اتاق خبر

ازکی سلر به کمک نمایندگان بیمه و بازاریابان می‌آید

یکی از مواردی که در سال های اخیر توسط استارتاپ‌های بیمه به درستی از آن استفاده نشده بود، پتانسیل های نمایندگان و بازاریابان بیمه به عنوان نقش اصلی در زنجیره اصلی تامین و فروش خدمات بیمه‌ای است. در این میان ازکی با شناخت کامل این نیاز، اقدام به راه اندازی سرویسی به نام ازکی سلر کرده است.

ازکی سلر چیست؟

صنعت بیمه، نماینده‌ها و بازاریاب‌هایی دارد که در حالت سنتیِ فعالیت خود، فقط می‌توانند خدماتی از یک شرکت بیمه به مشتریانشان ارائه بدهند. در این شرایط، نبود امکان استفاده از خدمات تمامی شرکت‌های بیمه، دست بازاریاب‌ها و نمایندگان بیمه را برای حفظ و گسترش مشتریان خود بسته است. گاهی نمایندگان بیمه، مجبور می‌شوند مشتری را برای کسب خدماتی که می‌خواهد، به دفاتر دیگر معرفی کنند. در این شرایط، باید راه‌حلی باشد تا نماینده‌ها و بازاریاب‌ها بتوانند از تمام شرکت‌ها خدمات بیمه گرفته و به مشتریان خود بفروشند، به‌علاوه اینکه اطمینان داشته باشند که ارتباط مشتریان، فقط با خودشان برقرار است و می‌توانند آن‌ها را به خریداران ثابت و وفادار خود تبدیل کنند؛ این همان خلأیی است که در شرایط کنونی برای نمایندگی‌ها ایجاد شده است.

پس از بررسی‌های ازکی دات کام، مشخص شد که برای از بین‌بردن  خلا فوق، راه‌اندازی سرویس همکاری آنلاین برای فروش بسیار کمک‌کننده است. یعنی اینکه شرایطی برای نمایندگی‌ها و بازاریابان بیمه فراهم شود که بتوانند به‌ صورت آنلاین، انواع بیمه‌ها را از تمام شرکت‌های بیمه برای مشتریان خود خریداری کنند. به این ترتیب سرویس ازکی‌ سلر راه‌اندازی شد.

مزیت‌های ازکی سلر برای نمایندگان و بازاریابان بیمه چیست؟

ازکی امروز با تعریف نوعی سیستم همکاری در فروش بیمه، تلاش کرده تا خلا میان استارتاپ‌های بیمه با نمایندگان و بازاریابان بیمه را برطرف کند که در ادامه به برخی از مزیت‌های آن اشاره می‌کنیم:

۱. امکان خرید از همه شرکت‌های بیمه:

مهم‌ترین مزیت ازکی سلر این است که فرقی نمی‌کند شما نماینده کدام شرکت بیمه هستید، هر نماینده‌ای می‌تواند از همه شرکت‌های بیمه‌ برای مشتری خود بیمه خریداری کند. در واقع، در ازکی سلر، هیچ محدودیتی برای فروش بیمه مورد نیاز مشتری وجود ندارد که این قابلیت، در نهایت موجب افزایش مشتریان نمایندگان و بازاریابان بیمه خواهد شد.

۲. تعهد ازکی سلر به عدم ارتباط با مشتریان نماینده‌ها:

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ازکی سلر این است که نمایندگان و بازاریابان بیمه می‌‌توانند با خیال راحت، اطلاعات مشتریان را در پنل ثبت کنند، چراکه ازکی سلر، به فروشندگان تعهد کامل می‌دهد که ارتباطی (بدون درخواست و یا تایید فروشندگان) با مشتریان برقرار نمی‌کند.

۳. عدم نیاز به قطع همکاری با شرکت بیمه:

برای استفاده از سرویس ازکی سلر لازم نیست نمایندگان و بازاریابان بیمه ارتباط خود با شرکتی که نمایندگی آن را دارند، قطع کنند. نمایندگان و بازاریابان بیمه می‌توانند علاوه بر فروش انواع بیمه از شرکت اصلی که نمایندگی آن را گرفته‌اند، همزمان به فروش سایر بیمه‌ها هم بپردازند.

۴. واریز سریع کارمزد و محاسبه پلکانی:

کارمزد فروش بیمه‌ها در ازکی سلر، به‌ صورت هفتگی واریز می‌شود و لازم نیست که فروشندگان بیمه تا آخر ماه منتظر بمانند. همچنین اگر بیمه‌هایی که از طریق ازکی سلر به مشتریان فروخته می‌شود، در سال‌های بعد نیز از همین طریق  تمدید شود، کارمزد آن به حساب همان نماینده یا بازاریاب واریز خواهد شد. نحوه محاسبه کارمزد نیز به صورت پلکانی  و با توجه به میزان فروش نمایندگان تعیین می‌شود. به بیان ساده‌تر، هر چه فروش نماینده و بازاریاب بیمه بیشتر باشد، درصد کارمزد نیز بیشتر خواهد شد.

۵. عدم محدودیت زمان و مکان:

در  پنل ازکی سلر، علاوه بر فروش انواع بیمه از تمام شرکت‌های بیمه‌ای، محدودیت زمانی و مکانی هم برای فروشندگان وجود ندارد. در هر زمان و هر جایی می‌توانند فروش خود را ثبت کنند.

۶. ثبت‌نام و عضویت رایگان:

ازکی سلر، با تعریف یک پنل فروش به نمایندگان بیمه امکان می‌دهد که با ثبت‌نام و عضویت رایگان در پلتفرم ازکی سلر، به‌ صورت آنلاین فعالیت کرده و نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند.

نحوه استفاده از ازکی سلر

کار فروشندگان در پنل ازکی سلر، بسیار راحت است. فقط باید اطلاعات مشتری را در پنل ثبت کنند و وقت خود را برای مشتری بعدی بگذارند. تمامی فرایند صدور بیمه‌نامه و ارسال آن برای مشتری را ازکی انجام می‌دهد. امکاناتی که ازکی سلر به فروشندگان ارائه می‌دهد، هنوز تمام نشده است. ازکی سلر خدمات ویژه‌ای هم به فروشندگان ارائه می‌دهد که می‌تواند به آن‌ها برای جذب مشتری جدید کمک کند.

بازاریابان و نمایندگان بیمه می‌توانند با عضویت در ازکی سلر، از امکاناتی مانند بازدید بیمه بدنه خودرو (توسط خودشان) و سرویس پرداخت خسارت آنلاین برای مشتری استفاده کنند که این مزیت برای مشتریان آن‌ها بسیار جذاب خواهد بود. در کنار تمام این‌ مزیت‌ها، ازکی سلر، محتوای آموزشی رایگانی در اختیار فروشندگان می‌گذارد تا از طریق آن بتوانند روزبه‌روز، فروش خود را افزایش دهند. همچنین، تیم پشتیبانی ازکی سلر، هیچ ساعتی در شبانه‌روز فروشندگان را تنها نمی‌گذارد. ازکی سلر به‌ صورت ۲۴ساعته، آمادگی پشتیبانی و پاسخ‌دهی را دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه کار ازکی سلر منتظر اطلاع‌رسانی‌های بعدی  باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا