‌تر و ارزانتر را برای شما به ارمغان می‌آورد. در این روش شما می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی، علاوه بر مشاهده قیمت و شرایط بیمه مورد نظر خود در شرکت سامان، آن را با سایر شرکت‌های معتبر بیمه مقایسه کنید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ازکی، بهترین بیمه را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در حال حاضر استعلام قیمت و خرید بیمه سامان در سایت ازکی فراهم شده است.