بیمه ایران

سال تاسیس:
1314
درباره بیمه ایران
نظرات کاربران

بیمه ایران از همان ابتدای کارش، در رشته‌های مختلف بیمه فعالیت خود را شروع کرد و بعد از مدت کوتاهی هم در بعضی از شهرها مثل مشهد، شیراز، اصفهان و اهواز نمایندگی خود را تاسیس نمود. بیمه ایران تنها شرکت بیمه دولتی در ایران است و تمام سهام آن متعلق به دولت جمهوری اسلامی است. این شرکت در سال اول فعالیتش بیشتر از 60 درصد بازار بیمه را در دست گرفت و سهم موسسات خارجی را به 38 درصد کاهش دهد. این شرکت بیمه در حال حاضر حتی در کشورهای اروپایی و آسیایی به خصوص خاورمیانه، نامی آشنا و معتبر دارد. 

بیمه ایران در یک نگاه

بیمه ایران در حال حاضر با بیش از 4 هزار نمایندگی، کارگزاری و شرکت خدمات بیمه‌ای و 5 هزار کارمندی که در اختیار دارد، بزرگ‌ترین شبکه عرضه بیمه در کشور محسوب می‌شود و توانسته است به یکی از 10 شرکت برتر در این صنعت تبدیل شود. نسبت توانگری مالی این شرکت در سال 1400 معادل 109 درصد (سطح یک) است. سرمایه این شرکت در حال حاضر معال 189032 میلیارد ریال از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها است و ظرفیت مجاز نگهداری ریسک این شرکت بیمه به 51 میلیون و 132 هزار و 467 میلیون ریال افزایش یافته است.

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه ایران 

در حال حاضر این شرکت با بیش از 10890 نمایندگی در کشور، جزء شرکت‌های بیمه‌ برتر در این صنعت است که در همه رشته‌های بیمه مثل بیمه شخص ثالث ، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه مسافرتی، بیمه مهندسی و … خدمات متنوع و کاملی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. چشم‌انداز این شرکت برای 10 سال آینده سرآمد شدن در غرب آسیا است. همچنین پیش‌بینی می‌شود در آینده هر خانواده ایرانی حداقل یک بیمه‌نامه بیمه ایران داشته باشد.

بیمه شخص ثالث ایران

بیمه شخص ثالث، بیمه‌ای اجباری است. این بیمه نامه برای جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص آسیب دیده در تصادف و خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر است. برای خرید بیمه شخص ثالث بیمه ایران و اطلاع پیدا کردن از پوشش‌های آن می‌توانید به صفحه این بیمه در وب سایت ازکی مراجعه کنید. 

بیمه بدنه ایران 

بیمه بدنه هم یکی از انواع بیمه خودرو است که وظیفه جبران خسارات وارد شده به ماشین و وسایل آن را برعهده دارد. خسارت‌های ناش از حوادث مانند تصادف یا برخورد با اجسام مختلف، آتش سوزی و سرقت خودرو یا وسایل آن تحت پوشش بیمه بدنه بیمه ایران به صورت پایه قرار می‌گیرند. اما اگر به هر دلیلی شما قصد افزایش سقف تعهدات یا اضافه کردن پوشش‌ها دیگه‌ای را داشته باشید بهتر است بدانید که این کار امکان پذیر است و با اضافه شدن حق بیمه همراه خواهد بود. 

بیمه موتور سیکلت ایران 

تردد با موتور سیکلت در کنار همه مزیت‌های که دارد، همیشه رانندگان خود، عابرین پیاده و دیگر وسایل نقلیه را در معرض آسیب و خسارت‌های مختلف قرار می‌دهد. دو بیمه شخص ثالث که برای موتورها اجباری است و بیمه بدنه جبران این خسارات را بر عهده دارند. قیمت، پوشش‌ها و سقف تعهدات هر یک از این بیمه نامه‌ها را می‌توانید به صورت اختصاصی برای موتور خود در صفحه بیمه موتور سیکلت استعلام کنید. شرکت بیمه ایران بیمه‌های موتور سیکلت را با تخفیف‌های متنوع به صاحبان این وسیله نقلیه پرطرفدار ارائه می‌کند. 

بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران 

بیمه آتش سوزی ایران، خسارت‌های مالی وارد شده به ساختمان‌ها و اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول ساختمان را که در بیمه‌نامه آورده شده است، جبران می‌کند. بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران طرح‌ها مختلفی دارد که باتوجه‌به شرایط و نوع ساختمانی که قصد بیمه‌کردن آن را دارید، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بیمه مسافرتی بیمه ایران 

بیمه مسافرتی نوعی از بیمه اشخاص است که جبران خسارت‌های مالی و درمانی را که ممکن است در سفر رخ دهد بر عهده می‌گیرد. بیمه‌ ایران بیمه مسافرتی خود را برای افراد زیر 85 سال و برای مدت 92 روز متوالی سفر به خارج از کشور ارائه می‌دهد. این بیمه از طریق شرکت‌های کمک‌رسان خسارات را در اسرع وقت جبران می‌کند.

بیمه عمر ایران

بیمه عمر بیمه ایران را می‌توانید به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و سودآور در نظر بگیرید، چراکه با خرید این بیمه‌نامه نه تنها می‌توانید از سود مشارکت بهره‌مند شوید، بلکه این بیمه سرمایه‌ای برای تامین هزینه‌ها و روزهای ناخوشی فرزندان و عزیزان شما خواهد بود. پرداخت هزینه‌های پزشکی، پوشش فوت عادی یا فوت در اثر حادثه، پرداخت غرامت نقص عضو و پرداخت برخی هزینه‌های مربوط به مریضی‌های خاص تنها بخشی از مواردی است که بیمه عمر ایران تحت پوشش قرار می‌دهد. 

بیمه درمان تکمیلی ایران

باتوجه‌به افزایش هزینه‌های درمان و عدم کارایی کافی بیمه‌های پایه، خرید بیمه درمان تکمیلی یکی از کارهای حیاتی این روزها است. پوشش‌ها و سقف تعهداتی که در بیمه تکمیلی شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود، خیلی وقت‌ها متنوع است و بسته به نوع قراردادی که شخص متقاضی با شرکت بیمه می‌بندد، می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، پیش از اقدام به خرید بیمه درمان تکمیلی می‌توانید با مشاوران ما در ازکی تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه ایران از ازکی 

برای خرید بیمه از بیمه ایران و استفاده از هرکدام از خدماتی که در بالا معرفی شد، کافی است که به صفحه اصلی آن خدمات مراجعه و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. حالا کافیست از بین موارد پیشنهادی به دنبال بیمه ایران بگردید و پس از مقایسه آن با دیگر پیشنهادات، بهترین را انتخاب کنید. البته همیشه می‌توانید از راهنمایی‌های مشاوران ما در هر زمینه‌ بیمه‌ای بهره ببرید.