خرید آنلاین بیمه

ازکیـ میتونی آنلاین بیمه بخری؟ بهترین راه خرید آنلاین بیمه

همگام با رشد سریع اینترنت و استفاده روز افزون مردم از آن برای تهیه مایحتاج خود از طریق اینترنت، استفاده از وب سایت‌هایی برای خرید آنلاین بیمه هم بیشتر شده است.

همین استقبال مردم از خرید آنلاین بیمه باعث شده تا این روزها کمتر کسی برای خرید و تمدید بیمه‌نامه، ترافیک و گرمای هوا را تحمل ‌کند و برای خرید پوشش بیمه‌ای به صورت سنتی از نمایندگی‌های بیمه زمان و انرژی زیادی را هدر ‌دهد.

سامانه اینترنتی خرید آنلاین بیمه ازکیـ ، همگام با تحولات جدید در صنعت بیمه و حرکت شرکت‌های بیمه به سمت حضور آنلاین، امکانات فراوانی را در زمینه انواع بیمه‌ها برای کاربران و مشتریان خود فراهم آورده است.

امکان مقایسه آنلاین و رقابت در هر صنعتی باعث بهبود کیفیت محصول یا ارائه خدمات بهتر می‌شود و تحولات بزرگی را ایجاد می‌نماید؛ این امر همیشه به نفع اقشار مختلف مردم به‌خصوص کاربران آنلاین خواهد بود.

سایت‌های مقایسه و خرید آنلاین بیمه یا  Insurance Aggregator‌ ها‌

ازکیـ به عنوان یک وب‌سایت‌های مقایسه و خرید آنلاین بیمه، از طریق گردآوری سطح وسیعی از اطلاعات درباره بیمه و شرکت‌ها‌ی مختلف بیمه‌ای و همچنین امکان مقایسه این شرکت‌ها از نظر قیمت، سرعت عمل در پرداخت خسارت و میزان رضایتمندی مشتریان، شرایطی را فراهم آورده تا کاربران با آگاهی کامل و دیدی باز بتوانند با توجه به نیاز، بودجه، شرایط و خواسته‌های خود بهترین و مناسب‌ترین بیمه را خریداری نمایند.

برای آشنایی بیشتر شما قصد داریم در ادامه به برخی از امتیازات خرید آنلاین بیمه اشاره‌ای داشته باشیم:

حق انتخاب در خرید آنلاین بیمه

یکی از مزایای مهم خرید اینترنتی بیمه قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده‌ای از طرح‌ها‌ در شرکت‌ها‌ی مختلف بیمه‌گر است.

کاربران به جای آنکه محدود به یک یا چند نمایندگی بیمه باشند، می‌توانند به حجم بالایی از اطلاعات در زمینه شرایط شرکت‌ها‌ی مختلف دسترسی داشته باشند. این ویژگی می‌تواند روند انتخاب را ساده تر نماید.

همچنین باعث ایجاد رقابت بین بیمه‌گران در جهت افزایش سطح خدمات، همچنین بهبود و سرعت در پرداخت خسارت‌ها می‌شود. این حق انتخاب توسط شرکت ازکیـ در اختیار کاربران قرار گرفته است.

خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه

مقایسه آسان شرکت‌های بیمه

در مقایسه با خرید سنتی، خرید آنلاین بیمه به خریداران این امکان را می‌دهد که به‌راحتی چند شرکت بیمه را در کنار هم مقایسه کنند، این کار بسیار ساده تر از مراجعه به چندین نمایندگی بیمه مختلف و به یاد سپردن شرایط و مزایا و معایب هریک از آنهاست.

یکی از برتری‌ها‌ی فروش آنلاین بیمه ، امکان نمایش بازخورد مشتریان است، زیرا شما در سایت ازکیـ می‌توانید از میزان رضایتمندی مشتریان هریک از شرکت‌ها‌ی بیمه در زمینه قیمت، سرعت در پرداخت خسارت، خدمات ارائه شده و سایر موارد مطلع شوید.

حتما بخوانید:  مزایای بیمه آتش سوزی و تمام نکات مهم آن

شرایط پرداخت متنوع

فرآیند مقایسه، انتخاب و خرید بیمه در سایت ازکیـ به صورت کاملا‌ ساده و کاربردی طراحی شده است تا مشتریان و کاربران با توجه به نیاز خود و امکانات سایت، خرید بیمه خود را به صورت آنلاین انجام دهند. و از یکی از 3 راه پرداخت یعنی:

  • پرداخت آنلاین با کارت‌های عضو شتاب
  • پرداخت کارت به کارت
  • پرداخت در محل

بیمه‌نامه خود را در اسرع وقت در آدرس مورد نظر خود دریافت کند.

ارسال رایگان بیمه‌نامه

سامانه خرید آنلاین بیمه «ازکیـ» برای راحتی و رضایتمندی هرچه بیشتر کاربران و مشتریان خود، خدمات ارسال بیمه‌نامه را کاملا به‌صورت رایگان انجام می‌دهد.

پشتیبانی

در صورت بروز هرگونه ابهام یا سوال در فرآیند خرید آنلاین بیمه یا نیاز بیشتر به دریافت اطلاعات درباره بیمه‌ها‌ شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با سامانه خرید آنلاین بیمه ازکی تماس گرفته و از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه

سرعت در صدور

از نظر تیم ازکیـ تنها سرمایه بدون بازگشت برای هر شخصی عمر و زمان است؛ بنابراین زمان ارزش بسیار زیادی برای همه ما دارد و تمام تلاش ازکیـ استفاده بهینه از زمان است. سرعت در صدور بیمه‌نامه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرفه جویی در زمان برای مراجعه و خرید حضوری بیمه‌نامه از اولویت‌ها و مزایای استفاده از سامانه خرید آنلاین بیمه ازکیـ است.

ازکیـ میتونی آنلاین بیمه بخری؟ بهترین راه خرید آنلاین بیمه
4.6 (92.5%) 32 votes
Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *