بیمه-تکمیلی-البرز

لیست کامل مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز

زمان مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی انقدر نگرانی و استرس داریم که واقعا دلمان نمی‌خواهد، برای پرداخت هزینه‌ها هم نگران باشیم. اصلا خودمان و دیگر اعضای خانواده‌مان را برای چنین روزهایی بیمه درمانی تکمیلی می‌کنیم. برای داشتن خیال راحت‌تر و پرداخت هزینه ناچیز باید به سراغ مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی خودمان برویم. در این صورت فقط باید فرانشیز و هزینه‌های خارج از پوشش‌های بیمه‌ای خودمان را پرداخت کنیم. پس مهم است که مراکز درمانی و پزشکی طرف قرارداد بیمه تکمیلی ما زیاد و دردسترس باشند. اگر شما بیمه تکمیلی البرز هستید یا می‌خواهید خودتان را بیمه تکمیلی البرز کنید در ادامه با ما همراه شوید تا لیست کامل مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز در کشور را به شما بگوییم.

موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز

شرکت بیمه البرز در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۳۸ تاسیس شد. از آن زمان توانسته با خدمات بیمه‌ای خوب و با کیفیتش اعتماد بسیاری را جلب کند. این شرکت هم‌اکنون ۵۴ شعبه و بیش از دو هزار نماینده فعال در کشور دارد. خدمات بیمه‌ تکمیلی البرز یکی از پرفروش‌ترین محصولات بیمه‌ای این شرکت است.

بیمه تکمیلی البرز به شکل گروهی و برای شرکت‌ها یا کارگاه‌هایی که بیشتر از 50 نفر کارمند دارند به فروش می‌رسد. پوشش‌ها و سقف تعهد بیمه البرز با توجه به قرارداد با هر شرکت متفاوت است. به‌طور کلی هزینه‌های درمانی و پزشکی زیر می‌تواند توسط بیمه تکمیلی البرز پرداخت شود:

 • هزینه‌های بیمارستانی، بستری، جراحی‌های مهم مانند آنژیوگرافی قلب، عمل قلب باز، شیمی درمانی، رادیوتراپی، جراحی های تخصصی مربوط به سرطان، انواع پیوند اعضای طبیعی بدن مانند کبد، کلیه، ریه و مغز استخوان
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • هزینه‌های مربوط به بیماری‌های خاص
 • هزینه‌های تشخیصی _ درمانی ( رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایش، فیزیوتراپی، پزشکی هسته‌ای، انواع اسکن، MRI، پاتوبیولوژی، کاردرمانی، لیزردرمانی، گفتاردرمانی، اکوکاردیوگرافی، دانسیتومتری، تست ورزش، استرس اکو، تست آلرژی و تنفسی و …)
 • هزینه خدمات پزشکی سرپایی مانند شکستگی و در رفتگی، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، تخلیه کیست، لیزر درمانی، بیوبسی
 • هزینه ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص
 • پوشش دارو شامل داروهای خارجی طبق لیست داروهای مجاز کشور
 • هزینه عینک و لنز طبی هزینه سمعک
 • هزینه درمان نازایی و ناباروری
 • هزینه آمبولانس
 • خدمات دندانپزشکی

درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های طرف قرارداد با بیمه البرز


سقف تعهدات بیمه تکمیلی البرز ۱۴۰۰

باتوجه به اینکه بیمه‌های پایه و اجباری مثل بیمه تامین‌اجتماعی، بیمه سلامت و بیمه خدمات درمانی معمولا حدود 30٪ هزینه‌های درمانی را جبران می‌کنند، بیمه‌های تکمیلی، بقیه هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند. بنابراین شرکت بیمه باید بقیه هزینه‌های درمان را تا سقف تعهدات بیمه‌نامه و طبق تعرفه پرداخت کند.

در این‌ شرایط تا زمانی که هزینه‌های درمان فرد از سقف بیمه‌اش کمتر باشد، هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. پرداختی‌های بیمه تکمیلی البرز هم با توجه به مبلغ حق بیمه درمان تکمیلی و پوشش‌های خریداری شده محاسبه می‌شود. شرکت بیمه البرز با طرح‌های متنوع بیمه‌ تکمیلی و امکان استفاده از این بیمه‌نامه را برای هر میزان توان مالی فراهم کند. به‌طور کلی طرح ثابت و سقف تعهدات پرداخت از پیش‌تعیین‌شده‌ای وجود ندارد. در جدول تعهدات بیمه تکمیلی البرز پوشش‌ها، سقف تعهدات، دوره انتظار، فرانشیز و … همه براساس تعداد متقاضیان، نیازهای آن‌ها و توانشان در پرداخت حق بیمه تعیین می‌شود.

مثلا در بیمه درمان تکمیلی البرز، معمولا فرانشیز هزینه‌های بیمارستانی، جراحی، زایمان و بقیه پوشش‌ها ۳۰ درصد است. اما در صورت توافق با شرکت متقاضی و پرداخت حق بیمه اضافی توسط بیمه‌شده‌ها، می‌توان فرانشیز بیمه تکمیلی البرز را به 10 درصد کاهش داد. یا مدت انتظار برای استفاده از پوشش زایمان این بیمه‌نامه، برای گروهای زیر ۲۵۰ نفر ۹ ماه است، برای گروه‌های ۲۵۰تا ۱۰۰۰ نفر، ۶ ماه و برای گروه‌های بالای ۱۰۰۰ نفر فاقد دوره انتظار است .

حتما بخوانید:  برای هزینه‌های درمانی بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی؟

بیمه تکمیلی البرز رانندگان

کانون انجمن‌های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا کشور به‌‌تازگی قرارداد جدیدی برای بیمه تکمیلی درمان رانندگان با شرکت بیمه البرز بسته است. این قرارداد از ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ اجرایی شد و رانندگان  با پرداخت حق بیمه تکمیلی در زمان صدور بارنامه می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

استعلام بیمه تکمیلی البرز با کد ملی

با خرید بیمه تکمیلی البرز از اپلیکیشن یا وب‌سایت ازکی می‌توانید به‌صورت آنلاین پوشش‌ها و سقف تعهدات بیمه‌نامه خود را استعلام کنید. البته شرکت بیمه البرز هم سامانه‌ای برای استعلام خسارت بیمه البرز با کد ملی راه‌اندازی کرده است. توسط  سامانه استعلام بیمه تکمیلی البرز می‌توانید معرفی نامه درمان هم دریافت کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز

بیش از 3000 مرکز درمانی، بیمارستان و آزمایشگاه با بیمه البرز قرارداد دارند. برای دیدن لیست مراکز تحت پوشش تکمیلی بیمه البرز  روی این آدرس بزنید و با انتخاب استان و شهر و نوع مرکز درمانی مورد نیاز ،نزدیک‌ترین آن‌ها را پیدا کنید.

صفحه وبسایت مراکز-طرف-قرارداد-بیمه-تکمیلی-البرز

مزایای مراجعه به مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی

با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی هم کارهای مربوط به خدمات درمانی تکمیلی شما سریع‌تر انجام می‌شود و هم سریع‌تر می‌توانید هزینه خدمات درمانی انجام شده را دریافت کنید. البته اگر از خدمات مراکز غیر طرف قرارداد بیمه تکمیلی چه نیمه‌دولتی و چه خصوصی استفاده کنید باز هم امکان دریافت هزینه‌ها را دارید. منتها در این‌صورت باید هنگام پذیرش شدن خودتان هزینه خدمات درمانی را به‌طور کامل پرداخت کنید و پس از تسویه با همراه داشتن پرونده کامل بیمارستانی و مدارک شناسایی برای دریافت هزینه‌های مربوطه از شرکت بیمه‌گر اقدام کنید.

2 دیدگاه در “لیست کامل مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی البرز

 1. باعرض سلام وخسته نباشید،در شهرستان کازرون که بعد از شیراز بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان استان فارس میباشد،چرا هیچ گونه نمایندگی جهت ارائه خدمات درمانی تحت پوشش بیمه البرز چه از نظر خدمات اداری بیمه (تحویل نسخه وپیگیری مراحل مالی) و خدمات مناسب درمانی با اخذ قرارداد با کلینیک و متخصصین ، وجود ندارد،خواهشمند است پیگیری کنید،چون تمام مراکز طرف قرارداد در مرکز استان شیراز میباشد و دسترسی برای همه میسر نیست

  • محمد عزیز سلام
   امیدواریم که بزودی این مشکل حل بشه. پیشنهاد می‌کنیم که حتما این مساله رو از دفتر مرکزی بیمه البرز هم پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *