بیمه تکمیلی دانا

بیمه درمان تکمیلی یکی از رشته‌های بیمه‌ اشخاص است؛ شرکت دانا، در بیمه درمان تکمیلی خود بخشی از هزینه‌های درمانی بیمه‌گذاران را که مازاد بر سقف تعهد شرکت بیمه پایه است، پرداخت می‌کند. شرکت دانا بیمه درمان تکمیلی را فقط به صورت گروهی برای کارکنان سازمان‌ها، شرکت‌ها و… که تعداد نفرات آن‌ها حداقل 50 نفر (همراه با افراد تحت تکفل کارمندان) باشد، ارائه می‌کند.

 اما ازکی در جدیدترین طرح خود، صدور بیمه تکمیلی دانا را برای گروه‌های کمتر از 50 نفر هم انجام می‌دهد. 

خطرات و ریسک‌های تحت پوشش بیمه تکمیلی دانا

موارد زیر هزینه‌های درمانی هستند که توسط بیمه درمان تکمیلی گروهی دانا تا سقف مشخصی پوشش داده می‌شوند.

بیمه‌گذاران با توجه به شرایط و خواسته‌های خود‌ می‌توانند با عقد قرارداد مربوطه از تمام یا بخشی از خدمات زیر استفاده کنند:

 • ‌جبران هزينه‌هاي بستري‌، جراحی‌، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گاماناپف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان‌ها و مراکز جراحی محدود و Day Care.
 • ‌جبران اعمال جراحی تخصصی شامل جراحی مربوط به سرطان‌، مغز و اعصاب مرکزی نخاع‌، گامانایف‌، قلب‌، پیوند ریه‌، پیوند کبد‌، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان
 • ‌جبران هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 • ‌جبران هزينه‌هاي درمانی نازایی و ناباروری
 • ‌جبران هزينه‌هاي مربوط به رفع عيوب انكساري چشم (نظیر عمل لیزیک‌، لازک و …)
 • ‌جبران هزینه‌های پاراکلینیکی (تشخیص درمانی) شامل: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع سی‌تی اسکن، انواع آندوسکوپی، ام‌. آ‌ر.‌آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفس، اسپیرومتری، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه، سیستومتری یا سیستوگرام، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم و اعمال مجاز سرپائی شامل شکستگی و در رفتگی، گچگیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی‌، تخلیه کیست و لیزر درمانی
 • ‌جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایشهای تشخیص پزشکی‌، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی‌، انواع رادیوگرافی‌، نوار قلب‌، فیزیوتراپی
 • ‌جبران هزینه‌های ویزیت و دارو
 • ‌جبران هزینه‌های دندانپزشکی
 • ‌جبران هزینه خرید سمعک
 • ‌جبران هزینه عینک و لنز تماس طبی
 • ‌جبران هزینه تهیه اعضاء طبیعی بدن
 • ‌جبران هزینه اروتز که بلافاصله بعد از عمل جراحی مورد نیاز باشد
 • ‌جبران هزینه تشخیص بیماری‌ها و ناهنجاری‌های جنین منوط به داشتن پوشش زایمان
 • ‌جبران هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال در بیمارستان
 • ‌هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشکی

شرایط بیمه تکمیلی دانا

بیمه تکمیلی دانا مانند سایر شرکت‌های بیمه دارای شرایطی است که قبل از خرید باید به آن‌ها توجه کنید. ما این شرایط را برای خرید و انتخاب آگاهانه، به طور دقیق برای شما توضیح داده‌ایم.

سقف تعهدات بیمه تکمیلی دانا در سال 98

به طور کلی در بیمه‌های تکمیلی گروهی تمام شرایط از جمله پوشش‌ها، سقف تعهدات، فرانشیز، شرایط سنی و … به صورت توافقی بین شرکت متقاضی و شرکت بیمه تعیین می‌شود. به عنوان مثال ممکن است در یک بیمه‌نامه سقف تعهدات پوشش ویزیت و دارو 1 میلیون تومان باشد، در یک بیمه‌نامه 200 هزار تومان و یا در بیمه‌نامه دیگر این پوشش ارائه نشود.

مشاوران ازکی با توجه به تعداد نفرات شرکت متقاضی بیمه بهترین شرایط از قبیل سقف تعهدات، تعداد پوشش‌ها و … را به شما پیشنهاد می‌کنند.

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی دانا

میزان فرانشیز پوشش‌های بیمه تکمیلی دانا با توجه به تعداد بیمه‌شدگان مشخص می‌شود به این صورت که هرچه تعداد افراد کمتر باشد میران فرانشیز بیشتر می‌شود و برعکس. برای مثال میزان فرانشیز بیمه درمان تکمیلی دانا برای گروه های 50 نفر 30 درصد، گروه‌های 100 نفر، 10 درصد است. هرچه تعداد بالاتر رود فرانشیز کمتر و حتی حذف می‌شود.

دوره انتظار بیمه تکمیلی دانا

دوره انتظار هم مانند فرانشیز به صورت توافقی و بر اساس تعداد بیمه‌شدگان تعیین می‌شود.

برای مثال دوره انتظار زایمان برای گروه‌های 50 تا 250 نفر 9 ماه و برای همین تعداد در پوشش بیماری‌های مزمن 3 ماه است و دوره انتظار پوشش زایمان برای گروه‌های 260 تا 1000 نفر 6 ماه و برای بیماری‌های مزمن همان 3 ماه است.

بر همین اساس دوره انتطار این پوشش ها برای گروه های بالای 1000 نفر هم کلا حذف می‌شود.

بیمه تکمیلی دانا
بیمه تکمیلی دانا

بیمه تکمیلی دندانپزشکی دانا

یکی از پوشش‌های مهم و پرکاربرد در تمامی بیمه‌های تکمیلی، پوشش دندانپزشکی است که بسیاری از افراد با هدف استفاده از این پوشش بیمه تکمیلی را خریداری می‌کنند. البته این پوشش در همه بیمه‌نامه‌ها ثابت نیست و همانطور که گفتیم در بیمه تکمیلی همه شرایط به صورت توافقی تعیین می‌شود و پوشش دندانپزشکی هم یکی از این موارد است.

به این معناست که نمی‌توانیم برای این پوشش سقف تعهدی مشخص کنیم و شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بر اساس نیاز خود و میزان توانایی در پرداخت حق بیمه، این پوشش را خریداری می‌کنند.

هزینه بیمه تکمیلی دانا

هزینه بیمه تکمیلی دانا بر اساس معیارهایی از جمله تعداد پوشش‌ها، سقف تعهدات هر پوشش، تعداد نفرات بیمه شده، سن نفرات بیمه شده و به صورت توافقی بین متقاضی و شرکت بیمه تعیین می‌شود. به صورت کلی و در همه بیمه‌های تکمیلی خدمات ارائه شده در برابر حق بیمه‌ای که بیمه شده‌ پرداخت می‌کند، بسیار قابل توجه است. به این معنی که مثلا در بیمه تکمیلی گروهی دانا ممکن است شما ماهیانه 80 هزار تومان حق بیمه پرداخت کنید اما در طول یک سال می‌توانید مجموعا تا 80 میلیون تومان از خدمات بیمه درمان استفاده کنید.

البته این نکته را هم مدنظر داشته باشید که معمولا بیمه‌نامه‌ای که حق بیمه پایینی دارد، پوشش‌ها و تعهدات مناسبی را هم به شما ارائه نمی‌دهد. مثلا از یک بیمه تکمیلی با حق بیمه ماهیانه 20 هزارتومان نمی‌توان توقع پوشش زایمان 5 میلیون تومانی داشت.

استعلام بیمه تکمیلی دانا

پس از بررسی هزینه و خدمات بیمه تکمیلی دانا، اگر قصد خرید این بیمه را دارید بهتر است قبل از خرید آن از شرکت‌های مختلف بیمه از جمله بیمه دانا استعلام بگیرید. اما به این منظور و برای استعلام بیمه تکمیلی دانا، دیگر نیازی نیست که به شکل حضوری به دفاتر بیمه مراجعه کنید و به جای آن می‌توانید استعلام بیمه‌های مختلف شرکت خود از جمله بیمه تکمیلی دانا را به کارشناسان ازکی واگذار کنید تا بهترین بیمه تکمیلی را با مناسب‌ترین قیمت به شما پیشنهاد دهند.

مراکز درمانی طرف قراداد بیمه تکمیلی دانا

در حال حاضر شركت بيمه دانا با بیش از 105 مرکز درمانی (بیشتر از 95 درصد بیمارستان‌های کشور) از جمله مراکز بیمارستانی، درمانگاهی، آزمایشگاهی، چشم پزشکی، فیزیوتراپی و … طرف قرارداد است و در اکثر این مراکز درمانی طرف قرارداد از طریق سامانه سپاد (سامانه پذیرش الکترونیکی درمان) برای بیمه‌گذاران به صورت آنلاین معرفی‌نامه صادر می‌شود.

مدارک مورد نیاز جهت صدور معرفی‌نامه مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی دانا

 • کارت معتبر بیمه دانا یا معرفی نامه از سوی بیمه‌گذار
 • گواهی پزشک معالج مبنی بر نوع بیماری یا عمل جراحی مورد نیاز
 • تصویر دفترچه بیمه، بیمه‌شده اصلی و بیمار
 • اصل شناسنامه فرزندان مونث بالای 17 سال و مطلقه
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان مذکر بالای 22 سال حداکثر تا سن 25 سال تمام (دانشجوی دکتری 26 سال)

پرداخت هزینه‌های بیمه تکمیلی دانا

شما به دو صورت می‌توانید از خدمات درمانی بیمه‌نامه تکمیلی خود استفاده کنید.

روش اول: در صورتی که به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کنید.

اگر شما بخواهید به مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سامان مراجعه کنید، از قبل باید به یکی از شعب بیمه دانا بروید و با ارائه مدارک لازم معرفی نامه بگیرید و یا به مراکز درمانی مراجعه کنید که امکان صدور آنلاین معرفی نامه را از طریق سامانه سپاد داشته باشند.

در این شرایط ابتدا بیمه‌گر پایه سپس بیمه دانا تعهدات خود را تا سقف تعیین شده پرداخت می‌کنند و بیمه‌گذار فقط باید مبلغی را به عنوان فرانشیز بپردازد.

اگر بیمه‌گذار به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه دانا مراجعه کند ولی با بیمه‌گرهای پایه قرارداد نداشته باشد، علاوه بر پرداخت فرانشیز باید مقدار تعهدات بیمه گر پایه را هم خودش بپردازد.

روش دوم: در صورتی که به مراکز درمانی غیرطرف قرارداد مراجعه کنید.

اگر بیمه‌گذار به مراکز درمانی مراجعه کند که با بیمه دانا قرارداد نداشته باشد باید تمام هزینه‌ها را بپردازد و بعد با ارائه مدارک مورد نیاز بعد از دریافت سهم بیمه‌گر پایه، به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه دانا مراجعه کند و هزینه‌های درمانی خود را دریافت کند.

این هزینه‌ها بر اساس تعرفه‌های مصوب و آیین‌نامه‌های بیمه مرکزی و مقررات مربوطه محاسبه و به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت:

 • کپی برابر با اصل شده‌ی مدارک درمانی
 • کپی چک دریافتی از بیمه‌گر پایه و یا تاییدیه پرداخت وجه توسط بیمه‌گر پایه به حساب بیمه شده
 • کپی شناسنامه بیمار
 • کپی دفترچه بیمه بیمار
 • کپی کارت درمان بیمار

خدمات بیمه تکمیلی دانا

بیمه درمان دانا در کنار خدمات اصلی که ارائه می‌دهد دارای یک سری خدمات جانبی و تکمیلی هم هست که آن‌ها را در ادامه بیان می‌کنیم.

سیستم مشاوره و ارجاع

این سیستم با اهدافی از جمله اطلاع از مفاد قرارداد، راهنمایی‌های اختصاصی به بيمه‌شدگان، ارائه اطلاعات در خصوص امكانات مراكز درماني طرف قرارداد و همچنين كاهش هزينه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت بيمه‌شدگان طراحي گرديده و بیمه‌گذاران می‌توانند از طریق تماس تلفنی در ساعات اداری اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

سرويس آنكال 24 ساعته پزشكان

در هر ساعت از شبانه روز، پزشکان معتمد بیمه دانا آماده ارائه مشاوره‌های درمانی مورد نياز بیمار و انجام هماهنگی‌های لازم برای بستری شدن او در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه دانا هستند.

 کارت طلایی درمان

بیمه‌گذاران درمان تکمیلی دانا می‌توانند در طول شبانه روز و با ارائه این کارت، از خدمات بستری در مراکز درمانی طرف قراداد با بیمه دانا، بدون هیچگونه محدودیت سقف تعهد و یا پرداخت فرانشیز و هزینه های خارج از تعهد استفاده نمایند.

این کارت در تمام مراکز درمانی طرف قرارداد معتبر است.

ثبت نام بیمه تکمیلی دانا در ازکی

ازکی به عنوان مرکز مشاوره و انتخاب بیمه، انواع بیمه تکمیلی از جمله انفرادی، خانوادگی و گروهی را از تمامی شرکت‌های معتبر بیمه به متقاضیان ارائه می‌دهد.

بیمه دانا یکی از شرکت‌هایی است که ازکی از طریق آن برای گروه‌های بالای 50 نفر و کمتر از 50 نفر بیمه درمان صادر می‌کند.

همانطور که گفتیم بیمه دانا بیمه تکمیلی را تنها به صورت گروهی عرضه می‌کند که در حال حاضر امکان مقایسه، استعلام قیمت و خرید این بیمه از طریق ازکی فراهم شده است.

اگر شرکت و یا سازمانی متقاضی خرید بیمه تکمیلی گروهی باشد، کارشناسان ازکی بر اساس تعداد نفرات، شرایط درخواست کننده بیمه و مبلغ حق‌بیمه مورد نظر آن‌ها پس از مذاکرات لازم با شرکت بیمه دانا بهترین طرح بیمه درمان تکمیلی گروهی را به سازمان مورد نظر پیشنهاد می‌دهند.

البته خدمات azki.com فقط محدود به بیمه تکمیلی نیست و انواع بیمه‌ها از جمله شخص ثالث، بدنه، مسافرتی، عمر و … را از انواع شرکت‌های بیمه ارائه می‌کند.

73 دیدگاه

 1. سلام
  من بیمه اجباری تامین اجتماعی هستم آیا به صورت انفرادی میتوانم خودم و افراد تحت پوشش خود را بیمه درمانی تکمیلی دانا کنم ؟ اگر جواب بله هست مبلغ پرداخت ماهیانه چقدر است و چه مدارکی مورد نیاز است.متشکرم

  1. سلام وقت شما بخیر
   تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شرکت بیمه دانا بیمه تکمیلی رو به صورت انفرادی و یا واحدهای کم تعداد ارائه نمیکنه. میتونسن بجای اون از تکمیلی انفرادی سامان https://www.azki.com/blog/saman-health-insurance/ و یا بیمه درمان تکمیلی انفرادی آسماری https://www.azki.com/blog/asmari-heath-insurance/ استفاده کنین. لینکها برای مطالعه شرایط و هزینه های این بیمه در طرح های مختلف هست . در صورتی که نیاز به توضیح بیشتر بود از طریق شماره تماس 54864 – 021 میتونین به جواب سوال خودتون برسین.

  2. بیمه sos به صورت انفرادی تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار میده.هزینه را با توجه به سن سالانه دریاقت میکنه.و قبل از عضویت چکاپ کامل انجام میده و بیماریهایی که دارید راتحت پوشش قرار نمیده .هزینه دارو و ویزیت را هم نمیده

  3. من بازنشسته تامین اجتماعی هستم وبیمه تکمیلی بیمه آتیه سازان حافظ می باشد آیابه صورت انفرادی میتوانم خودوافرادتحت پوشش خودرابیمه درمانی تکمیلی داناکنم؟اگرجواب بله هست مبلغ پرداخت ماهیانه چقدراست وچه مدارکی موردنیازاست.متشکرم

   1. سلام وقت شما بخیر
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بیمه دانا تکمیلی انفرادی ارائه نمیکنه. میتونین از بیمه تکمیلی انفرادی سامان استفاده کنین و مدارک و شرایط رو در لینک زیر مطالعه بفرمایید.
    https://www.azki.com/blog/saman-health-insurance/

  4. سلام من بیمه تامین اجتماعی هستم ایا میتونم زیزنظر همسرم بیمه تکمیلی دانا باشم چون ایشون بیمه تکمیلی دانا دارن؟

 2. با سلام. سوالی داشتم.آیا بیمه تکمیلی بیمه دانا هزینه عمل پلیپ (انحراف داخلی) بینی رو پرداخت میکنه؟ باتشکر

  1. سلام وقت شما بخیر
   در صورتی که پزشک معتمد شرکت بیمه تایید کنن که عمل بینی مربوط به پلیپ هست و عمل زیبایی نیست پرداخت میشه

 3. با سلام.میشه لطفا بفرمایید که بیمه دانا برای سزارین سقف پرداخت داره؟ و اگر داره چقدر هست؟ بیمارستان گرید A.
  ممنون

  1. سلام وقت شما بخیر
   بستگی به طرح شما داره اما حداکثر تامین هزینه های زایمان 5 میلیون تومان است.

 4. سلام
  مادر من تحت تکفل من می باشد و بیمه تکمیلی دانا براش رد می شه
  عمل جراحی دراوردن رحم رو بیمه قبول می کنه؟ چقدر از هزینه هاش رو پرداخت می کنه؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   کاملا به طرح و تعهدات طرح شما بستگی داره. اما به صورت کلی جراحی ها تا سقف 10 میلیون تومان تحت پوشش هستند.

 5. سلام…ببخشید سقف پرداخت عمل لیزیک چشم چقدره؟؟ دندان پزشکی هم شامل این بیمه هست؟؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   تعهدات و سقف تعهدات کاملا به طرح شما بستگی داره. اما معمولا مجموع سقف پرداخت عمل لیزیک چشم برای بالاتر از 3 دیوپتر برای دو چشم 3 میلیون است. اگر طرح شما شامل پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی باشد، پوشش معمولا تا سقف 1 میلیون تومان است.

 6. سلام .من بیمه تکمیلی تحت پوشش دادگستری و طرح ابن سینا هستم .تو سایت شهر ما بعضی مطب و آزمایشگاه زده طرف قرارداد ولی وقتی مراجعه کردم گفتن قرارداد نداریم .آیا بین بیمه سازمانها فرق میکنه؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   گاهی بخاطر مشکلات مالی و تاخیر در پرداخت ها بعضی از مراکز طرف قرارداد پاسخگوی مراجعین نیستند

 7. باسلام بنده از کارکنان دادگستری و بیمه تکمیلی دانا برای پدرم اخذ نموده ام فی الحال برای درمان چشمش ،متخصص ، آمپول آواستین تجویز نموده آیا تحت پوشش می باشد ؟ بیمه بنده طرح رازی می باشد .خواهشمندم زودتر راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام وقت شما بخیر
   اگر پوشش ویزیت و دارو داشته باشین و از اونجایی که این دارو جنبه زیبایی و ویتامینی نداره اگر پزشک معتمتد تایید کنه باید پرداخت بشه

 8. سلام بنده بیمه تامین اجتماعی هستم ولی خانمم بیمه کارکنان دولت.وتکمیلی دانا داره… می تونم برای پسرم از طرف مادرش تکمیلی دانا بگیرم..

 9. سلام و خسته نباشید
  من بیمه دانا دادگستری هستم
  پوشش بیمه ی من هزینه عینک رو پرداخت میکنه
  حالا یه سوال دارم ؛
  میتونم از هر عینک سازی خرید عینک داشته باشم ؟؟؟
  بعد هزینه رو از بیمه دریافت کنم؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   بله شما میتونین از هر فروشگاهی که مد نظرتون هست با هر قیمتی عینک رو خریداری کنین و فاکتور رو بای بیمه ببرین و بیمه تا سقف پوشش عینک هزینه رو پرداخت میکنه

 10. سلام
  در صورت امکان سقف پرداختی بیمه تکمیلی دانا برای بخش nicu بستری نوزاد چقدره بیمارستانهای تحت پوشش بیمه دانا یا بیمارستان صارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام وقت شما بخیر
   بستگی به سقف بند اول طرح شما یعنی سقف جراحی ها داره و معمولا نوزادان رو میشه تحت پوشش بیمه تکمیلی مادر یا پدر تحت بستری قرار داد. به صورت عمومی سقف جراحی و بستری در طرح های مختلف تا 10 میلیون قابل پرداخت هست اما باز به سقف طرحتون بستگی داره.

 11. سلام ما الان دوساله بیمه تکمیلی دانا هستیم از طرف شرکت توزیع هر ماه دارن حق بیمه رو کم میکنن اما هربار که مدارکمون رو تحویل دادیم یه هزار تومنی بهمون ندادن یا میگن شامل نمیشه یا هرچیزه دیگه ای چطوری باید پیگیری کنیم؟؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   طرح خودتون رو بررسی کنین . شاید واقعا طرح شما پوشش اون هزینه ها رو نداشته باشه و لازم باشه طرح خودتون رو عوض کنین.

 12. با سلام من عمل قلب در یکی از بیمارستانهای خصوصی میخاستم انجام بدم سقف پوشش برای عمل قلب تعیین میشه؟ یا همه هزینه هارو بیمه دانا پرداخت میکنه؟ بیمه اصلیم البته تامین اجتماعیه و تکمیلی دانا
  ممنون

  1. سلام وقت شما بخیر
   هزینه های درمان طبق سقف پوشش طرح خریداری شده پرداخت میشه

 13. سلام وقت بخیر من بیمه تامین اجتماعی وبیمه تکمیلی دانا دارم میخواستم بدونم آیا برای درمان باید حتما به مراکز تحت قرارداد دانا رفت یا میشه هردرمانگاه و بیمارستان رفت ممنونم

  1. سلام وقت شما بخیر
   شما میتونین به هر درمانگاهی مراجعه کنین اما باید هزینه رو خودتون پرداخت کنین و فاکتورها رو برای دریافت هزینه به بیمه ارائه کنین.

 14. سلام من بیشتر از 40 روزه تو بیمه تکمیل پردنده کردم و همه مدارکارو بردم ولی بیمه خسارتو نمیدم بیمه بیمه داناست حکم نهایی داداگاه هم داده شده ولی بیمه نمیده

 15. سلام من بیمه تکمیلی دانا دارم از کجا میتونم بفهمم که بیمه دندان پزشکی به من تعلق میگیرد یا نه ؟ممنونم

  1. سلام و وقت بخیر.
   موردی که فرمودید کاملا به طرح بیمه تکمیلی شما بستگی داره و برای اطلاع از طرحتون باید به نمایندگی بیمه دانا که بیمه رو از اونجا خریداری کردید، مراجعه کنید.

 16. سلام من میخوام برم آزمایشگاهی که طرف قراردادبابیمه دانا باشه ولی آنلاین باشه لطف میکنید معرفی کنید کجاها آنلاین هستن تهران هستم

  1. با سلام.
   با توجه به این که افتادگی پلک عموما جراحی زیبایی محسوب میشه، اگر به منظور زیبایی انجام بشه بیمه هزینه رو پرداخت نمیکنه.

 17. باسلام میخواستم بپرسم کدام مراکزدرمانی به صورت آنلاین معرفی نامه صادرمیکنه.ممنون

  1. با سلام.
   بسیاری از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت های بیمه معرفی نامه رو به شکل انلاین صادر میکنند. بیمه سامان, اسیا, sos, دانا و … از جمله این موارد هستند. اگر بیمه مورد نظر شما بیمه دانا باشد در مراکزی مثل بیمارستان چشم پزشکی نور تهران این امکان وجود دارد. بیمه مورد نظرتون رو بفرمایید تا بتونیم راحت تر شما رو راهنمایی کنیم.

 18. سلام من بتازگی در شرکتی مشغول بکار شدم که بیمه تکمیلی دانا برای من رد میکنه.خواستم بپرسم من میتونم پدر و مادرم بیمه کنم یعنی تحت تکلف خودم؟پدرم 80 سالش هست و مادرم 60.چون مادرم سرطان داره. آیا هزینه های مربوط به داروهای شیمی درمانی رو پوشش میده؟

  1. با سلام.
   جراحی مربوط به سرطان و هزینه های شیمی درمانی در بیمه درمان گروهی دانا عموما تحت پوشش هست اما به شکل قطعی باید بر اساس قرارداد نظر داد. در ضمن طبق روال میتونید خانواده درجه یک (که پدر و مادر رو هم شامل میشه) رو تحت پوشش بیمه دانا قرار بدید. البته ممکنه محدودیت سنی وجود داشته باشه به خاطر سن پدرتون. به همین علت از امور رفاهی یا منابع انسانی شرکت بپرسید که ایا امکانش هست یا خیر.

 19. سلام وقتتون بخیر ببخشید کسایی که دفترچه بیمه تکمیلی دانا رو دارند ،سقف پرداخت هزینه های دندانپزشکی چقدر هست؟

  1. با سلام.
   از طرف کدوم سازمان یا شرکت تحت پوشش بیمه درمان دانا قرار گرفته اید؟ طرح های متفاوت سقف پوشش متفاوتی هم دارند.

 20. سلام خواستم بدونم بیمه تامین اجتماعی هستم بازنشسته میتونم بیمه دانا تکمیلی بشم

  1. با سلام.
   بیمه دانا متاسفانه بیمه درمان انفرادی نداره. اگر تمایل دارید به شکل انفرادی بیمه درمان تکمیلی تهیه کنید میتونید از خدمات بیمه سامان و آسماری استفاده کنید. برای دریافت راهنمایی بیشتر و اطلاع از به روزترین اطلاعات درباره بیمه درمان انفرادی در شرکت های مختلف میتونید با این شماره ها تماس بگیرید تا مشاوران ازکی بر اساس شرایط شما بهترین بیمه رو معرفی کنند.
   54864 و 88717830

 21. باسلام.بیمه دانا هزینه عمل لوزه کودکان رو کامل پرداخت میکنه؟جز کدام مواردتعریف شده بیمه میشه؟

  1. سلام وقت شما بخیر.
   این موضوعی که میفرمایید به طرح بیمه تکمیلی شما و پوشش های اون بستگی داره. بیمه نامه تون رو بررسی کنید و یا به نمایندگی که بیمه رو خریدار کردید، مراجعه کنید.

  1. سلام و درود
   اگر مشکل شما توسط پزشک و پزشکی قانونی تایید بشه و مشخص بشه که با جلسه‌های مشاوره و روانکاوی قابل درمان نیست، میتونین در بهزیستی ثبت نام کنین و هزینه های درمانی شما از طرف دولت تامین می‌شه.

 22. سلام خسته نباشین..ببخشید من همسرم بیمه تکمیلی دانا هستن..میخواستم بپرسم این بیمه داروهای تقویتی رو هم شامل میشه؟تا سقف چه قیمت؟ممنون

  1. سلام و درود
   بستگی به قراردادی داره که با بیمه دانا بستین. اگه در قراردادتون به این توافق رسیده باشین پرداخت میشه بهتون.

 23. سلام ایا فرزند بیمه شده اصلی دانا دفترچه تامین اجتماعی نداره میتونه تحت پوشش بیمه شده اصلی بشه یانه…….با دفترچه سلامت چطور….حتما باید جوابو بدونم ممنون

  1. سلام و درود بر شما
   اگر فرد بیمه شده بیمه تامین اجتماعی داشته باشه افراد تحت تکفل او مثل همین فرزند هم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار میگیرن و باید دفترچه هم داشته باشن اگر نداشته باشن به این معناست که اصلا تحت پوشش تامین اجتماعی نیستن.

 24. سلام، من تحت بیمه تکمیلی قوه قضایه هستم و مدت یکساله که از این بیمه خارج شدم و به دلیل هزینه های بیماری میخوام مجدد تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرم، لطفا راهنمایی میفرمایید

  1. سلام شما میتونین بیمه تکمیلی به صورت انفرادی بگیرید که این بیمه رو شرکت سامان در حال حاضر ارائه میکنه. میتونین برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین و یا شماره تماستون رو برای ما بفرستید تا مشاوران ما باهاتون تماس بگیرن، شماره تماستون هم در صفحه نمایش داده نمیشه، خیالتون از این بابت هم راحت باشه.

 25. سلام.
  60 نفر از اساتید یکی از دانشگاهها به همراه خانواده مجموعا حدود 250 نفر علاقمند به استفاده از بیمه تکمیلی درمان هستیم. اگر ممکن است در مورد مبلغ پرداختی در هر ماه و چگونگی عقد قرارداد راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  1. سلام، وقتتون بخیر.
   هزینه بیمه تکمیلی گروهی طبق توافق و پوشش های مورد نیاز و انتخابی شما مشخص میشه، اگر مایلید یک شماره تماس برای ما بفرستید تا مشارانمون بیشتر راهناییتون کنن البته خیالتون راحت باشه از این بابت که شماره تماستون در صفحه نمایش داده نمیشه.

 26. سلام وقت بخیر
  آیا بیمه تکمیلی هزینه ی کمربندهای طبی ستون فقرات، آتلها و مچ و زانوبندهای طبی ، کفشهای طبی کفی های طبی و به طور کلی انواع ارتوز ها را پرداخت میکنه؟

  1. سلام و وقت بخیر.
   به پوشش های بیمه نامه شما بستگی داره اما به صورت کلی این موارد پرداخت نمیشه.

 27. با سلام
  مادرم تحت پوشش هيچ گونه بيمه اى نيست ايا ميتواند تحت پوشش بيمه تكميلى دانا بشود
  ممنون

  1. سلام و وقت بخیر. ایشون می تونن از بیمه تکمیلی انفرادی استفاده کنن که در حال حاضر این بیمه رو فقط بیمه سامان ارائه می کنه و بدون بیمه پایه هم امکان صدورش وجود داره. برای دریافت قیمت به این لینک مراجعه کنید. https://www.azki.com/personal-insurance/health-insurance

 28. سلام بنده دوبار به مطب دکتر مراجعه کردم که دکتر بنده فوق تخصص گوارش و کبد و صفرا هستن طی این مدت یک سونوگرافی کبد و یک کولونوسکوپی انجام دادم منتهی تا الان اقدام به ارسال مدارک برای بیمه نکردم که هزینه پرداخت شده رو بگیرم این موارد هم که عرض کردم هردو در مطب بوده و توسط خود دکتر بیمه تکمیلی این موارد رو پرداخت میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز.
   اگه شما همون موقع از مطب دکترتون برای بیمه فاکتور دریافت میکردید، میتونستید با مراجعه به بیمه هزینه ها رو بگیرید. اما اگه زمان زیادی از مراجعه به مطب گذشته، متاسفانه براتون فاکتوری نمیزنن.

 29. سلام
  من بیمه تکمیلی دانا از شرکت ملی گاز دارم.مشکل بنده اینه که اسم همسرم در سامانه به اشتباه به نام دیگری وارد شده و نمیدونم چطور میتونم تصحیحش کنم.به بیمه گذار هم مراجعه کردم ولی نتیجه ایی نداشته و میگویند باید از طریق بیمه دانا تصحیح بشه.لطفا راهنمایی بفرمائید. ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله، شما باید به شعب بیمه دانا مراجعه کنید تا اطلاعاتتون تصحیح بشه

 30. سلام ایا میشه زنی تحت تکلف شوهرش بیمه تامین اجتماعی باشه و بازم بیاد تحت تکلف بیمه دانا تکمیلی به اسم پسرش یعنی دوتا بیمه داشته باشه

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله در شرایط خاص و توسط بعضی از شرکت های بیمه ممکنه. مثلا احتمال داره شرکت بیمه برای صدور بیمه تکمیلی حق بیمه بیشتری از شما دریافت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا