اتاق خبر

ازکی و کاربرانش در کنار مردم زلزله‌زده خوی

وقوع زمین لرزه در «خوی» ازکی و پرسنل‌اش را مثل همه ایرانیان غم‌زده کرد و یک داغ دیگر به داغ‌های‌مان در این زمستان سخت اضافه کرد. از همان روز وقوع زمین لرزه خوی، ازکی و پرسنل‌اش تلاش کردند در حد توان خود به مردم زلزله‌زده خوی کمک کنند و قدم‌هایی هر چند کوچک در این راه برداشتند.

تجربه اما نشان داده معمولا پس از گذشت مدتی از وقوع حوادث ناگوار این‌ چنینی، متاسفانه مردم آن مناطق به مرور فراموش می‌شوند و از میزان کمک‌ها کاسته می‌شود. از همین رو، ازکی تصمیم گرفت در بازه زمانی طولانی‌تر به مردم خوی کمک‌رسانی کرده و پس از پایان آن، مبلغ جمع‌آوری شده و نوع مصرف آن را به طور شفاف در اختیار مردم قرار دهد.

کاربران ازکی چگونه می‌توانند به مردم خوی کمک کنند؟

۱. کاربران ازکی می‌توانند در زمان خرید و یا تمدید بیمه‌نانه شخص ثالث خود پس از وارد کردن مشخصات و انتخاب بیمه مورد نظر خود، در صفحه «نحوه ارسال بیمه‌نامه» گزینه به نسخه چاپی نیاز ندارم را انتخاب کنند.

نحوه کمک ازکی به خوی

 

۲. پس از انتخاب گزینه فوق، صفحه جدیدی در پایین همان صفحه با عنوان «انتقال هدیه» باز می‌شود. در توضیح این صفحه نوشته شده: «می‌توانید این مبلغ را برای خرید بعدی به کیف پول خود اضافه کنید یا به زلزله‌زدگان خوی از طریق موسسه خیریه نیکان کمک کنید. به ازای هر کمک از سوی کاربران، ازکی نیز به همان اندازه کمک مالی انجام خواهد داد.»

ازکی خوی

۳. کاربران ازکی با انتخاب گزینه «کمک مبلغ به زلزله‌زدگان خوی» می‌توانند هزینه ۳۰ هزار تومان نسخه چاپی را برای کمک به زلزله‌زدگان خوی اختصاص دهند. این مبلغ از طریق «موسسه خیریه نیکان» برای کمک به زلزله‌دگان خوی صرف خواهد شد.

همراهی ازکی در کمک به مردم خوی

ازکی به ازای هر کمکی که از سوی کاربران به مردم خوی می‌شود، به اندازه همان مبلغ مشارکت خواهد کرد. مبلغ اهدا شده در اسفندماه تجمیع و طی یک پروسه شفاف به خیریه نیکان انتقال داده خواهد شد که صرفا برای کمک به مردم زلزله زده خوی استفاده خواهد شد. ازکی خود را متعهد می‌داند که اطلاع‌رسانی‌های بعدی در این زمینه را به طور شفاف به اطلاع کاربرانش برساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا