بیمه بدنه جک s5

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه جک s5

تولید خودرو جک s5 چینی از سال ۱۳۸۲ آغاز شد. از آن زمان تا به امروز اعتماد به خودروهای چینی افزایش قابل توجهی داشته است و روزبه‌روز به مشتریان آن اضافه می‌شود. این کراس‌اوور با قیمت مناسب در برابر رقبا برنده شد و امروز هم در نسخه دنده‌ای و هم در نسخه کامل‌تر اتوماتیک تولید می‌شود. فیس لیفت جک s5 هم چند سالی است که روانه بازار شده و طرفداران خاص خودش را دارد. با توجه به افزایش قیمت خودرو در کشور، جبران هر خسارتی که تحت پوشش بیمه ثالث نباشد، می‌تواند دشوار باشد. به همین دلیل خرید بیمه بدنه جک s5‌ ضروری است. در ادامه اطلاعات لازم برای استعلام قیمت و خرید بیمه بدنه جک s5 را بررسی می‌کنیم. 

استعلام قیمت بیمه بدنه جک s5

قیمت بیمه بدنه جک s5 با توجه به پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید، تغییر می‌کند. از طرفی برخلاف بیمه شخص ثالث، نرخ بیمه بدنه جک s5 در هر شرکت بیمه متفاوت است و باید برای بهترین انتخاب، استعلام قیمت بیمه بدنه جک s5 را از شرکت‌های مختلف بیمه بگیریم. ازکی این امکان را به شما می‌دهد تا استعلام آنلاین بیمه بدنه جک s5 را در کم‌تر از چند دقیقه از شرکت‌های مختلف بگیرید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید و سپس بهترین بیمه بدنه جک s5 را بخرید.

قیمت بیمه بدنه جک s5 با تخفیف

قیمت بیمه بدنه جک s5 دنده‌ای و قیمت بیمه جک s5 نیوفیس متناسب با ارزش خودرو و پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید،‌ تعیین می‌شود. قیمت بیمه بدنه جک s5 با تخفیف کاهش می‌یابد. تخفیف های بیمه بدنه جک s5 به شرح زیر هستند:

  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه جک s5: اکثر شرکت‌های بیمه برای پرداخت نقدی حق بیمه بدنه جک s5 تا 10 درصد تخفیف درنظر می‌گیرند.
  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه جک s5: اگر در طول مدت اعتبار بیمه نامه بدنه جک s5 دچار حادثه نشوید و از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکنید، تخفیف عدم خسارت می‌گیرید. بعضی از شرکت‌ها تا 4 سال و بعضی دیگر تا 5 سال، تخفیف عدم خسارت می‌دهند.
  • تخفیف ثالث برای بیمه بدنه جک s5: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به بیمه‌گزارانی که تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه جک s5 تخفیف می‌دهند.
  • تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه جک s5: ملاک اعمال تخفیف صفر کیلومتر جک s5 تاریخ ترخیص خودرو است. شرایط اعمال تخفیف صفر کیلومتر در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

با وجود تنوع در تخفیف‌های بیمه بدنه جک s5، شرکت‌ها نباید بیشتر از 70 درصد (این درصد در شرکت‌های بیمه متفاوت است) تخفیف بدهند. بعضی از شرکت‌ها حداکثر تخفیف را اعمال می‌کنند و بعضی حتی کمتر از این مقدار را در نظر می‌گیرند،‌ البته لزوما هرچه تخفیف بیشتر باشد قیمت بیمه بدنه جک s5 ارزان‌تر نمی‌شود. بلکه قیمت نهایی به نرخ پایه بیمه بدنه جک s5 در هر شرکت بیمه بستگی دارد.

بیمه بدنه جک s5 قسطی

امکان خرید قسطی بیمه بدنه جک s5 فراهم شده است. برای خرید اقساطی باید اطلاعات لازم را در صفحه خرید بیمه بدنه جک s5 ازکی وارد کنید و وارد صفحه مقایسه قیمت بیمه بدنه جک s5 شوید. شرکت‌هایی که قابلیت فروش بیمه بدنه قسطی جک s5 را دارند با عبارت «امکان خرید اقساطی با چک» مشخص شده‌اند.در حال حاضر ساکنان شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان،‌ قم،‌ اهواز،‌ تبریز،‌ همدان و تمام شهرهای استان گیلان می‌توانند بیمه بدنه جک s5 قسطی را آنلاین تهیه کنند.

برای خرید بهترین بیمه بدنه جک s5 باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. انتخاب پوشش های بیمه بدنه جک s5 با توجه به نیازهای شما اهمیت زیادی دارد. به خاطر تغییر قیمت ماشین در طول سال پیشنهاد می‌کنیم حتما پوشش نوسان قیمت را به بیمه بدنه جک s5 اضافه کنید،‌ پوشش سرقت درجا هم در سرقت از خودرو (بدون جا‌به‌جا شدن) به کمکتان می‌آید. از طرفی قیمت بیمه بدنه و شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید هم تاثیر زیادی در استفاده از بیمه بدنه جک s5 اتومات یا معمولی دارد.

خرید بیمه بدنه جک s5 از ازکی

ازکی امکان خرید آنلاین بیمه بدنه جک s5 را برای شما فرآهم کرده است. اطلاعات لازم را در سایت وارد کنید تا وارد صفحه استعلام و مقایسه قیمت بیمه بدنه جک s5 شوید. در این صفحه می‌توانید پوشش‌های دلخواهتان را وارد کنید و قیمت هر شرکت را با توجه به پوشش‌هایی که انتخاب کرده‌اید، ببینید. خرید خود را نهایی کنید تا در صورت نیاز بازدید بیمه بدنه جک s5 شما انجام و در کوتاه‌ترین زمان صادر شود. در تمام مراحل خرید، صدور و استفاده از بیمه بدنه جک s5، با تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعت در شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.