نام شرکت: بیمه دی
تعداد نیرو: 395
سهم از بازار: 0.84
توانگری مالی: 71
سال تاسیس: 1383
تعداد شعب: اعزام کارشناس
تعداد نماینده: 536

بیمه مهندسی دی

پروژهای زیر بنایی‌، عمرانی، سازه‌های صنعتی و ساختمانی در تمام مراحل ساخت، از شروع پروژه و تمام مدت نصب تجهیزات و ماشین آلات و همچنین در دوره آزمایش و راه اندازی تا تحویل موقت، در معرض خطرات گوناگون و آسیب‌های ناشی از وقوع حادثه و از بین رفتن سرمایه بوده و این احتمال نیز وجود دارد که پیمانکار و عوامل ‌بیمه‌گذار در نتیجه سهل انگاری یا خطاهای انسانی باعث زیان‌هایی نیز به اشخاص ثالث گردند که قانوناً مسئول شناخته شوند. بیمه‌های مهندسی جزو بیمه‌های اموال بوده و همانطور که از نامش پیداست، برای تحت پوشش بیمه قرار دادن فعالیت مهندسین در رشته‌های گوناگون می‌باشد.

تقسیم ‌بندی بیمه مهندسی دی

بیمه‌‌های دوره احداث (Construction) بیمه مهندسی دی شامل:

  • بیمه تمام خطر نصب (EAR).
  • بیمه تمام خطر پیمانکاران (CAR).

بیمه‌های دوره بهره‌ برداری (Operation) بیمه مهندسی دی شامل:

  • بیمه تجهیزات و ماشین‌آلات پیمانکاران (CPM).
  • بیمه خطرات سازه‌های تکمیل شده ساختمانی (CECR).
  • بیمه شکست ماشین‌آلات (MB).
  • بیمه تجهیزات الکترونیک (EE).

بیمه مهندسی دی ، تمام خطر نصب

به منظور نصب تجهیزات و ماشین آلات کارخانه و تاسیسات از هنگام تجهیز کارگاه تا پایان عملیات نصب و کارهای ساختمانی، آزمایش و راه اندازی طرح هایی نظیر کارخانه های صنعتی و تولیدی، نیروگاه ها، خطوط انتقال نیرو، تاسیسات مخابراتی، ذوب آهن، فولاد سازی راه آهن، خطوط لوله نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و … دربیمه مهندسی دی تمام خطر نصب، صادر می شود.

بیمه مهندسی دی ، تمام خطر پیمانکاران

دربیمه مهندسی دی تمام خطر پیمانکاری، پروژه های ساختمانی از تاریخ شروع تا زمان تحویل به کارفرما در مقابل هرگونه خسارت ناشی از هر حادثه همچنین خسارت های مادی، جرح، صدمات بدنی وارده به اشخاص ثالث پاکسازی محیط و برداشت ضایعات تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه سازه های تکمیل شده دی

پروژه های مهندسی مانند:

  • سدها، راه ها، پل ها، برج ها
  • طرح های آبیاری و زهکشی و نظایر آن
  • پس از اتمام عملیات
  • و تحویل موقت به صاحبکار

در دوره بهره برداری در معرض سوانح قرار دارند که با بیمه سازه های تکمیل شده دی اینگونه خطرات و سوانح طبیعی تحت پوشش قرار می گیرند.

بیمه ماشین آلات پیمانکاری دی

پیمانکاران می توانند ماشین آلات مکانیکی، لودر، گریدر، بولدوزر، بیل مکانیکی، دستگاه های مکنده و حفاری، پمپ و ویبراتور، لیفتراک و جرثقیل و سایر را که مجاز به عبور و مرور در جاده های عمومی نمی باشد تحت بیمه ماشین آلات پیمانکاری دی قرار دهند.

بیمه تجهیزات الکترونیکی دی

در بیمه تجهیزات الکترونیکی دی کلیه خسارات سخت افزاری ابزار های ظریف الکترونیکی رایانه و تجهیزات پزشکی و … در مقابل خسارات ناشی از ضربه، برخورد اجسام خارجی، آب دیدگی، آتش سوزی و نوسانان برق و غیره تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه شکست ماشین آلات دی

بیمه شکست ماشین آلات دی برای کارخانه ها در زمان بهره برداری صادر می شود و خسارات فیزیکی، ناگهانی و غیر قابل پیش بینی تاسیسات و تجهیزات و دستگاه ها تا ارزش جایگزینی شامل هزینه نصب حقوق و عوارض گمرکی و هزینه حمل بیمه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *