استفاده از بیمه تکمیلی

بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بیمه تکمیلی

همه افراد برای این هدف بیمه تکمیلی می‌خرند که بتوانند بخش زیادی از هزینه‌های درمان خود را از بیمه بگیرند. در واقع مهم ترین مرحله بعد از خرید، استفاده از بیمه تکمیلی است.

در بعضی از شرکت‌های بیمه مراحل دریافت پول بیمه تکمیلی آنقدر سخت و پیچیده است که گاهی تا چند ماه هم طول میکشد. البته این موضوع به میزان توجه و پیگیری نماینده‌ای که از آن بیمه خریده‌اید هم بستگی دارد.

بهتر است بدانید که در حال حاضر این موضوع توسط ازکی حل شده است. یعنی وقتی شما بیمه تکمیلی گروهی خود را از ازکی خریداری می‌کنید، کارشناسان بخش خسارت برای آنالیز پرونده‌های خسارت به صورت هفتگی به شرکت شما مراجعه می‌کنند و پیگیری‌های خسارت را تا زمان پرداخت آن انجام می‌دهند. با این روش هزینه‌های شما حداکثر در مدت 2 تا 3 هفته پرداخت خواهد شد.

در فیلم زیر دریافت هزینه بیمه تکمیلی را به زبان ساده و در یک دقیقه توضیح داده‌ایم.

بهترین روش استفاده از بیمه تکمیلی

یکی از توصیه‌های مشاوران ازکی این است که برای استفاده از بیمه تکمیلی ، به همراه معرفی نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه خود مراجعه کنید. چون در این حالت فقط کافی است مبلغ فرانشیز را پرداخت کنید و مابقی هزینه‌ها به عهده بیمه خواهد بود. اما اگر به مراکز غیر طرف قرارداد مراجعه کنید، باید ابتدا کل هزینه‌ها را خودتان بپردازید و پس از آن به همراه مدارک به شرکت بیمه بروید تا هزینه‌هایی که انجام داده‌اید به شما پرداخت شود. البته با توجه به تعرفه وزارت بهداشت و با کسر فرانشیز.


بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بیمه تکمیلی
5 (100%) 1 vote
Print Friendly, PDF & Email
حتما بخوانید:  شعاری که لیموناد به آن عمل کرد "سرعت عمل، قیمت‌‌های استثنائی و حمایت از مشتری"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *